See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Ramon Casas i Carbó lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
!
Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.
Ramon Casas i Carbó numberlikult
La pereza on Ramon Casas i Carbó teos, mida lugejad on vaadelnud kõige rohkem: 12 mõttes 1500 külastust, mis moodustab 16% vaatlemiste kogusummast. Seejäpärast Estudi d'estiu o Primero pasarás sobre mi cadáver ja La Sargantain. Kõikide 17000 külastuse eest: 10200 maaliatükendil ja 6800 tablidel. Valgus on veerel kahanenud: Okt 2026 oli 42% vähem külastusi kui Sept 2026. Sept 2026 oli tipphetk: 7600 külastust. Lugejate keeled: saksa (38%), hispaania (16%) ja eesti (12%). Lugejate riigid: Saksamaa (44%), Eesti (12%) ja Jaapan (9%). Lugejate seadmed: arvutid (52%), telefonid (39%) ja seadmed (9%). Eelist näitab: Rahustav (Lütlus) moodustab 30% külastustest kogu 11% kataloogist.
Ramon Casas i Carbó: 10 kõige rohkem lugejast avatud lerrat
See nimekiri on koostatud põhjalaselt TopImpressionists.com külastuste arvul, mis on mõõdetud kahe عشر kuu jooksul, mitte kataloogide reitingi põhjal. Esimesel kohal on kõige rohkem külastatud Ramon Casas i Carbó linatehtel.
Kuidas Ramon Casas i Carbó lugejaskond kuupõhisel tasul muutub?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita arvulisi
Kuu
Kunstniku page
Teoselehinded
Nov 2025
0
0
Dets 2025
0
0
Jaan 2026
0
0
Veeb 2026
0
0
Märts 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Jun 2026
100
100
Jul 2026
700
3400
Aug 2026
200
500
Sept 2026
6500
1100
Okt 2026
2700
1700
Kuidas Ramon Casas i Carbó lamedat pinda aasta jooksul vaadatakse?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida lugejad Ramon Casas i Carbó linatepiltidest valivad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita arvulisi
Lütlus
Lütlus
Kunstniku teosed
Külastused
Elegantne
18,5%
31,0%
Rahustav
11,1%
29,6%
Romantiline
11,1%
11,3%
Draamatiline
25,9%
4,2%
Klassikaline
11,1%
8,5%
Nostalgiline
11,1%
7,0%
Muldne ja loomulik
3,7%
4,2%
Eeterlik
3,7%
2,8%
Emotsionaalne toon
Emotsionaalne toon
Kunstniku teosed
Külastused
Reflektiivne
33,3%
33,8%
Rahustav
14,8%
28,2%
Melanhooliline
14,8%
11,3%
Nostalgiiline
7,4%
9,9%
Romantiline
0,0%
9,9%
Dramatiline
3,7%
4,2%
Kärguse ja sügavuse täis
11,1%
1,4%
Kirglik
3,7%
1,4%
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Kunstniku teosed
Külastused
Kõige tumedam
8,0%
10,4%
Pehme varjund
32,0%
37,5%
Kerge luminants
42,0%
45,8%
Valgusrikas tasakaal
16,0%
5,2%
Valgusrikas
2,0%
1,0%
Värvitoit
Värvitoit
Kunstniku teosed
Külastused
Keretatud
28,0%
26,0%
Kerge värvitoon
36,0%
50,0%
Tasakaalustatud pehme
30,0%
14,6%
Selge värvitoimivus
6,0%
9,4%
Eriliselt ergitatud värv
0,0%
0,0%
Väripalett
Väripalett
Kunstniku teosed
Külastused
Maapõhine
56,8%
65,5%
Neutraalsed toonid
32,4%
16,4%
Tume
10,8%
18,2%
Värvi intensiivsus
Värvi intensiivsus
Kunstniku teosed
Külastused
Monokroomne
30,0%
26,0%
Tasakaalustatud
48,0%
57,3%
Eerem ja ergas
22,0%
16,7%
Kontrast
Kontrast
Kunstniku teosed
Külastused
Rahustav
6,0%
6,2%
Õrna
24,0%
13,5%
Tasakaalustatud
6,0%
9,4%
Erilugus
20,0%
27,1%
Kõrge kontrast
44,0%
43,8%
Värviharmonia
Värviharmonia
Kunstniku teosed
Külastused
Rikutud värvigarmoonia
14,0%
28,1%
Õrnalt segatud palett
10,0%
10,4%
Tasakaalustatud harmoonia
18,0%
11,5%
Värvide tugev ühtsus
42,0%
25,0%
Ühtne palett
16,0%
25,0%
Kuidas Ramon Casas i Carbó lemmikpõlad aasta jooksul muutuvad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita arvulisi
Teos
Nov 2025
Dets 2025
Jaan 2026
Veeb 2026
Märts 2026
Apr 2026
Mai 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sept 2026
Okt 2026
La pereza
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
500
A l'estiu tota cuca viu
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
The Lyceum
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Portrait of Isabel Llorach
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Senyora Baladia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Study from Life for the Por…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tom Roberts
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Montserrat Carbó
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dona rera persiana (Woman A…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Montserrat Casas
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefonid, tabletid või arvutid: kuidas Ramon Casas i Carbó on loetav?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Näita arvulisi
Seade
Külastused
Jaga
arvutid
8900
52,4%
telefonid
6600
38,8%
seadmed
1500
8,8%
Millistes keeles kasutavad Ramon Casas i Carbó lugejad keeled?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Näita arvulisi
Keel
Külastused
Jaga
saksa
1200
37,5%
hispaania
500
15,6%
eesti
400
12,5%
jaapani
300
9,4%
vene
300
9,4%
inglise
200
6,2%
prantsuse
100
3,1%
itaalia
100
3,1%
korea
100
3,1%
Kuidas toimivad Ramon Casas i Carbó päevased külastused ja mis on järgmine samm?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita arvulisi
Päev
Külastused
reede 16 Okt
200
laup. 17 Okt
0
pühap. 18 Okt
200
esmasp. 19 Okt
200
teisip. 20 Okt
0
kolmap. 21 Okt
600
neljap. 22 Okt
100
reede 23 Okt
300
laup. 24 Okt
600
pühap. 25 Okt
300
esmasp. 26 Okt
400
teisip. 27 Okt
400
kolmap. 28 Okt
500
neljap. 29 Okt
200
reede 30 Okt
1600
laup. 31 Okt
600
pühap. 1 Nov
600
esmasp. 2 Nov
600
teisip. 3 Nov
600
kolmap. 4 Nov
100
neljap. 5 Nov
300
reede 6 Nov (ennust)
1400
laup. 7 Nov (ennust)
800
pühap. 8 Nov (ennust)
700
esmasp. 9 Nov (ennust)
800
teisip. 10 Nov (ennust)
700
kolmap. 11 Nov (ennust)
800
neljap. 12 Nov (ennust)
400
reede 13 Nov (ennust)
1700
laup. 14 Nov (ennust)
1000
pühap. 15 Nov (ennust)
900
esmasp. 16 Nov (ennust)
1000
teisip. 17 Nov (ennust)
800
kolmap. 18 Nov (ennust)
1000
neljap. 19 Nov (ennust)
500
reede 20 Nov (ennust)
1900
laup. 21 Nov (ennust)
1100
pühap. 22 Nov (ennust)
1000
esmasp. 23 Nov (ennust)
1100
teisip. 24 Nov (ennust)
900
kolmap. 25 Nov (ennust)
1100
neljap. 26 Nov (ennust)
600
Ramon Casas i Carbó: lühikesed vastused
Kumba on Ramon Casas i Carbó kõige vaadeldavam lühend?
La pereza: 1500 külastust, mis moodustab 16% Ramon Casas i Carbó vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.