See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Otto Van Veen lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
!
Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.
Otto Van Veen numberlikult
An unknown Flemish Family on Otto Van Veen teos, mida lugejad on vaadelnud kõige rohkem: 12 mõttes 300 külastust, mis moodustab 25% vaatlemiste kogusummast. Seejäpärast The Artist Painting, Surrounded by his Family ja Allégorie (le Temps ). Kõikide 1200 külastuse eest: 100 maaliatükendil ja 1100 tablidel. Valgus on veerel kahanenud: Sept 2026 oli 100% vähem külastusi kui Aug 2026. Jul 2026 oli tipphetk: 900 külastust. Eelist näitab: Rahustav (Emotsionaalne toon) moodustab 50% külastustest kogu 20% kataloogist.
Otto Van Veen: 10 kõige rohkem lugejast avatud lerrat
See nimekiri on koostatud põhjalaselt TopImpressionists.com külastuste arvul, mis on mõõdetud kahe عشر kuu jooksul, mitte kataloogide reitingi põhjal. Esimesel kohal on kõige rohkem külastatud Otto Van Veen linatehtel.
Kuidas Otto Van Veen lugejaskond kuupõhisel tasul muutub?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita arvulisi
Kuu
Kunstniku page
Teoselehinded
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dets 2025
0
0
Jaan 2026
0
0
Veeb 2026
0
0
Märts 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Jun 2026
0
100
Jul 2026
0
900
Aug 2026
100
100
Sept 2026
0
0
Kuidas Otto Van Veen lamedat pinda aasta jooksul vaadatakse?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida lugejad Otto Van Veen linatepiltidest valivad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita arvulisi
Lütlus
Lütlus
Kunstniku teosed
Külastused
Draamatiline
40,0%
50,0%
Elegantne
40,0%
50,0%
Rahustav
20,0%
0,0%
Emotsionaalne toon
Emotsionaalne toon
Kunstniku teosed
Külastused
Melanhooliline
40,0%
50,0%
Rahustav
20,0%
50,0%
Nostalgiiline
20,0%
0,0%
Reflektiivne
20,0%
0,0%
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Kunstniku teosed
Külastused
Kõige tumedam
66,7%
83,3%
Pehme varjund
18,5%
16,7%
Kerge luminants
14,8%
0,0%
Valgusrikas tasakaal
0,0%
0,0%
Valgusrikas
0,0%
0,0%
Värvitoit
Värvitoit
Kunstniku teosed
Külastused
Keretatud
55,6%
75,0%
Kerge värvitoon
37,0%
25,0%
Tasakaalustatud pehme
7,4%
0,0%
Selge värvitoimivus
0,0%
0,0%
Eriliselt ergitatud värv
0,0%
0,0%
Väripalett
Väripalett
Kunstniku teosed
Külastused
Maapõhine
90,0%
100,0%
Tume
5,0%
0,0%
Neutraalsed toonid
5,0%
0,0%
Värvi intensiivsus
Värvi intensiivsus
Kunstniku teosed
Külastused
Monokroomne
77,8%
100,0%
Tasakaalustatud
18,5%
0,0%
Eerem ja ergas
3,7%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Kunstniku teosed
Külastused
Rahustav
33,3%
33,3%
Õrna
25,9%
25,0%
Tasakaalustatud
7,4%
25,0%
Erilugus
7,4%
0,0%
Kõrge kontrast
25,9%
16,7%
Värviharmonia
Värviharmonia
Kunstniku teosed
Külastused
Rikutud värvigarmoonia
22,2%
8,3%
Õrnalt segatud palett
7,4%
25,0%
Tasakaalustatud harmoonia
25,9%
50,0%
Värvide tugev ühtsus
22,2%
0,0%
Ühtne palett
22,2%
16,7%
Kuidas Otto Van Veen lemmikpõlad aasta jooksul muutuvad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita arvulisi
Teos
Okt 2025
Nov 2025
Dets 2025
Jaan 2026
Veeb 2026
Märts 2026
Apr 2026
Mai 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sept 2026
Distribution of Herring and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Artist Painting, Surrou…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Last Supper
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Nicolaas Rockox
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Emblem
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
An unknown Flemish Family
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Brinno Raised upon the Shie…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
The Batavians Defeating the…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Peace Negotiations betw…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Beheading of Claudius P…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Millistes keeles kasutavad Otto Van Veen lugejad keeled?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Näita arvulisi
Keel
Külastused
Jaga
vene
100
100,0%
Kuidas toimivad Otto Van Veen päevased külastused ja mis on järgmine samm?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita arvulisi
Päev
Külastused
teisip. 22 Sept
0
kolmap. 23 Sept
0
neljap. 24 Sept
0
reede 25 Sept
0
laup. 26 Sept
0
pühap. 27 Sept
0
esmasp. 28 Sept
0
teisip. 29 Sept
0
kolmap. 30 Sept
0
neljap. 1 Okt
0
reede 2 Okt
0
laup. 3 Okt
100
pühap. 4 Okt
0
esmasp. 5 Okt
0
teisip. 6 Okt
0
kolmap. 7 Okt
0
neljap. 8 Okt
0
reede 9 Okt
0
laup. 10 Okt
0
pühap. 11 Okt
100
esmasp. 12 Okt
0
teisip. 13 Okt (ennust)
0
kolmap. 14 Okt (ennust)
0
neljap. 15 Okt (ennust)
0
reede 16 Okt (ennust)
0
laup. 17 Okt (ennust)
100
pühap. 18 Okt (ennust)
100
esmasp. 19 Okt (ennust)
0
teisip. 20 Okt (ennust)
0
kolmap. 21 Okt (ennust)
0
neljap. 22 Okt (ennust)
0
reede 23 Okt (ennust)
0
laup. 24 Okt (ennust)
100
pühap. 25 Okt (ennust)
100
esmasp. 26 Okt (ennust)
0
teisip. 27 Okt (ennust)
0
kolmap. 28 Okt (ennust)
0
neljap. 29 Okt (ennust)
0
reede 30 Okt (ennust)
0
laup. 31 Okt (ennust)
100
pühap. 1 Nov (ennust)
100
esmasp. 2 Nov (ennust)
0
Otto Van Veen: lühikesed vastused
Kumba on Otto Van Veen kõige vaadeldavam lühend?
An unknown Flemish Family: 300 külastust, mis moodustab 25% Otto Van Veen vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.