Atelier — Tasuta kohaletoimetamine üle maailma — Tarneaeg 2–6 nädalat

      Max Ernst populaarsus ja külastajate statistika

      1891 – 1976

      Mis see leht on?

      See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Max Ernst lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

      Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

      Max Ernst numberlikult

      Euroopa pärast sadu II on Max Ernst teos, mida lugejad on vaadelnud kõige rohkem: 12 mõttes 8100 külastust, mis moodustab 6% vaatlemiste kogusummast. Seejäpärast Vaikuse silm ja Surrealism and Painting. Kõikide 123400 külastuse eest: 41300 maaliatükendil ja 82100 tablidel. Valgus on veerel kahanenud: Sept 2026 oli 8% vähem külastusi kui Aug 2026. Jul 2026 oli tipphetk: 72700 külastust. Lugejate keeled: inglise (25%), prantsuse (24%) ja saksa (12%). Lugejate riigid: Ameerika Ühendriigid (16%), Rootsi (11%) ja Saksamaa (7%). Lugejate seadmed: arvutid (66%), telefonid (28%) ja seadmed (5%). Eelist näitab: Kõrge kontrast (Kontrast) moodustab 57% külastustest kogu 40% kataloogist.

      Max Ernst: 10 kõige rohkem lugejast avatud lerrat

      See nimekiri on koostatud põhjalaselt TopImpressionists.com külastuste arvul, mis on mõõdetud kahe عشر kuu jooksul, mitte kataloogide reitingi põhjal. Esimesel kohal on kõige rohkem külastatud Max Ernst linatehtel.

      1. Euroopa pärast sadu II 1 Euroopa pärast sadu II, 1942 8100 külastust · 5,8%
      2. Vaikuse silm 2 Vaikuse silm, 1943 6100 külastust · 4,3%
      3. Surrealism and Painting 3 Surrealism and Painting, 1942 6100 külastust · 4,3%
      4. The Elephant Celebes 4 The Elephant Celebes, 1921 6000 külastust · 4,3%
      5. The Angel of the home or the Triumph of Surrealism 5 The Angel of the home or the Triumph of Surrealism, 1937 5200 külastust · 3,7%
      6. Püha Antoni kiimatus 6 Püha Antoni kiimatus 4700 külastust · 3,3%
      7. Sellest Mehed Midagi Ei Tea 7 Sellest Mehed Midagi Ei Tea, 1923 3300 külastust · 2,4%
      8. Explosioon katedraalis 8 Explosioon katedraalis 3200 külastust · 2,3%
      9. The Entire City 9 The Entire City 2600 külastust · 1,9%
      10. невеста riietatakse 10 невеста riietatakse, 1940 2100 külastust · 1,5%

      Kuidas Max Ernst lugejaskond kuupõhisel tasul muutub?

      Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

      Näita arvulisi
      KuuKunstniku pageTeoselehinded
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dets 202500
      Jaan 202600
      Veeb 202600
      Märts 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Jun 202601700
      Jul 20261180060900
      Aug 2026930016200
      Sept 2026202003300

      Kuidas Max Ernst lamedat pinda aasta jooksul vaadatakse?

      Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

      Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

      Kuidas Max Ernst lemmikpõlad aasta jooksul muutuvad?

      Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

      Näita arvulisi
      TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
      The Elephant Celebes0000000030010001200300
      Euroopa pärast sadu II0000000010032001200200
      Sellest Mehed Midagi Ei Tea00000000016001000
      Kogu linn0000000009001000
      Célèbes või Elefant Célèbes0000000001001000
      Napoleon kõrbedus00000000080000
      невеста riietatakse00000000010001000
      Neistõugast Vaimustus0000000002002000
      Oedipus Rex00000000060000
      Les dieux obscurs (Tumedad…0000000007001000

      Telefonid, tabletid või arvutid: kuidas Max Ernst on loetav?

      Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

      Näita arvulisi
      SeadeKülastusedJaga
      arvutid8180066,3%
      telefonid3500028,4%
      seadmed66005,3%

      Millistes keeles kasutavad Max Ernst lugejad keeled?

      Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

      Näita arvulisi
      KeelKülastusedJaga
      inglise510025,0%
      prantsuse480023,5%
      saksa240011,8%
      hispaania16007,8%
      vene10004,9%
      korea9004,4%
      portugali7003,4%
      slovaki7003,4%
      rootsi7003,4%
      tšehhi5002,5%

      Kuidas toimivad Max Ernst päevased külastused ja mis on järgmine samm?

      Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

      Näita arvulisi
      PäevKülastused
      reede 25 Sept4200
      laup. 26 Sept3900
      pühap. 27 Sept3100
      esmasp. 28 Sept6000
      teisip. 29 Sept2400
      kolmap. 30 Sept2500
      neljap. 1 Okt3600
      reede 2 Okt3300
      laup. 3 Okt2500
      pühap. 4 Okt3200
      esmasp. 5 Okt3900
      teisip. 6 Okt4600
      kolmap. 7 Okt4100
      neljap. 8 Okt5700
      reede 9 Okt5200
      laup. 10 Okt4000
      pühap. 11 Okt3700
      esmasp. 12 Okt4600
      teisip. 13 Okt4400
      kolmap. 14 Okt4000
      neljap. 15 Okt4300
      reede 16 Okt (ennust)4900
      laup. 17 Okt (ennust)4000
      pühap. 18 Okt (ennust)3900
      esmasp. 19 Okt (ennust)5600
      teisip. 20 Okt (ennust)4400
      kolmap. 21 Okt (ennust)4100
      neljap. 22 Okt (ennust)5200
      reede 23 Okt (ennust)5100
      laup. 24 Okt (ennust)4200
      pühap. 25 Okt (ennust)4100
      esmasp. 26 Okt (ennust)5900
      teisip. 27 Okt (ennust)4600
      kolmap. 28 Okt (ennust)4300
      neljap. 29 Okt (ennust)5500
      reede 30 Okt (ennust)5400
      laup. 31 Okt (ennust)4400
      pühap. 1 Nov (ennust)4200
      esmasp. 2 Nov (ennust)6100
      teisip. 3 Nov (ennust)4800
      kolmap. 4 Nov (ennust)4500
      neljap. 5 Nov (ennust)5700

      Max Ernst: lühikesed vastused

      Kumba on Max Ernst kõige vaadeldavam lühend?

      Euroopa pärast sadu II: 8100 külastust, mis moodustab 6% Max Ernst vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.

      Kui palju külastusi Max Ernst saab?

      123400 kahetlahklaast (painter's page: 41300, tablidet: 82100).

      Kas lugejad avavad Max Ernst telefonis või arvutis?

      Mõlemal: arvutid (66%), telefonid (28%) ja seadmed (5%); juhtav on arvutid osaga 66%.

      Kas Max Ernst on saadaval mitmes keeles?

      Jah: inglise (25%), prantsuse (24%) ja saksa (12%). Enamasti kasutatakse keelt inglise osalusel 25%.

      Kas lugejad eelistavad Max Ernst tüüpi lamatust?

      Jah, Kõrge kontrast (Kontrast): 57% külastustest kogu kataloogi 40% kohta.