Atelier — Tasuta kohaletoimetamine üle maailma — Tarneaeg 2–6 nädalat

      Jean-Honoré Fragonard populaarsus ja külastajate statistika

      1732 – 1806

      Mis see leht on?

      See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Jean-Honoré Fragonard lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

      Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

      Jean-Honoré Fragonard numberlikult

      Noor tüdruk lugemisel on Jean-Honoré Fragonard teos, mida lugejad on vaadelnud kõige rohkem: 12 mõttes 7400 külastust, mis moodustab 12% vaatlemiste kogusummast. Seejäpärast Kiik ja The Grand Cascade at Tivoli. Kõikide 64500 külastuse eest: 9800 maaliatükendil ja 54700 tablidel. Valgus kasvab: Sept 2026 oli 7% rohkem külastusi kui Aug 2026. Jul 2026 oli tipphetk: 29900 külastust. Lugejate keeled: prantsuse (24%), kreeka (12%) ja inglise (12%). Lugejate seadmed: arvutid (71%), telefonid (25%) ja seadmed (3%). Eelist näitab: Värvide tugev ühtsus (Värviharmonia) moodustab 66% külastustest kogu 46% kataloogist.

      Jean-Honoré Fragonard: 10 kõige rohkem lugejast avatud lerrat

      See nimekiri on koostatud põhjalaselt TopImpressionists.com külastuste arvul, mis on mõõdetud kahe عشر kuu jooksul, mitte kataloogide reitingi põhjal. Esimesel kohal on kõige rohkem külastatud Jean-Honoré Fragonard linatehtel.

      1. Noor tüdruk lugemisel 1 Noor tüdruk lugemisel 7400 külastust · 12,3%
      2. Kiik 2 Kiik, 1767 6100 külastust · 10,1%
      3. The Grand Cascade at Tivoli 3 The Grand Cascade at Tivoli 2600 külastust · 4,3%
      4. Kiik 4 Kiik, 1750 2500 külastust · 4,2%
      5. The Progress of Love: The Meeting 5 The Progress of Love: The Meeting, 1773 2400 külastust · 4,0%
      6. Shepherdess 6 Shepherdess, 1750 1700 külastust · 2,8%
      7. Blindman's Buff (detail) 7 Blindman's Buff (detail), 1775 1500 külastust · 2,5%
      8. The Souvenir 8 The Souvenir, 1775 1400 külastust · 2,3%
      9. The Stolen Kiss 9 The Stolen Kiss, 1760 1400 külastust · 2,3%
      10. No Woman Playing With A Dog 10 No Woman Playing With A Dog, 1765 1400 külastust · 2,3%

      Kuidas Jean-Honoré Fragonard lugejaskond kuupõhisel tasul muutub?

      Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

      Näita arvulisi
      KuuKunstniku pageTeoselehinded
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dets 202500
      Jaan 202600
      Veeb 202600
      Märts 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Jun 2026200900
      Jul 2026190028000
      Aug 2026240013800
      Sept 2026530012000

      Kuidas Jean-Honoré Fragonard lamedat pinda aasta jooksul vaadatakse?

      Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

      Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

      Kuidas Jean-Honoré Fragonard lemmikpõlad aasta jooksul muutuvad?

      Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

      Näita arvulisi
      TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
      Kiik0000000005001100700
      Noor tüdruk lugemisel000000000350016001900
      The Stolen Kiss000000000400100600
      The Fountain of Love000000000500500200
      The Stolen Kiss000000000400100100
      Diana and Endymion000000000100200300
      The Progress of Love: The L…0000000003004000
      Kiik0000000010070014002600
      The Bolt000000000100100100
      Adoration of the Shepherds0000000004001000

      Telefonid, tabletid või arvutid: kuidas Jean-Honoré Fragonard on loetav?

      Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

      Näita arvulisi
      SeadeKülastusedJaga
      arvutid4610071,5%
      telefonid1620025,1%
      seadmed22003,4%

      Millistes keeles kasutavad Jean-Honoré Fragonard lugejad keeled?

      Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

      Näita arvulisi
      KeelKülastusedJaga
      prantsuse80023,5%
      kreeka40011,8%
      inglise40011,8%
      saksa3008,8%
      bulgaaria2005,9%
      jaapani2005,9%
      portugali2005,9%
      vene2005,9%
      rootsi2005,9%
      Chinese2005,9%

      Kuidas toimivad Jean-Honoré Fragonard päevased külastused ja mis on järgmine samm?

      Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

      Näita arvulisi
      PäevKülastused
      pühap. 27 Sept500
      esmasp. 28 Sept1000
      teisip. 29 Sept600
      kolmap. 30 Sept1200
      neljap. 1 Okt1200
      reede 2 Okt800
      laup. 3 Okt800
      pühap. 4 Okt1500
      esmasp. 5 Okt300
      teisip. 6 Okt1000
      kolmap. 7 Okt600
      neljap. 8 Okt700
      reede 9 Okt300
      laup. 10 Okt1500
      pühap. 11 Okt700
      esmasp. 12 Okt600
      teisip. 13 Okt800
      kolmap. 14 Okt1400
      neljap. 15 Okt800
      reede 16 Okt500
      laup. 17 Okt1100
      pühap. 18 Okt (ennust)900
      esmasp. 19 Okt (ennust)600
      teisip. 20 Okt (ennust)800
      kolmap. 21 Okt (ennust)1000
      neljap. 22 Okt (ennust)900
      reede 23 Okt (ennust)500
      laup. 24 Okt (ennust)1100
      pühap. 25 Okt (ennust)900
      esmasp. 26 Okt (ennust)600
      teisip. 27 Okt (ennust)800
      kolmap. 28 Okt (ennust)1000
      neljap. 29 Okt (ennust)900
      reede 30 Okt (ennust)500
      laup. 31 Okt (ennust)1100
      pühap. 1 Nov (ennust)900
      esmasp. 2 Nov (ennust)600
      teisip. 3 Nov (ennust)800
      kolmap. 4 Nov (ennust)1000
      neljap. 5 Nov (ennust)900
      reede 6 Nov (ennust)500
      laup. 7 Nov (ennust)1100

      Jean-Honoré Fragonard: lühikesed vastused

      Kumba on Jean-Honoré Fragonard kõige vaadeldavam lühend?

      Noor tüdruk lugemisel: 7400 külastust, mis moodustab 12% Jean-Honoré Fragonard vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.

      Kui palju külastusi Jean-Honoré Fragonard saab?

      64500 kahetlahklaast (painter's page: 9800, tablidet: 54700).

      Kas lugejad avavad Jean-Honoré Fragonard telefonis või arvutis?

      Mõlemal: arvutid (71%), telefonid (25%) ja seadmed (3%); juhtav on arvutid osaga 71%.

      Kas Jean-Honoré Fragonard on saadaval mitmes keeles?

      Jah: prantsuse (24%), kreeka (12%) ja inglise (12%). Enamasti kasutatakse keelt prantsuse osalusel 24%.

      Kas lugejad eelistavad Jean-Honoré Fragonard tüüpi lamatust?

      Jah, Värvide tugev ühtsus (Värviharmonia): 66% külastustest kogu kataloogi 46% kohta.