Atelier — Tasuta kohaletoimetamine üle maailma — Tarneaeg 2–6 nädalat

      Luca Giordano Lugejad ja kangid

      1634 – 1705

      Mis see leht on?

      See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Luca Giordano lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

      Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

      Luca Giordano: kuidas külastuste aasta statistika meid räägib

      Kõige rohkem on vaadatud teost The Fall of the Rebel Angels: aastas 2000 külastust, mis moodustab 6% kogu Luca Giordano kohta loetud tekstidest. Järgnevad A Cynical Philospher ja Paintings with mythological scenes -\n\nBacchus and Ariadne. Maaleri leht: 3600 külastust. Teosed: 30800. Kokku: 34400. Lugejate arv on kahanenud: 40% vähem külastust ajavahemikus Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Jul 2026, 26800 külastust. Lugejad sirvivad arvutid (88%), telefonid (10%) ja seadmed (2%) Nad eelistavad Võimas ja autoritaarne (Emotsionaalne toon) rohkem kui kataloog viitab: 24% külastustest ja 0% lerridest.

      Luca Giordano kõige vaadeldavaimad 10 lühendatut pinda

      TopImpressionists.com lugejate poolt viimase douze kuu jooksul kõige tihedamini avatud 10 Luca Giordano teost, järjestatuna külastuste arvul.

      1. The Fall of the Rebel Angels 1 The Fall of the Rebel Angels, 1666 2000 külastust · 5,8%
      2. A Cynical Philospher 2 A Cynical Philospher 1100 külastust · 3,2%
      3. Paintings with mythological scenes -\n\nBacchus and Ariadne 3 Paintings with mythological scenes -\n\nBacchus and Ariadne, 1680 800 külastust · 2,3%
      4. LA MORT DE SENEQUE 4 LA MORT DE SENEQUE 700 külastust · 2,0%
      5. Perseus Fighting Phineus and his Companions 5 Perseus Fighting Phineus and his Companions, 1670 500 külastust · 1,4%
      6. St Michael 6 St Michael, 1663 500 külastust · 1,4%
      7. San Francisco Javier 7 San Francisco Javier 500 külastust · 1,4%
      8. The Death of Seneca 8 The Death of Seneca, 1684 400 külastust · 1,2%
      9. Apollo and Marsia 9 Apollo and Marsia 400 külastust · 1,2%
      10. SAINT ANTOINE DE PADOUE ET L'ENFANT JESUS 10 SAINT ANTOINE DE PADOUE ET L'ENFANT JESUS 400 külastust · 1,2%

      Millal külastavad lugejad lehte Luca Giordano?

      Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

      Tabelis esitatud näitajaid
      KuuKunstniku pageTeoselehinded
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dets 202500
      Jaan 202600
      Veeb 202600
      Märts 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Jun 2026500400
      Jul 2026200024800
      Aug 20267003500
      Sept 20264002100

      Millal avavad lugejad Luca Giordano lamedad pildid?

      Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

      Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

      Millised on Luca Giordano lemmikpõlad kuukuusult kuukuslahti?

      Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

      Tabelis esitatud näitajaid
      TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
      The Fall of the Rebel Angels000000000800400200
      Psyche Honoured by the Peop…00000000010000
      The Ecstasy of St. Francis0000000001001000
      Death of Seneca00000000001000
      Young Bacchus Sleeping00000000010000
      Crucifixion of St Peter00000000030000
      The Defeat of Sisera0000000000200100
      LE MARIAGE DE LA VIERGE00000000001000
      The Rape of Europa00000000010000
      Marriage of the Virgin00000000000100

      Millistes seadmetes Luca Giordano lugejad on?

      Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

      Tabelis esitatud näitajaid
      SeadeKülastusedJaga
      arvutid3040088,4%
      telefonid34009,9%
      seadmed6001,7%

      Milles keelesid Luca Giordano on kirjutatud?

      Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

      Tabelis esitatud näitajaid
      KeelKülastusedJaga
      itaalia60028,6%
      prantsuse40019,0%
      hispaania30014,3%
      inglise2009,5%
      korea2009,5%
      saksa1004,8%
      portugali1004,8%
      vene1004,8%
      rootsi1004,8%

      Kui palju külastusi päevas Luca Giordano saab ja mis on järgmine samm?

      Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

      Tabelis esitatud näitajaid
      PäevKülastused
      kolmap. 23 Sept0
      neljap. 24 Sept0
      reede 25 Sept400
      laup. 26 Sept0
      pühap. 27 Sept1300
      esmasp. 28 Sept500
      teisip. 29 Sept100
      kolmap. 30 Sept100
      neljap. 1 Okt1100
      reede 2 Okt500
      laup. 3 Okt300
      pühap. 4 Okt300
      esmasp. 5 Okt200
      teisip. 6 Okt200
      kolmap. 7 Okt0
      neljap. 8 Okt300
      reede 9 Okt500
      laup. 10 Okt400
      pühap. 11 Okt700
      esmasp. 12 Okt100
      teisip. 13 Okt200
      kolmap. 14 Okt (ennust)0
      neljap. 15 Okt (ennust)400
      reede 16 Okt (ennust)400
      laup. 17 Okt (ennust)200
      pühap. 18 Okt (ennust)700
      esmasp. 19 Okt (ennust)200
      teisip. 20 Okt (ennust)100
      kolmap. 21 Okt (ennust)0
      neljap. 22 Okt (ennust)400
      reede 23 Okt (ennust)400
      laup. 24 Okt (ennust)200
      pühap. 25 Okt (ennust)700
      esmasp. 26 Okt (ennust)200
      teisip. 27 Okt (ennust)100
      kolmap. 28 Okt (ennust)0
      neljap. 29 Okt (ennust)400
      reede 30 Okt (ennust)400
      laup. 31 Okt (ennust)200
      pühap. 1 Nov (ennust)700
      esmasp. 2 Nov (ennust)200
      teisip. 3 Nov (ennust)100

      Mida lugejad Luca Giordano kohta küsivad

      Millised Luca Giordano lamedat teoseid avatakse kõige rohkem?

      The Fall of the Rebel Angels esimene: 2000 külastust, 6% vaatamistest. Üle selle on järjestatud 10 maali.

      Kui suur on Luca Giordano lugejaskond TopImpressionists.com platvormil?

      34400 külastust kahte عشر kaheksas kuus: 3600 kunstniku lehel ja 30800 tablidel.

      Milleid seadmeid Luca Giordano lugejad kasutavad?

      Kasutatakse arvutid (88%), telefonid (10%) ja seadmed (2%); kõige populaarsem on arvutid, millega saab 88% külastustest.

      Millised Luca Giordano lamedatõlmed sobivad lugejate maitsega?

      Lamedad pildid, mis vastavad kriteeriumile Võimas ja autoritaarne (Emotsionaalne toon), moodustavad 24% külastustest 0% osa kataloogist.