Atelier — Tasuta kohaletoimetamine üle maailma — Tarneaeg 2–6 nädalat

      Tintoretto Lugejad ja kangid

      1518 – 1594

      Mis see leht on?

      See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Tintoretto lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

      Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

      Tintoretto: kuidas külastuste aasta statistika meid räägib

      Kõige rohkem on vaadatud teost Viimane õhtusöök: aastas 6800 külastust, mis moodustab 4% kogu Tintoretto kohta loetud tekstidest. Järgnevad Pimeda Tõusu Algus ja The Miracle of St Augustine. Maaleri leht: 14900 külastust. Teosed: 148800. Kokku: 163700. Lugejate arv kasvab: 36% rohkem külastust ajavahemikus Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Jul 2026, 99300 külastust. Lugejad räägivad keeles inglise (22%), vene (15%) ja korea (9%). Lugejad sirvivad arvutid (74%), telefonid (24%) ja seadmed (2%) Nad eelistavad Tasakaalustatud (Värvi intensiivsus) rohkem kui kataloog viitab: 48% külastustest ja 32% lerridest.

      Tintoretto kõige vaadeldavaimad 10 lühendatut pinda

      TopImpressionists.com lugejate poolt viimase douze kuu jooksul kõige tihedamini avatud 10 Tintoretto teost, järjestatuna külastuste arvul.

      1. Viimane õhtusöök 1 Viimane õhtusöök, 1594 6800 külastust · 4,2%
      2. Pimeda Tõusu Algus 2 Pimeda Tõusu Algus, 1570 6500 külastust · 4,0%
      3. The Miracle of St Augustine 3 The Miracle of St Augustine, 1549 5800 külastust · 3,5%
      4. St. Marki ime – orja vabastamine 4 St. Marki ime – orja vabastamine, 1548 5500 külastust · 3,4%
      5. Krüsisekus 5 Krüsisekus, 1565 4700 külastust · 2,9%
      6. Susanna ja Vanad 6 Susanna ja Vanad, 1557 4400 külastust · 2,7%
      7. Christ Washing the Feet of His Disciples (detail) 7 Christ Washing the Feet of His Disciples (detail), 1547 3000 külastust · 1,8%
      8. Portrait of a Woman Revealing Her Breasts 8 Portrait of a Woman Revealing Her Breasts, 1570 2400 külastust · 1,5%
      9. St Roch in Prison Visited by an Angel (detail) 9 St Roch in Prison Visited by an Angel (detail), 1567 2300 külastust · 1,4%
      10. Kristuse esitamine templis 10 Kristuse esitamine templis, 1550 1900 külastust · 1,2%

      Millal külastavad lugejad lehte Tintoretto?

      Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

      Tabelis esitatud näitajaid
      KuuKunstniku pageTeoselehinded
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dets 202500
      Jaan 202600
      Veeb 202600
      Märts 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Jun 20264006600
      Jul 2026680092500
      Aug 2026340020900
      Sept 2026430028800

      Millal avavad lugejad Tintoretto lamedad pildid?

      Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

      Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

      Millised on Tintoretto lemmikpõlad kuukuusult kuukuslahti?

      Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

      Tabelis esitatud näitajaid
      TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
      Pimeda Tõusu Algus00000000100220021001800
      Susanna ja Vanad00000000100160011001300
      St. Marki ime – orja vabast…00000000400180012001600
      Krüsisekus0000000010020001300700
      Probatica Piscina00000000100900300200
      St Marki surnini varastamine000000000900100100
      Manna ime0000000009002000
      Kristuse ülesieldamine000000000500100200
      Susanna and the Elders000000000000
      Minerva Sending Away Mars f…0000000002000100

      Millistes seadmetes Tintoretto lugejad on?

      Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

      Tabelis esitatud näitajaid
      SeadeKülastusedJaga
      arvutid12190074,5%
      telefonid3910023,9%
      seadmed27001,6%

      Milles keelesid Tintoretto on kirjutatud?

      Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

      Tabelis esitatud näitajaid
      KeelKülastusedJaga
      inglise100021,7%
      vene70015,2%
      korea4008,7%
      poola4008,7%
      soome3006,5%
      prantsuse3006,5%
      portugali3006,5%
      bulgaaria2004,3%
      hispaania2004,3%
      horvaatia2004,3%

      Kui palju külastusi päevas Tintoretto saab ja mis on järgmine samm?

      Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

      Tabelis esitatud näitajaid
      PäevKülastused
      teisip. 22 Sept2100
      kolmap. 23 Sept1200
      neljap. 24 Sept2200
      reede 25 Sept1900
      laup. 26 Sept3000
      pühap. 27 Sept3200
      esmasp. 28 Sept1700
      teisip. 29 Sept1800
      kolmap. 30 Sept1800
      neljap. 1 Okt2100
      reede 2 Okt1700
      laup. 3 Okt2900
      pühap. 4 Okt1000
      esmasp. 5 Okt2700
      teisip. 6 Okt2500
      kolmap. 7 Okt3000
      neljap. 8 Okt1700
      reede 9 Okt2500
      laup. 10 Okt1600
      pühap. 11 Okt4000
      esmasp. 12 Okt3300
      teisip. 13 Okt (ennust)2700
      kolmap. 14 Okt (ennust)2500
      neljap. 15 Okt (ennust)2500
      reede 16 Okt (ennust)2500
      laup. 17 Okt (ennust)3100
      pühap. 18 Okt (ennust)3400
      esmasp. 19 Okt (ennust)3200
      teisip. 20 Okt (ennust)2800
      kolmap. 21 Okt (ennust)2700
      neljap. 22 Okt (ennust)2700
      reede 23 Okt (ennust)2700
      laup. 24 Okt (ennust)3300
      pühap. 25 Okt (ennust)3600
      esmasp. 26 Okt (ennust)3400
      teisip. 27 Okt (ennust)3000
      kolmap. 28 Okt (ennust)2800
      neljap. 29 Okt (ennust)2800
      reede 30 Okt (ennust)2800
      laup. 31 Okt (ennust)3500
      pühap. 1 Nov (ennust)3800
      esmasp. 2 Nov (ennust)3600

      Mida lugejad Tintoretto kohta küsivad

      Millised Tintoretto lamedat teoseid avatakse kõige rohkem?

      Viimane õhtusöök esimene: 6800 külastust, 4% vaatamistest. Üle selle on järjestatud 10 maali.

      Kui suur on Tintoretto lugejaskond TopImpressionists.com platvormil?

      163700 külastust kahte عشر kaheksas kuus: 14900 kunstniku lehel ja 148800 tablidel.

      Milleid seadmeid Tintoretto lugejad kasutavad?

      Kasutatakse arvutid (74%), telefonid (24%) ja seadmed (2%); kõige populaarsem on arvutid, millega saab 74% külastustest.

      Millistes keeles Tintoretto lugejad räägivad?

      inglise (22%), vene (15%) ja korea (9%); inglise katab 22%.

      Millised Tintoretto lamedatõlmed sobivad lugejate maitsega?

      Lamedad pildid, mis vastavad kriteeriumile Tasakaalustatud (Värvi intensiivsus), moodustavad 48% külastustest 32% osa kataloogist.