Atelier — Tasuta kohaletoimetamine üle maailma — Tarneaeg 2–6 nädalat

      Raffael Lugejad ja kangid

      1483 – 1520

      Mis see leht on?

      See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Raffael lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

      Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

      Raffael: kuidas külastuste aasta statistika meid räägib

      Kõige rohkem on vaadatud teost Ateenuse kool: aastas 35000 külastust, mis moodustab 10% kogu Raffael kohta loetud tekstidest. Järgnevad Transfiguratsioon ja Madonna della Seggiola (Tool). Maaleri leht: 76300 külastust. Teosed: 328500. Kokku: 404800. Lugejate arv on kahanenud: 35% vähem külastust ajavahemikus Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Jul 2026, 216600 külastust. Lugejad räägivad keeles inglise (32%), vene (11%) ja hispaania (6%). Lugejad elavad riigides Ameerika Ühendriigid (13%), Itaalia (7%) ja Lõuna-Korea (6%). Lugejad sirvivad arvutid (58%), telefonid (38%) ja seadmed (4%) Nad eelistavad Vaimne (Emotsionaalne toon) rohkem kui kataloog viitab: 29% külastustest ja 13% lerridest.

      Raffael kõige vaadeldavaimad 10 lühendatut pinda

      TopImpressionists.com lugejate poolt viimase douze kuu jooksul kõige tihedamini avatud 10 Raffael teost, järjestatuna külastuste arvul.

      1. Ateenuse kool 1 Ateenuse kool, 1511 35000 külastust · 9,8%
      2. Transfiguratsioon 2 Transfiguratsioon, 1520 31400 külastust · 8,8%
      3. Madonna della Seggiola (Tool) 3 Madonna della Seggiola (Tool), 1514 22200 külastust · 6,2%
      4. Transfiguratsioon 4 Transfiguratsioon, 1519 11700 külastust · 3,3%
      5. The Sistine Madonna 5 The Sistine Madonna, 1513 8000 külastust · 2,2%
      6. Madonnas põõsast 6 Madonnas põõsast, 1506 7900 külastust · 2,2%
      7. La Belle Jardinière 7 La Belle Jardinière, 1507 7200 külastust · 2,0%
      8. Neitsi Maarja abiellumine 8 Neitsi Maarja abiellumine, 1504 5900 külastust · 1,7%
      9. Sistine Madonna 9 Sistine Madonna, 1513 5000 külastust · 1,4%
      10. Raphael

Urbino

Italy

1483

1520

Raphael

1515

A Masterpiece of Renaissance Portraiture

60 x 44 cm

Portrait of Bindo Altoviti

Bindo Altoviti portree 10 Raphael Urbino Italy 1483 1520 Raphael 1515 A Masterpiece of Renaissance Portraiture 60 x 44 cm Portrait of Bindo Altoviti Bindo Altoviti portree, 1515 4300 külastust · 1,2%

      Millal külastavad lugejad lehte Raffael?

      Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

      Tabelis esitatud näitajaid
      KuuKunstniku pageTeoselehinded
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dets 202500
      Jaan 202600
      Veeb 202600
      Märts 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Jun 20264007000
      Jul 202621300195300
      Aug 20262470085000
      Sept 20262990041200

      Millal avavad lugejad Raffael lamedad pildid?

      Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

      Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

      Millised on Raffael lemmikpõlad kuukuusult kuukuslahti?

      Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

      Tabelis esitatud näitajaid
      TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
      Ateenuse kool0000000009700119008800
      Sistine Madonna00000000050020000
      Transfiguratsioon000000002009600171003700
      Neitsi Maarja abiellumine00000000034001900300
      La Fornarina000000000200100200
      Kanarilise Madonna000000000000
      La Belle Jardinière00000000030003600300
      Kolm Harjumist0000000001000500500
      Madonna della Seggiola000000000000
      Madonna in the Meadow000000000000

      Millistes seadmetes Raffael lugejad on?

      Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

      Tabelis esitatud näitajaid
      SeadeKülastusedJaga
      arvutid23480058,0%
      telefonid15450038,2%
      seadmed155003,8%

      Milles keelesid Raffael on kirjutatud?

      Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

      Tabelis esitatud näitajaid
      KeelKülastusedJaga
      inglise1020032,1%
      vene350011,0%
      hispaania20006,3%
      korea19006,0%
      itaalia18005,7%
      rootsi14004,4%
      saksa12003,8%
      soome12003,8%
      serbia12003,8%
      poola10003,1%

      Kui palju külastusi päevas Raffael saab ja mis on järgmine samm?

      Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

      Tabelis esitatud näitajaid
      PäevKülastused
      esmasp. 5 Okt4500
      teisip. 6 Okt4500
      kolmap. 7 Okt6700
      neljap. 8 Okt5600
      reede 9 Okt4100
      laup. 10 Okt4100
      pühap. 11 Okt6100
      esmasp. 12 Okt7200
      teisip. 13 Okt4700
      kolmap. 14 Okt5100
      neljap. 15 Okt4600
      reede 16 Okt5400
      laup. 17 Okt4400
      pühap. 18 Okt6400
      esmasp. 19 Okt9800
      teisip. 20 Okt10300
      kolmap. 21 Okt13400
      neljap. 22 Okt15600
      reede 23 Okt7200
      laup. 24 Okt7000
      pühap. 25 Okt7600
      esmasp. 26 Okt (ennust)12800
      teisip. 27 Okt (ennust)11600
      kolmap. 28 Okt (ennust)15000
      neljap. 29 Okt (ennust)15400
      reede 30 Okt (ennust)9900
      laup. 31 Okt (ennust)9200
      pühap. 1 Nov (ennust)12000
      esmasp. 2 Nov (ennust)14700
      teisip. 3 Nov (ennust)13300
      kolmap. 4 Nov (ennust)17200
      neljap. 5 Nov (ennust)17600
      reede 6 Nov (ennust)11400
      laup. 7 Nov (ennust)10600
      pühap. 8 Nov (ennust)13700
      esmasp. 9 Nov (ennust)16300
      teisip. 10 Nov (ennust)14800
      kolmap. 11 Nov (ennust)19100
      neljap. 12 Nov (ennust)19600
      reede 13 Nov (ennust)12700
      laup. 14 Nov (ennust)11800
      pühap. 15 Nov (ennust)15300

      Mida lugejad Raffael kohta küsivad

      Millised Raffael lamedat teoseid avatakse kõige rohkem?

      Ateenuse kool esimene: 35000 külastust, 10% vaatamistest. Üle selle on järjestatud 10 maali.

      Kui suur on Raffael lugejaskond TopImpressionists.com platvormil?

      404800 külastust kahte عشر kaheksas kuus: 76300 kunstniku lehel ja 328500 tablidel.

      Milleid seadmeid Raffael lugejad kasutavad?

      Kasutatakse arvutid (58%), telefonid (38%) ja seadmed (4%); kõige populaarsem on arvutid, millega saab 58% külastustest.

      Millistes keeles Raffael lugejad räägivad?

      inglise (32%), vene (11%) ja hispaania (6%); inglise katab 32%.

      Millised Raffael lamedatõlmed sobivad lugejate maitsega?

      Lamedad pildid, mis vastavad kriteeriumile Vaimne (Emotsionaalne toon), moodustavad 29% külastustest 13% osa kataloogist.