Atelier — Tasuta kohaletoimetamine üle maailma — Tarneaeg 2–6 nädalat

      Lam Qua Lugejad ja enim vaadeldud lamedad pildid

      1801 – 1860

      Mis see leht on?

      See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Lam Qua lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

      Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

      Lam Qua ja lugejad

      Viimase doceze kuud on TopImpressionists.com kõige vaadeldavam Lam Qua teos olnud Case No.3790: 200 külastust, mis moodustab 17% kunstniku kõigist vaatamistest. Järgnevad The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong ja Portrait of Keying (Qiying). Lam Qua kogus kokku 1400 külastust: 500 kunstniku lehel ja 900 üksikpõhistel tablidel. Huvitav trend: külastuste arv kasvas 100% perioodil Sept 2026 kuni Okt 2026. Kõige edukam kuu oli Jul 2026, mil oli 600 külastust. Lugejad on huvitatud Kõrge kontrast (Kontrast): sellest on 25% külastustest, mis moodustab 7% kunstniku kataloogist.

      Lam Qua kõige rohkem tähelepanu pälva 10 tabliseid

      Viimeste douze kuu jooksul TopImpressionists.com lehel toimunud külastuste põhjal: Lam Qua kõige tihedamini avatavad 10 tablud, esimesena kõige populaarsem.

      1. Case No.3790 1 Case No.3790, 1837 200 külastust · 16,7%
      2. The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong 2 The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong, 1864 200 külastust · 16,7%
      3. Portrait of Keying (Qiying) 3 Portrait of Keying (Qiying), 1844 100 külastust · 8,3%
      4. Case No.3438 4 Case No.3438, 1837 100 külastust · 8,3%
      5. Case No.5583 5 Case No.5583, 1838 100 külastust · 8,3%
      6. Case No.5119 6 Case No.5119, 1838 100 külastust · 8,3%
      7. Case No.4606 7 Case No.4606, 1837 100 külastust · 8,3%
      8. Case No.4605 8 Case No.4605, 1837 100 külastust · 8,3%
      9. Case No.2152 (after) 9 Case No.2152 (after), 1836 100 külastust · 8,3%
      10. Thomas McMicking (b.1812) 10 Thomas McMicking (b.1812) 100 külastust · 8,3%

      Kui palju lugejaid külastab igas kuu Lam Qua lehte?

      Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

      Vaata statistikat
      KuuKunstniku pageTeoselehinded
      Nov 202500
      Dets 202500
      Jaan 202600
      Veeb 202600
      Märts 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Jun 202600
      Jul 2026200400
      Aug 2026300200
      Sept 20260100
      Okt 20260200

      Kui tihti avatakse Lam Qua lamedat?

      Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

      Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

      Millised Lam Qua lamedatõmid pälvavad kuukuuselt kõige rohkem külastusi?

      Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

      Vaata statistikat
      TeosNov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026Okt 2026
      Case No.379000000000000200
      Case No.4605000000000000
      Case No.4849000000000000
      Case No.1675000000000000
      Case No.343800000000001000
      Mouqua000000000000
      Dr. Peter Parker.000000000000
      Hevlyn Benson (1805–1858)000000000000
      Case No.2152 (after)00000000100000
      Case No.5331000000000000

      Milles keeles Lam Qua on loetud?

      Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

      Kui palju külastusi saab Lam Qua päevas ning milline on prognoos?

      Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

      Vaata statistikat
      PäevKülastused
      pühap. 11 Okt0
      esmasp. 12 Okt0
      teisip. 13 Okt0
      kolmap. 14 Okt0
      neljap. 15 Okt0
      reede 16 Okt0
      laup. 17 Okt0
      pühap. 18 Okt0
      esmasp. 19 Okt0
      teisip. 20 Okt100
      kolmap. 21 Okt0
      neljap. 22 Okt0
      reede 23 Okt0
      laup. 24 Okt0
      pühap. 25 Okt0
      esmasp. 26 Okt0
      teisip. 27 Okt0
      kolmap. 28 Okt0
      neljap. 29 Okt0
      reede 30 Okt100
      laup. 31 Okt0
      pühap. 1 Nov (ennust)0
      esmasp. 2 Nov (ennust)0
      teisip. 3 Nov (ennust)100
      kolmap. 4 Nov (ennust)0
      neljap. 5 Nov (ennust)0
      reede 6 Nov (ennust)100
      laup. 7 Nov (ennust)0
      pühap. 8 Nov (ennust)0
      esmasp. 9 Nov (ennust)0
      teisip. 10 Nov (ennust)100
      kolmap. 11 Nov (ennust)0
      neljap. 12 Nov (ennust)0
      reede 13 Nov (ennust)100
      laup. 14 Nov (ennust)0
      pühap. 15 Nov (ennust)0
      esmasp. 16 Nov (ennust)0
      teisip. 17 Nov (ennust)100
      kolmap. 18 Nov (ennust)0
      neljap. 19 Nov (ennust)0
      reede 20 Nov (ennust)100
      laup. 21 Nov (ennust)0

      Küsimused kunstniku Lam Qua kohta

      Millised Lam Qua lamedatõlmed on kõige populaarsemad?

      Esimene on Case No.3790, mida on külastatud 200 kezimes (17% Lam Qua vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 10 kõige vaatamaskäinud teost.

      Kui palju inimesi lugesid TopImpressionists.com lehel kunstnikust Lam Qua?

      1400 külastust ka twelve kuus, sellest 500 kunstniku lehel ja 900 üksikatel tablidel.

      Milliseid linateid loejad Lam Qua juures eelistavad?

      Kõrge kontrast (Kontrast): 25% külastustest, võrreldes 7% kataloogist.