See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Justus Van Gent lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
!
Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.
Justus Van Gent: kuidas külastuste aasta statistika meid räägib
Kõige rohkem on vaadatud teost Pio II Pont Max: aastas 600 külastust, mis moodustab 22% kogu Justus Van Gent kohta loetud tekstidest. Järgnevad Cardinal Bessarione ja Solon. Maaleri leht: 200 külastust. Teosed: 2000. Kokku: 2200. Parim kuu: Jul 2026, 1500 külastust. Nad eelistavad Kõige tumedam (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus) rohkem kui kataloog viitab: 59% külastustest ja 28% lerridest.
Justus Van Gent kõige vaadeldavaimad 10 lühendatut pinda
TopImpressionists.com lugejate poolt viimase douze kuu jooksul kõige tihedamini avatud 10 Justus Van Gent teost, järjestatuna külastuste arvul.
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Tabelis esitatud näitajaid
Kuu
Kunstniku page
Teoselehinded
Nov 2025
0
0
Dets 2025
0
0
Jaan 2026
0
0
Veeb 2026
0
0
Märts 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Jun 2026
0
200
Jul 2026
100
1400
Aug 2026
0
0
Sept 2026
0
0
Okt 2026
100
400
Millal avavad lugejad Justus Van Gent lamedad pildid?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida Justus Van Gent lugejad eelistavad võrreldes selle maalariga, mida ta on loonud?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Tabelis esitatud näitajaid
Lütlus
Lütlus
Kunstniku teosed
Külastused
Klassikaline
65,0%
81,8%
Draamatiline
30,0%
18,2%
Elegantne
5,0%
0,0%
Emotsionaalne toon
Emotsionaalne toon
Kunstniku teosed
Külastused
Reflektiivne
40,0%
45,5%
Kärguse ja sügavuse täis
30,0%
36,4%
Vaimne
30,0%
18,2%
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Kunstniku teosed
Külastused
Kõige tumedam
28,2%
59,3%
Pehme varjund
46,2%
25,9%
Kerge luminants
25,6%
14,8%
Valgusrikas tasakaal
0,0%
0,0%
Valgusrikas
0,0%
0,0%
Värvitoit
Värvitoit
Kunstniku teosed
Külastused
Keretatud
7,7%
3,7%
Kerge värvitoon
30,8%
3,7%
Tasakaalustatud pehme
53,8%
66,7%
Selge värvitoimivus
7,7%
25,9%
Eriliselt ergitatud värv
0,0%
0,0%
Värvi intensiivsus
Värvi intensiivsus
Kunstniku teosed
Külastused
Monokroomne
17,9%
3,7%
Tasakaalustatud
76,9%
96,3%
Eerem ja ergas
5,1%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Kunstniku teosed
Külastused
Rahustav
2,6%
0,0%
Õrna
15,4%
29,6%
Tasakaalustatud
12,8%
33,3%
Erilugus
38,5%
22,2%
Kõrge kontrast
30,8%
14,8%
Värviharmonia
Värviharmonia
Kunstniku teosed
Külastused
Rikutud värvigarmoonia
20,5%
14,8%
Õrnalt segatud palett
23,1%
29,6%
Tasakaalustatud harmoonia
17,9%
11,1%
Värvide tugev ühtsus
28,2%
40,7%
Ühtne palett
10,3%
3,7%
Millised on Justus Van Gent lemmikpõlad kuukuusult kuukuslahti?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Tabelis esitatud näitajaid
Teos
Nov 2025
Dets 2025
Jaan 2026
Veeb 2026
Märts 2026
Apr 2026
Mai 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sept 2026
Okt 2026
Solon
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Virgil
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Saint Thomas Aquinas
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Cardinal Bessarione
0
0
0
0
0
0
0
200
300
0
0
0
Rhetoric
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Calvary Triptych (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Calvary Triptych (right win…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Calvary Triptych (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Federico da Montefeltro, Du…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The astronomy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milles keelesid Justus Van Gent on kirjutatud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Tabelis esitatud näitajaid
Keel
Külastused
Jaga
tšehhi
100
50,0%
inglise
100
50,0%
Kui palju külastusi päevas Justus Van Gent saab ja mis on järgmine samm?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Tabelis esitatud näitajaid
Päev
Külastused
pühap. 18 Okt
0
esmasp. 19 Okt
0
teisip. 20 Okt
0
kolmap. 21 Okt
0
neljap. 22 Okt
0
reede 23 Okt
0
laup. 24 Okt
0
pühap. 25 Okt
0
esmasp. 26 Okt
0
teisip. 27 Okt
300
kolmap. 28 Okt
400
neljap. 29 Okt
0
reede 30 Okt
0
laup. 31 Okt
300
pühap. 1 Nov
0
esmasp. 2 Nov
0
teisip. 3 Nov
0
kolmap. 4 Nov
100
neljap. 5 Nov
0
reede 6 Nov
0
laup. 7 Nov
0
pühap. 8 Nov (ennust)
0
esmasp. 9 Nov (ennust)
0
teisip. 10 Nov (ennust)
0
kolmap. 11 Nov (ennust)
100
neljap. 12 Nov (ennust)
0
reede 13 Nov (ennust)
0
laup. 14 Nov (ennust)
0
pühap. 15 Nov (ennust)
0
esmasp. 16 Nov (ennust)
0
teisip. 17 Nov (ennust)
0
kolmap. 18 Nov (ennust)
100
neljap. 19 Nov (ennust)
0
reede 20 Nov (ennust)
0
laup. 21 Nov (ennust)
0
pühap. 22 Nov (ennust)
0
esmasp. 23 Nov (ennust)
0
teisip. 24 Nov (ennust)
100
kolmap. 25 Nov (ennust)
100
neljap. 26 Nov (ennust)
0
reede 27 Nov (ennust)
0
laup. 28 Nov (ennust)
100
Mida lugejad Justus Van Gent kohta küsivad
Millised Justus Van Gent lamedat teoseid avatakse kõige rohkem?
Pio II Pont Max esimene: 600 külastust, 22% vaatamistest. Üle selle on järjestatud 10 maali.
Kui suur on Justus Van Gent lugejaskond TopImpressionists.com platvormil?
2200 külastust kahte عشر kaheksas kuus: 200 kunstniku lehel ja 2000 tablidel.
Millised Justus Van Gent lamedatõlmed sobivad lugejate maitsega?
Lamedad pildid, mis vastavad kriteeriumile Kõige tumedam (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus), moodustavad 59% külastustest 28% osa kataloogist.