Atelier — Tasuta kohaletoimetamine üle maailma — Tarneaeg 2–6 nädalat

      Lucas Cranach Vanem Lugejad ja enim vaadeldud lamedad pildid

      1472 – 1553

      Mis see leht on?

      See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Lucas Cranach Vanem lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

      Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

      Lucas Cranach Vanem ja lugejad

      Viimase doceze kuud on TopImpressionists.com kõige vaadeldavam Lucas Cranach Vanem teos olnud Adam ja Eva: 3300 külastust, mis moodustab 7% kunstniku kõigist vaatamistest. Järgnevad Adam ja Eev lapselõike aias ja Judit ja Holofernesi pea. Lucas Cranach Vanem kogus kokku 47300 külastust: 6800 kunstniku lehel ja 40500 üksikpõhistel tablidel. Huvitav trend: külastuste arv kasvas 119% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige edukam kuu oli Jul 2026, mil oli 29100 külastust. Lugejad tulevad inglise (28%), portugali (11%) ja vene (11%) keeles. Lugejad sirvivad arvutid (83%), telefonid (14%) ja seadmed (3%) Lugejad on huvitatud Maapõhine (Väripalett): sellest on 94% külastustest, mis moodustab 79% kunstniku kataloogist.

      Lucas Cranach Vanem kõige rohkem tähelepanu pälva 10 tabliseid

      Viimeste douze kuu jooksul TopImpressionists.com lehel toimunud külastuste põhjal: Lucas Cranach Vanem kõige tihedamini avatavad 10 tablud, esimesena kõige populaarsem.

      1. Adam ja Eva 1 Adam ja Eva, 1531 3300 külastust · 7,4%
      2. Adam ja Eev lapselõike aias 2 Adam ja Eev lapselõike aias, 1530 2000 külastust · 4,5%
      3. Judit ja Holofernesi pea 3 Judit ja Holofernesi pea, 1530 1900 külastust · 4,3%
      4. The Golden Age 4 The Golden Age, 1530 1400 külastust · 3,2%
      5. Law and Grace 5 Law and Grace, 1529 1200 külastust · 2,7%
      6. Aadam ja Eva 6 Aadam ja Eva, 1525 1100 külastust · 2,5%
      7. Venus maastikus seista 7 Venus maastikus seista, 1529 900 külastust · 2,0%
      8. Stabi Põrgastus Friedrich III Viisaka Valitseja Poolt 8 Stabi Põrgastus Friedrich III Viisaka Valitseja Poolt, 1529 800 külastust · 1,8%
      9. The Paradise 9 The Paradise, 1530 700 külastust · 1,6%
      10. Portrait of Johann Friedrich the Magnanimous 10 Portrait of Johann Friedrich the Magnanimous, 1509 700 külastust · 1,6%

      Kui palju lugejaid külastab igas kuu Lucas Cranach Vanem lehte?

      Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

      Vaata statistikat
      KuuKunstniku pageTeoselehinded
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dets 202500
      Jaan 202600
      Veeb 202600
      Märts 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Jun 20262001400
      Jul 2026200027100
      Aug 20264004800
      Sept 202642007200

      Kui tihti avatakse Lucas Cranach Vanem lamedat?

      Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

      Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

      Millised Lucas Cranach Vanem lamedatõmid pälvavad kuukuuselt kõige rohkem külastusi?

      Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

      Vaata statistikat
      TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
      Adam ja Eva00000000013006001300
      Judit ja Holofernesi pea00000000100700200800
      Stabi Põrgastus Friedrich I…00000000080000
      Adam ja Eev lapselõike aias000000000500600800
      Venus maastikus seista000000000300200200
      Aadam ja Eva0000000008000200
      Madonna and Child00000000030000
      The Paradise0000000006001000
      Lukas Spielhausen000000000000
      Cupid complaining to Venus.00000000060000

      Milleid seadmeid kasutavad lugejad Lucas Cranach Vanem jälgimiseks?

      Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

      Vaata statistikat
      SeadeKülastusedJaga
      arvutid3930083,1%
      telefonid660014,0%
      seadmed14003,0%

      Milles keeles Lucas Cranach Vanem on loetud?

      Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

      Vaata statistikat
      KeelKülastusedJaga
      inglise150028,3%
      portugali60011,3%
      vene60011,3%
      hispaania3005,7%
      itaalia3005,7%
      araabia2003,8%
      bulgaaria2003,8%
      prantsuse2003,8%
      slovaki2003,8%
      rootsi2003,8%

      Kui palju külastusi saab Lucas Cranach Vanem päevas ning milline on prognoos?

      Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

      Vaata statistikat
      PäevKülastused
      neljap. 24 Sept800
      reede 25 Sept800
      laup. 26 Sept300
      pühap. 27 Sept400
      esmasp. 28 Sept500
      teisip. 29 Sept1100
      kolmap. 30 Sept500
      neljap. 1 Okt900
      reede 2 Okt400
      laup. 3 Okt200
      pühap. 4 Okt1000
      esmasp. 5 Okt1200
      teisip. 6 Okt500
      kolmap. 7 Okt1100
      neljap. 8 Okt1100
      reede 9 Okt1100
      laup. 10 Okt300
      pühap. 11 Okt300
      esmasp. 12 Okt1600
      teisip. 13 Okt200
      kolmap. 14 Okt400
      neljap. 15 Okt (ennust)1000
      reede 16 Okt (ennust)800
      laup. 17 Okt (ennust)300
      pühap. 18 Okt (ennust)600
      esmasp. 19 Okt (ennust)1200
      teisip. 20 Okt (ennust)600
      kolmap. 21 Okt (ennust)700
      neljap. 22 Okt (ennust)1000
      reede 23 Okt (ennust)900
      laup. 24 Okt (ennust)300
      pühap. 25 Okt (ennust)600
      esmasp. 26 Okt (ennust)1200
      teisip. 27 Okt (ennust)700
      kolmap. 28 Okt (ennust)700
      neljap. 29 Okt (ennust)1100
      reede 30 Okt (ennust)900
      laup. 31 Okt (ennust)300
      pühap. 1 Nov (ennust)700
      esmasp. 2 Nov (ennust)1300
      teisip. 3 Nov (ennust)700
      kolmap. 4 Nov (ennust)800

      Küsimused kunstniku Lucas Cranach Vanem kohta

      Millised Lucas Cranach Vanem lamedatõlmed on kõige populaarsemad?

      Esimene on Adam ja Eva, mida on külastatud 3300 kezimes (7% Lucas Cranach Vanem vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 10 kõige vaatamaskäinud teost.

      Kui palju inimesi lugesid TopImpressionists.com lehel kunstnikust Lucas Cranach Vanem?

      47300 külastust ka twelve kuus, sellest 6800 kunstniku lehel ja 40500 üksikatel tablidel.

      Millel seadmetel loetajad Lucas Cranach Vanem jälgivad?

      Lugejad jälgivad kunstnikku Lucas Cranach Vanem seadmel arvutid (83%), telefonid (14%) ja seadmed (3%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 83% külastustest.

      Milles keeles loevad Lucas Cranach Vanem fännaad?

      Keeles inglise (28%), portugali (11%) ja vene (11%). Enamasti kasutatakse keelt inglise osakes 28%.

      Milliseid linateid loejad Lucas Cranach Vanem juures eelistavad?

      Maapõhine (Väripalett): 94% külastustest, võrreldes 79% kataloogist.