See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Philippe De Champaigne lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
!
Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.
Philippe De Champaigne: kuidas külastuste aasta statistika meid räägib
Kõige rohkem on vaadatud teost The Last Supper, known as The Little Supper: aastas 1100 külastust, mis moodustab 15% kogu Philippe De Champaigne kohta loetud tekstidest. Järgnevad Portrait of King Charles II of England ja Louis XIII Crowned by Victory. Maaleri leht: 2700 külastust. Teosed: 6700. Kokku: 9400. Lugejate arv kasvab: 300% rohkem külastust ajavahemikus Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Jul 2026, 4800 külastust. Lugejad sirvivad arvutid (54%), telefonid (39%) ja seadmed (6%) Nad eelistavad Elegantne (Lütlus) rohkem kui kataloog viitab: 58% külastustest ja 37% lerridest.
Philippe De Champaigne kõige vaadeldavaimad 10 lühendatut pinda
TopImpressionists.com lugejate poolt viimase douze kuu jooksul kõige tihedamini avatud 10 Philippe De Champaigne teost, järjestatuna külastuste arvul.
Millal külastavad lugejad lehte Philippe De Champaigne?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Tabelis esitatud näitajaid
Kuu
Kunstniku page
Teoselehinded
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dets 2025
0
0
Jaan 2026
0
0
Veeb 2026
0
0
Märts 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Jun 2026
0
100
Jul 2026
800
4000
Aug 2026
200
700
Sept 2026
1700
1900
Millal avavad lugejad Philippe De Champaigne lamedad pildid?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida Philippe De Champaigne lugejad eelistavad võrreldes selle maalariga, mida ta on loonud?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Tabelis esitatud näitajaid
Lütlus
Lütlus
Kunstniku teosed
Külastused
Elegantne
36,7%
57,9%
Draamatiline
26,7%
19,3%
Rahustav
13,3%
7,0%
Klassikaline
13,3%
3,5%
Müstiline
3,3%
8,8%
Rahu ja sereniteit
3,3%
3,5%
Eeterlik
3,3%
0,0%
Emotsionaalne toon
Emotsionaalne toon
Kunstniku teosed
Külastused
Reflektiivne
26,7%
38,6%
Vaimne
30,0%
22,8%
Rahustav
20,0%
12,3%
Dramatiline
3,3%
12,3%
Melanhooliline
10,0%
8,8%
Võimas ja autoritaarne
3,3%
3,5%
Kärguse ja sügavuse täis
6,7%
1,8%
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Kunstniku teosed
Külastused
Kõige tumedam
59,1%
72,0%
Pehme varjund
22,7%
25,3%
Kerge luminants
6,8%
0,0%
Valgusrikas tasakaal
9,1%
2,7%
Valgusrikas
2,3%
0,0%
Värvitoit
Värvitoit
Kunstniku teosed
Külastused
Keretatud
50,0%
32,0%
Kerge värvitoon
43,2%
57,3%
Tasakaalustatud pehme
6,8%
10,7%
Selge värvitoimivus
0,0%
0,0%
Eriliselt ergitatud värv
0,0%
0,0%
Väripalett
Väripalett
Kunstniku teosed
Külastused
Maapõhine
79,4%
96,4%
Neutraalsed toonid
14,7%
3,6%
Monokroomne
5,9%
0,0%
Värvi intensiivsus
Värvi intensiivsus
Kunstniku teosed
Külastused
Monokroomne
56,8%
53,3%
Tasakaalustatud
43,2%
46,7%
Eerem ja ergas
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Kunstniku teosed
Külastused
Rahustav
15,9%
2,7%
Õrna
20,4%
22,7%
Tasakaalustatud
15,9%
24,0%
Erilugus
25,0%
22,7%
Kõrge kontrast
22,7%
28,0%
Värviharmonia
Värviharmonia
Kunstniku teosed
Külastused
Rikutud värvigarmoonia
6,8%
24,0%
Õrnalt segatud palett
18,2%
5,3%
Tasakaalustatud harmoonia
11,4%
16,0%
Värvide tugev ühtsus
40,9%
45,3%
Ühtne palett
22,7%
9,3%
Millised on Philippe De Champaigne lemmikpõlad kuukuusult kuukuslahti?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Tabelis esitatud näitajaid
Teos
Okt 2025
Nov 2025
Dets 2025
Jaan 2026
Veeb 2026
Märts 2026
Apr 2026
Mai 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sept 2026
The Last Supper, known as T…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
400
Louis XIII Crowned by Victo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
300
Portrait of Omer Talon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
The Annunciation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Triple Portrait of Richelieu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
The Échevins of the City of…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Jean-Baptiste Colbert (1619…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Cardinal Richelieu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Annunciation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Miracles of the Peniten…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Millistes seadmetes Philippe De Champaigne lugejad on?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Tabelis esitatud näitajaid
Seade
Külastused
Jaga
arvutid
5100
54,3%
telefonid
3700
39,4%
seadmed
600
6,4%
Milles keelesid Philippe De Champaigne on kirjutatud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Tabelis esitatud näitajaid
Keel
Külastused
Jaga
inglise
700
38,9%
poola
400
22,2%
rootsi
200
11,1%
kreeka
100
5,6%
hispaania
100
5,6%
jaapani
100
5,6%
portugali
100
5,6%
vene
100
5,6%
Kui palju külastusi päevas Philippe De Champaigne saab ja mis on järgmine samm?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Tabelis esitatud näitajaid
Päev
Külastused
neljap. 24 Sept
0
reede 25 Sept
100
laup. 26 Sept
0
pühap. 27 Sept
300
esmasp. 28 Sept
800
teisip. 29 Sept
100
kolmap. 30 Sept
0
neljap. 1 Okt
0
reede 2 Okt
200
laup. 3 Okt
200
pühap. 4 Okt
0
esmasp. 5 Okt
0
teisip. 6 Okt
0
kolmap. 7 Okt
300
neljap. 8 Okt
0
reede 9 Okt
300
laup. 10 Okt
100
pühap. 11 Okt
0
esmasp. 12 Okt
100
teisip. 13 Okt
200
kolmap. 14 Okt
400
neljap. 15 Okt (ennust)
0
reede 16 Okt (ennust)
200
laup. 17 Okt (ennust)
100
pühap. 18 Okt (ennust)
100
esmasp. 19 Okt (ennust)
300
teisip. 20 Okt (ennust)
100
kolmap. 21 Okt (ennust)
200
neljap. 22 Okt (ennust)
0
reede 23 Okt (ennust)
200
laup. 24 Okt (ennust)
100
pühap. 25 Okt (ennust)
100
esmasp. 26 Okt (ennust)
300
teisip. 27 Okt (ennust)
100
kolmap. 28 Okt (ennust)
200
neljap. 29 Okt (ennust)
0
reede 30 Okt (ennust)
200
laup. 31 Okt (ennust)
100
pühap. 1 Nov (ennust)
100
esmasp. 2 Nov (ennust)
300
teisip. 3 Nov (ennust)
100
kolmap. 4 Nov (ennust)
200
Mida lugejad Philippe De Champaigne kohta küsivad
Millised Philippe De Champaigne lamedat teoseid avatakse kõige rohkem?
The Last Supper, known as The Little Supper esimene: 1100 külastust, 15% vaatamistest. Üle selle on järjestatud 10 maali.
Kui suur on Philippe De Champaigne lugejaskond TopImpressionists.com platvormil?
9400 külastust kahte عشر kaheksas kuus: 2700 kunstniku lehel ja 6700 tablidel.
Milleid seadmeid Philippe De Champaigne lugejad kasutavad?
Kasutatakse arvutid (54%), telefonid (39%) ja seadmed (6%); kõige populaarsem on arvutid, millega saab 54% külastustest.
Millised Philippe De Champaigne lamedatõlmed sobivad lugejate maitsega?
Lamedad pildid, mis vastavad kriteeriumile Elegantne (Lütlus), moodustavad 58% külastustest 37% osa kataloogist.