Atelier — Tasuta kohaletoimetamine üle maailma — Tarneaeg 2–6 nädalat

      István Nagy Lugejad ja enim vaadeldud lamedad pildid

      1873 – 1937

      Mis see leht on?

      See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi István Nagy lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

      Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

      István Nagy ja lugejad

      Viimase doceze kuud on TopImpressionists.com kõige vaadeldavam István Nagy teos olnud Newspaper Reader: 200 külastust, mis moodustab 5% kunstniku kõigist vaatamistest. Järgnevad Swiss-capped Self-portrait ja Reader. István Nagy kogus kokku 4000 külastust: 500 kunstniku lehel ja 3500 üksikpõhistel tablidel. Kõige edukam kuu oli Jul 2026, mil oli 3400 külastust. Lugejad sirvivad arvutid (90%) ja telefonid (10%) Lugejad on huvitatud Kõrge kontrast (Kontrast): sellest on 30% külastustest, mis moodustab 14% kunstniku kataloogist.

      István Nagy kõige rohkem tähelepanu pälva 10 tabliseid

      Viimeste douze kuu jooksul TopImpressionists.com lehel toimunud külastuste põhjal: István Nagy kõige tihedamini avatavad 10 tablud, esimesena kõige populaarsem.

      1. Newspaper Reader 1 Newspaper Reader 200 külastust · 4,7%
      2. Swiss-capped Self-portrait 2 Swiss-capped Self-portrait 200 külastust · 4,7%
      3. Reader 3 Reader 200 külastust · 4,7%
      4. Drinking Girl 4 Drinking Girl 200 külastust · 4,7%
      5. On A Waterfront 5 On A Waterfront 200 külastust · 4,7%
      6. Little Girl 6 Little Girl 100 külastust · 2,3%
      7. Hill Landscape 7 Hill Landscape 100 külastust · 2,3%
      8. Autumn In Bakony 8 Autumn In Bakony 100 külastust · 2,3%
      9. Hillside With Bushes And With Tree Trunks 9 Hillside With Bushes And With Tree Trunks 100 külastust · 2,3%
      10. Cows Between Trees 10 Cows Between Trees 100 külastust · 2,3%

      Kui palju lugejaid külastab igas kuu István Nagy lehte?

      Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

      Vaata statistikat
      KuuKunstniku pageTeoselehinded
      Nov 202500
      Dets 202500
      Jaan 202600
      Veeb 202600
      Märts 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Jun 2026100100
      Jul 20262003200
      Aug 2026100200
      Sept 202600
      Okt 20261000

      Kui tihti avatakse István Nagy lamedat?

      Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

      Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

      Millised István Nagy lamedatõmid pälvavad kuukuuselt kõige rohkem külastusi?

      Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

      Vaata statistikat
      TeosNov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026Okt 2026
      Transylvania Landscape -000000000000
      Little Girl000000000000
      Little Boy000000000000
      Old Woman00000000100000
      Self-portrait -000000000000
      Drinking Girl00000000200000
      Self-portrait -000000000000
      Little Girl With A Dolly00000000100000
      Little Girl With Yellow Bab…000000000000
      Meadow In Sunset000000000000

      Milleid seadmeid kasutavad lugejad István Nagy jälgimiseks?

      Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

      Vaata statistikat
      SeadeKülastusedJaga
      arvutid360090,0%
      telefonid40010,0%

      Milles keeles István Nagy on loetud?

      Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

      Vaata statistikat
      KeelKülastusedJaga
      inglise100100,0%

      Kui palju külastusi saab István Nagy päevas ning milline on prognoos?

      Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

      Vaata statistikat
      PäevKülastused
      reede 16 Okt0
      laup. 17 Okt0
      pühap. 18 Okt0
      esmasp. 19 Okt0
      teisip. 20 Okt0
      kolmap. 21 Okt0
      neljap. 22 Okt0
      reede 23 Okt0
      laup. 24 Okt0
      pühap. 25 Okt0
      esmasp. 26 Okt0
      teisip. 27 Okt0
      kolmap. 28 Okt0
      neljap. 29 Okt0
      reede 30 Okt0
      laup. 31 Okt0
      pühap. 1 Nov0
      esmasp. 2 Nov0
      teisip. 3 Nov0
      kolmap. 4 Nov0
      neljap. 5 Nov0
      reede 6 Nov (ennust)0
      laup. 7 Nov (ennust)0
      pühap. 8 Nov (ennust)0
      esmasp. 9 Nov (ennust)0
      teisip. 10 Nov (ennust)0
      kolmap. 11 Nov (ennust)0
      neljap. 12 Nov (ennust)0
      reede 13 Nov (ennust)0
      laup. 14 Nov (ennust)0
      pühap. 15 Nov (ennust)0
      esmasp. 16 Nov (ennust)0
      teisip. 17 Nov (ennust)0
      kolmap. 18 Nov (ennust)0
      neljap. 19 Nov (ennust)0
      reede 20 Nov (ennust)0
      laup. 21 Nov (ennust)0
      pühap. 22 Nov (ennust)0
      esmasp. 23 Nov (ennust)0
      teisip. 24 Nov (ennust)0
      kolmap. 25 Nov (ennust)0
      neljap. 26 Nov (ennust)0

      Küsimused kunstniku István Nagy kohta

      Millised István Nagy lamedatõlmed on kõige populaarsemad?

      Esimene on Newspaper Reader, mida on külastatud 200 kezimes (5% István Nagy vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 10 kõige vaatamaskäinud teost.

      Kui palju inimesi lugesid TopImpressionists.com lehel kunstnikust István Nagy?

      4000 külastust ka twelve kuus, sellest 500 kunstniku lehel ja 3500 üksikatel tablidel.

      Millel seadmetel loetajad István Nagy jälgivad?

      Lugejad jälgivad kunstnikku István Nagy seadmel arvutid (90%) ja telefonid (10%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 90% külastustest.

      Milliseid linateid loejad István Nagy juures eelistavad?

      Kõrge kontrast (Kontrast): 30% külastustest, võrreldes 14% kataloogist.