Atelier — Tasuta kohaletoimetamine üle maailma — Tarneaeg 2–6 nädalat

      Issaak Levitan Lugejad ja kangid

      1860 – 1900

      Mis see leht on?

      See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Issaak Levitan lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

      Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

      Issaak Levitan: kuidas külastuste aasta statistika meid räägib

      Kõige rohkem on vaadatud teost Lake. Rus.: aastas 800 külastust, mis moodustab 2% kogu Issaak Levitan kohta loetud tekstidest. Järgnevad Lake. Spring. ja A river. Maaleri leht: 4000 külastust. Teosed: 29100. Kokku: 33100. Lugejate arv kasvab: 30% rohkem külastust ajavahemikus Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Jul 2026, 26900 külastust. Lugejad sirvivad arvutid (95%), telefonid (3%) ja seadmed (1%) Nad eelistavad Tasakaalustatud (Värvi intensiivsus) rohkem kui kataloog viitab: 55% külastustest ja 40% lerridest.

      Issaak Levitan kõige vaadeldavaimad 10 lühendatut pinda

      TopImpressionists.com lugejate poolt viimase douze kuu jooksul kõige tihedamini avatud 10 Issaak Levitan teost, järjestatuna külastuste arvul.

      1. Lake. Rus. 1 Lake. Rus., 1900 800 külastust · 2,5%
      2. Lake. Spring. 2 Lake. Spring., 1898 700 külastust · 2,2%
      3. A river 3 A river, 1888 700 külastust · 2,2%
      4. Stormy day 4 Stormy day, 1897 600 külastust · 1,9%
      5. Silent cloister 5 Silent cloister, 1890 500 külastust · 1,6%
      6. Cloudy Day 6 Cloudy Day, 1895 500 külastust · 1,6%
      7. The Last Rays of the Sun 7 The Last Rays of the Sun, 1899 400 külastust · 1,2%
      8. Range of mountains, Mont Blanc 8 Range of mountains, Mont Blanc, 1897 400 külastust · 1,2%
      9. Corniche, Southern France. Sketch 9 Corniche, Southern France. Sketch 400 külastust · 1,2%
      10. Spring Flood 10 Spring Flood, 1897 300 külastust · 0,9%

      Millal külastavad lugejad lehte Issaak Levitan?

      Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

      Tabelis esitatud näitajaid
      KuuKunstniku pageTeoselehinded
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dets 202500
      Jaan 202600
      Veeb 202600
      Märts 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Jun 20261001500
      Jul 2026250024400
      Aug 20264001600
      Sept 202610001600

      Millal avavad lugejad Issaak Levitan lamedad pildid?

      Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

      Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

      Millised on Issaak Levitan lemmikpõlad kuukuusult kuukuslahti?

      Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

      Tabelis esitatud näitajaid
      TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
      Evening on the Volga00000000002000
      Haystacking00000000001000
      Golden autumn000000000000
      Lake. Rus.000000000500100100
      The Last Rays of the Sun0000000003001000
      Stormy day000000002003001000
      Springtime in Italy00000000020000
      Moonlit Night00000000000100
      The lake, Russian soil000000000000
      Golden Autumn00000000010000

      Millistes seadmetes Issaak Levitan lugejad on?

      Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

      Tabelis esitatud näitajaid
      SeadeKülastusedJaga
      arvutid3160095,5%
      telefonid11003,3%
      seadmed4001,2%

      Milles keelesid Issaak Levitan on kirjutatud?

      Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

      Tabelis esitatud näitajaid
      KeelKülastusedJaga
      inglise40033,3%
      prantsuse20016,7%
      ungari20016,7%
      itaalia20016,7%
      hispaania1008,3%
      Chinese1008,3%

      Kui palju külastusi päevas Issaak Levitan saab ja mis on järgmine samm?

      Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

      Tabelis esitatud näitajaid
      PäevKülastused
      laup. 26 Sept100
      pühap. 27 Sept400
      esmasp. 28 Sept100
      teisip. 29 Sept400
      kolmap. 30 Sept0
      neljap. 1 Okt400
      reede 2 Okt0
      laup. 3 Okt100
      pühap. 4 Okt200
      esmasp. 5 Okt100
      teisip. 6 Okt0
      kolmap. 7 Okt100
      neljap. 8 Okt200
      reede 9 Okt200
      laup. 10 Okt200
      pühap. 11 Okt0
      esmasp. 12 Okt100
      teisip. 13 Okt500
      kolmap. 14 Okt100
      neljap. 15 Okt0
      reede 16 Okt0
      laup. 17 Okt (ennust)100
      pühap. 18 Okt (ennust)100
      esmasp. 19 Okt (ennust)100
      teisip. 20 Okt (ennust)200
      kolmap. 21 Okt (ennust)0
      neljap. 22 Okt (ennust)100
      reede 23 Okt (ennust)0
      laup. 24 Okt (ennust)100
      pühap. 25 Okt (ennust)100
      esmasp. 26 Okt (ennust)0
      teisip. 27 Okt (ennust)100
      kolmap. 28 Okt (ennust)0
      neljap. 29 Okt (ennust)100
      reede 30 Okt (ennust)0
      laup. 31 Okt (ennust)0
      pühap. 1 Nov (ennust)100
      esmasp. 2 Nov (ennust)0
      teisip. 3 Nov (ennust)100
      kolmap. 4 Nov (ennust)0
      neljap. 5 Nov (ennust)100
      reede 6 Nov (ennust)0

      Mida lugejad Issaak Levitan kohta küsivad

      Millised Issaak Levitan lamedat teoseid avatakse kõige rohkem?

      Lake. Rus. esimene: 800 külastust, 2% vaatamistest. Üle selle on järjestatud 10 maali.

      Kui suur on Issaak Levitan lugejaskond TopImpressionists.com platvormil?

      33100 külastust kahte عشر kaheksas kuus: 4000 kunstniku lehel ja 29100 tablidel.

      Milleid seadmeid Issaak Levitan lugejad kasutavad?

      Kasutatakse arvutid (95%), telefonid (3%) ja seadmed (1%); kõige populaarsem on arvutid, millega saab 95% külastustest.

      Millised Issaak Levitan lamedatõlmed sobivad lugejate maitsega?

      Lamedad pildid, mis vastavad kriteeriumile Tasakaalustatud (Värvi intensiivsus), moodustavad 55% külastustest 40% osa kataloogist.