Atelier — Tasuta kohaletoimetamine üle maailma — Tarneaeg 2–6 nädalat

      Marina Abramović Lugejad ja enim vaadeldud lamedad pildid

      1946

      Mis see leht on?

      See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Marina Abramović lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

      Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

      Marina Abramović ja lugejad

      Viimase doceze kuud on TopImpressionists.com kõige vaadeldavam Marina Abramović teos olnud The Hero: 200 külastust, mis moodustab 33% kunstniku kõigist vaatamistest. Järgnevad The Communicator ja Green Dragon Lying. Marina Abramović kogus kokku 600 külastust: 200 kunstniku lehel ja 400 üksikpõhistel tablidel. Kõige edukam kuu oli Jul 2026, mil oli 500 külastust. Lugejad on huvitatud Kerge luminants (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): sellest on 50% külastustest, mis moodustab 33% kunstniku kataloogist.

      Marina Abramović kõige rohkem tähelepanu pälva 4 tabliseid

      Viimeste douze kuu jooksul TopImpressionists.com lehel toimunud külastuste põhjal: Marina Abramović kõige tihedamini avatavad 4 tablud, esimesena kõige populaarsem.

      1. The Hero 1 The Hero, 2001 200 külastust · 33,3%
      2. The Communicator 2 The Communicator 200 külastust · 33,3%
      3. Green Dragon Lying 3 Green Dragon Lying 100 külastust · 16,7%
      4. Black Dragon 4 Black Dragon 100 külastust · 16,7%

      Kui palju lugejaid külastab igas kuu Marina Abramović lehte?

      Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

      Vaata statistikat
      KuuKunstniku pageTeoselehinded
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dets 202500
      Jaan 202600
      Veeb 202600
      Märts 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Jun 202600
      Jul 2026200300
      Aug 202600
      Sept 20260100

      Kui tihti avatakse Marina Abramović lamedat?

      Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

      Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

      Millised Marina Abramović lamedatõmid pälvavad kuukuuselt kõige rohkem külastusi?

      Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

      Vaata statistikat
      TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
      The Hero00000000000100
      Rhythm 5000000000000
      Green Dragon Lying00000000010000
      The Communicator00000000020000
      Black Dragon000000000000
      Chair for Man and His Spirit000000000000

      Milles keeles Marina Abramović on loetud?

      Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

      Vaata statistikat
      KeelKülastusedJaga
      hispaania100100,0%

      Kui palju külastusi saab Marina Abramović päevas ning milline on prognoos?

      Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

      Vaata statistikat
      PäevKülastused
      neljap. 1 Okt0
      reede 2 Okt0
      laup. 3 Okt0
      pühap. 4 Okt0
      esmasp. 5 Okt0
      teisip. 6 Okt0
      kolmap. 7 Okt0
      neljap. 8 Okt0
      reede 9 Okt0
      laup. 10 Okt0
      pühap. 11 Okt0
      esmasp. 12 Okt0
      teisip. 13 Okt0
      kolmap. 14 Okt0
      neljap. 15 Okt1500
      reede 16 Okt0
      laup. 17 Okt0
      pühap. 18 Okt0
      esmasp. 19 Okt0
      teisip. 20 Okt0
      kolmap. 21 Okt0
      neljap. 22 Okt (ennust)2100
      reede 23 Okt (ennust)0
      laup. 24 Okt (ennust)0
      pühap. 25 Okt (ennust)0
      esmasp. 26 Okt (ennust)0
      teisip. 27 Okt (ennust)0
      kolmap. 28 Okt (ennust)0
      neljap. 29 Okt (ennust)2700
      reede 30 Okt (ennust)0
      laup. 31 Okt (ennust)0
      pühap. 1 Nov (ennust)0
      esmasp. 2 Nov (ennust)0
      teisip. 3 Nov (ennust)0
      kolmap. 4 Nov (ennust)0
      neljap. 5 Nov (ennust)3100
      reede 6 Nov (ennust)0
      laup. 7 Nov (ennust)0
      pühap. 8 Nov (ennust)0
      esmasp. 9 Nov (ennust)0
      teisip. 10 Nov (ennust)0
      kolmap. 11 Nov (ennust)0

      Küsimused kunstniku Marina Abramović kohta

      Millised Marina Abramović lamedatõlmed on kõige populaarsemad?

      Esimene on The Hero, mida on külastatud 200 kezimes (33% Marina Abramović vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 4 kõige vaatamaskäinud teost.

      Kui palju inimesi lugesid TopImpressionists.com lehel kunstnikust Marina Abramović?

      600 külastust ka twelve kuus, sellest 200 kunstniku lehel ja 400 üksikatel tablidel.

      Milliseid linateid loejad Marina Abramović juures eelistavad?

      Kerge luminants (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): 50% külastustest, võrreldes 33% kataloogist.