Atelier — Tasuta kohaletoimetamine üle maailma — Tarneaeg 2–6 nädalat

      John Henry Twachtman populaarsus ja külastajate statistika

      1853 – 1902

      Mis see leht on?

      See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi John Henry Twachtman lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

      Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

      John Henry Twachtman numberlikult

      Landscape 3 on John Henry Twachtman teos, mida lugejad on vaadelnud kõige rohkem: 12 mõttes 900 külastust, mis moodustab 3% vaatlemiste kogusummast. Seejäpärast Värskendus ja Tree by a Road. Kõikide 33100 külastuse eest: 1700 maaliatükendil ja 31400 tablidel. Valgus kasvab: Sept 2026 oli 50% rohkem külastusi kui Aug 2026. Jul 2026 oli tipphetk: 28900 külastust. Lugejate seadmed: arvutid (95%), telefonid (5%) ja seadmed (0%). Eelist näitab: Maapõhine (Väripalett) moodustab 19% külastustest kogu 5% kataloogist.

      John Henry Twachtman: 10 kõige rohkem lugejast avatud lerrat

      See nimekiri on koostatud põhjalaselt TopImpressionists.com külastuste arvul, mis on mõõdetud kahe عشر kuu jooksul, mitte kataloogide reitingi põhjal. Esimesel kohal on kõige rohkem külastatud John Henry Twachtman linatehtel.

      1. Landscape 3 1 Landscape 3, 1902 900 külastust · 2,7%
      2. Värskendus 2 Värskendus, 1900 600 külastust · 1,8%
      3. Tree by a Road 3 Tree by a Road, 1889 600 külastust · 1,8%
      4. Vettesaun 4 Vettesaun, 1898 500 külastust · 1,5%
      5. The Waterfall 5 The Waterfall, 1895 500 külastust · 1,5%
      6. Waterfall, Yellowstone 6 Waterfall, Yellowstone, 1895 500 külastust · 1,5%
      7. Vaade Holley maja küljele, Kos Cob, Connecticut 7 Vaade Holley maja küljele, Kos Cob, Connecticut, 1901 500 külastust · 1,5%
      8. Connecticut Landscape 8 Connecticut Landscape, 1891 500 külastust · 1,5%
      9. Horseneck Falls 9 Horseneck Falls, 1889 500 külastust · 1,5%
      10. Yellowstone Park 10 Yellowstone Park, 1895 500 külastust · 1,5%

      Kuidas John Henry Twachtman lugejaskond kuupõhisel tasul muutub?

      Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

      Näita arvulisi
      KuuKunstniku pageTeoselehinded
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dets 202500
      Jaan 202600
      Veeb 202600
      Märts 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Jun 202601200
      Jul 2026100027900
      Aug 2026400800
      Sept 20263001500

      Kuidas John Henry Twachtman lamedat pinda aasta jooksul vaadatakse?

      Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

      Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

      Kuidas John Henry Twachtman lemmikpõlad aasta jooksul muutuvad?

      Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

      Näita arvulisi
      TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
      Landscape 3000000000500200200
      Landscape00000000000100
      The Waterfall00000000050000
      My Summer Studio00000000010000
      Horseneck Falls0000000020030000
      Arques-la-Bataille00000000020000
      The Rapids, Yellowstone00000000030000
      Vettesaun00000000050000
      Meadow Flowers (also known…000000001002000100
      Värskendus0000000005000100

      Telefonid, tabletid või arvutid: kuidas John Henry Twachtman on loetav?

      Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

      Näita arvulisi
      SeadeKülastusedJaga
      arvutid3130094,6%
      telefonid17005,1%
      seadmed1000,3%

      Millistes keeles kasutavad John Henry Twachtman lugejad keeled?

      Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

      Näita arvulisi
      KeelKülastusedJaga
      inglise20066,7%
      saksa10033,3%

      Kuidas toimivad John Henry Twachtman päevased külastused ja mis on järgmine samm?

      Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

      Näita arvulisi
      PäevKülastused
      esmasp. 21 Sept0
      teisip. 22 Sept200
      kolmap. 23 Sept0
      neljap. 24 Sept0
      reede 25 Sept0
      laup. 26 Sept100
      pühap. 27 Sept0
      esmasp. 28 Sept0
      teisip. 29 Sept100
      kolmap. 30 Sept100
      neljap. 1 Okt0
      reede 2 Okt0
      laup. 3 Okt0
      pühap. 4 Okt100
      esmasp. 5 Okt300
      teisip. 6 Okt0
      kolmap. 7 Okt0
      neljap. 8 Okt300
      reede 9 Okt0
      laup. 10 Okt0
      pühap. 11 Okt100
      esmasp. 12 Okt (ennust)200
      teisip. 13 Okt (ennust)200
      kolmap. 14 Okt (ennust)100
      neljap. 15 Okt (ennust)200
      reede 16 Okt (ennust)0
      laup. 17 Okt (ennust)100
      pühap. 18 Okt (ennust)100
      esmasp. 19 Okt (ennust)200
      teisip. 20 Okt (ennust)200
      kolmap. 21 Okt (ennust)100
      neljap. 22 Okt (ennust)200
      reede 23 Okt (ennust)0
      laup. 24 Okt (ennust)100
      pühap. 25 Okt (ennust)200
      esmasp. 26 Okt (ennust)300
      teisip. 27 Okt (ennust)300
      kolmap. 28 Okt (ennust)100
      neljap. 29 Okt (ennust)300
      reede 30 Okt (ennust)0
      laup. 31 Okt (ennust)100
      pühap. 1 Nov (ennust)200

      John Henry Twachtman: lühikesed vastused

      Kumba on John Henry Twachtman kõige vaadeldavam lühend?

      Landscape 3: 900 külastust, mis moodustab 3% John Henry Twachtman vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.

      Kui palju külastusi John Henry Twachtman saab?

      33100 kahetlahklaast (painter's page: 1700, tablidet: 31400).

      Kas lugejad avavad John Henry Twachtman telefonis või arvutis?

      Mõlemal: arvutid (95%), telefonid (5%) ja seadmed (0%); juhtav on arvutid osaga 95%.

      Kas lugejad eelistavad John Henry Twachtman tüüpi lamatust?

      Jah, Maapõhine (Väripalett): 19% külastustest kogu kataloogi 5% kohta.