Atelier — Tasuta kohaletoimetamine üle maailma — Tarneaeg 2–6 nädalat

      John Constable Lugejad ja kangid

      1776 – 1837

      Mis see leht on?

      See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi John Constable lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

      Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

      John Constable: kuidas külastuste aasta statistika meid räägib

      Kõige rohkem on vaadatud teost Hõtimäed: aastas 12700 külastust, mis moodustab 12% kogu John Constable kohta loetud tekstidest. Järgnevad Cenotaph to the Memory of Sir Joshua Reynolds ja Teravikuveld. Maaleri leht: 18700 külastust. Teosed: 101500. Kokku: 120200. Lugejate arv kasvab: 55% rohkem külastust ajavahemikus Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Jul 2026, 75600 külastust. Lugejad räägivad keeles inglise (35%), itaalia (22%) ja vene (13%). Lugejad sirvivad arvutid (77%), telefonid (20%) ja seadmed (3%) Nad eelistavad Monokroomne (Värvi intensiivsus) rohkem kui kataloog viitab: 61% külastustest ja 44% lerridest.

      John Constable kõige vaadeldavaimad 10 lühendatut pinda

      TopImpressionists.com lugejate poolt viimase douze kuu jooksul kõige tihedamini avatud 10 John Constable teost, järjestatuna külastuste arvul.

      1. Hõtimäed 1 Hõtimäed, 1821 12700 külastust · 11,6%
      2. Cenotaph to the Memory of Sir Joshua Reynolds 2 Cenotaph to the Memory of Sir Joshua Reynolds 5900 külastust · 5,4%
      3. Teravikuveld 3 Teravikuveld, 1826 3200 külastust · 2,9%
      4. Seda heinavärv (detail) 4 Seda heinavärv (detail), 1821 2900 külastust · 2,6%
      5. Salisbury katedraal 5 Salisbury katedraal 2400 külastust · 2,2%
      6. Salisbury katedraal piiskopi aladelt 6 Salisbury katedraal piiskopi aladelt, 1825 2000 külastust · 1,8%
      7. Valge Hobune 7 Valge Hobune, 1819 1800 külastust · 1,6%
      8. Mary Freer 8 Mary Freer, 1809 1800 külastust · 1,6%
      9. Harnami uks, Salisbury 9 Harnami uks, Salisbury 1700 külastust · 1,6%
      10. Helmingham Dell 10 Helmingham Dell 1600 külastust · 1,5%

      Millal külastavad lugejad lehte John Constable?

      Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

      Tabelis esitatud näitajaid
      KuuKunstniku pageTeoselehinded
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dets 202500
      Jaan 202600
      Veeb 202600
      Märts 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Jun 20262002800
      Jul 2026750068100
      Aug 2026550010800
      Sept 2026550019800

      Millal avavad lugejad John Constable lamedad pildid?

      Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

      Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

      Millised on John Constable lemmikpõlad kuukuusult kuukuslahti?

      Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

      Tabelis esitatud näitajaid
      TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
      Hõtimäed00000000100500026003900
      Salisbury katedraal0000000001100100900
      Teravikuveld000000002009008001200
      Pürgi uurend0000000007000400
      Helmingham Dell000000000800100600
      Seda heinavärv (detail)0000000001800700400
      Flatford Lock00000000200400200300
      Salisbury katedraal piiskop…0000000010014003000
      Salisbury katedraal piiskop…00000000011003000
      Willy Loti maja0000000006000100

      Millistes seadmetes John Constable lugejad on?

      Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

      Tabelis esitatud näitajaid
      SeadeKülastusedJaga
      arvutid9220076,7%
      telefonid2400020,0%
      seadmed40003,3%

      Milles keelesid John Constable on kirjutatud?

      Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

      Tabelis esitatud näitajaid
      KeelKülastusedJaga
      inglise240035,3%
      itaalia150022,1%
      vene90013,2%
      gruusia4005,9%
      hispaania3004,4%
      ungari2002,9%
      hollandi2002,9%
      rootsi2002,9%
      prantsuse1001,5%
      hindi1001,5%

      Kui palju külastusi päevas John Constable saab ja mis on järgmine samm?

      Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

      Tabelis esitatud näitajaid
      PäevKülastused
      pühap. 20 Sept3100
      esmasp. 21 Sept1000
      teisip. 22 Sept700
      kolmap. 23 Sept700
      neljap. 24 Sept700
      reede 25 Sept900
      laup. 26 Sept600
      pühap. 27 Sept900
      esmasp. 28 Sept1100
      teisip. 29 Sept1200
      kolmap. 30 Sept800
      neljap. 1 Okt1700
      reede 2 Okt1300
      laup. 3 Okt800
      pühap. 4 Okt2400
      esmasp. 5 Okt1800
      teisip. 6 Okt1800
      kolmap. 7 Okt2200
      neljap. 8 Okt1300
      reede 9 Okt1300
      laup. 10 Okt1400
      pühap. 11 Okt (ennust)3300
      esmasp. 12 Okt (ennust)2000
      teisip. 13 Okt (ennust)1900
      kolmap. 14 Okt (ennust)1900
      neljap. 15 Okt (ennust)1900
      reede 16 Okt (ennust)1800
      laup. 17 Okt (ennust)1400
      pühap. 18 Okt (ennust)3600
      esmasp. 19 Okt (ennust)2200
      teisip. 20 Okt (ennust)2100
      kolmap. 21 Okt (ennust)2100
      neljap. 22 Okt (ennust)2100
      reede 23 Okt (ennust)2000
      laup. 24 Okt (ennust)1600
      pühap. 25 Okt (ennust)4000
      esmasp. 26 Okt (ennust)2400
      teisip. 27 Okt (ennust)2300
      kolmap. 28 Okt (ennust)2300
      neljap. 29 Okt (ennust)2300
      reede 30 Okt (ennust)2200
      laup. 31 Okt (ennust)1700

      Mida lugejad John Constable kohta küsivad

      Millised John Constable lamedat teoseid avatakse kõige rohkem?

      Hõtimäed esimene: 12700 külastust, 12% vaatamistest. Üle selle on järjestatud 10 maali.

      Kui suur on John Constable lugejaskond TopImpressionists.com platvormil?

      120200 külastust kahte عشر kaheksas kuus: 18700 kunstniku lehel ja 101500 tablidel.

      Milleid seadmeid John Constable lugejad kasutavad?

      Kasutatakse arvutid (77%), telefonid (20%) ja seadmed (3%); kõige populaarsem on arvutid, millega saab 77% külastustest.

      Millistes keeles John Constable lugejad räägivad?

      inglise (35%), itaalia (22%) ja vene (13%); inglise katab 35%.

      Millised John Constable lamedatõlmed sobivad lugejate maitsega?

      Lamedad pildid, mis vastavad kriteeriumile Monokroomne (Värvi intensiivsus), moodustavad 61% külastustest 44% osa kataloogist.