See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Robert Campin (Flémalle'I Meister) lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
!
Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.
Robert Campin (Flémalle'I Meister) numberlikult
Merode Altarpiiril on Robert Campin (Flémalle'I Meister) teos, mida lugejad on vaadelnud kõige rohkem: 12 mõttes 2500 külastust, mis moodustab 18% vaatlemiste kogusummast. Seejäpärast Mérode Altarpiece (Nativity) ja Portrait of a Woman. Kõikide 12900 külastuse eest: 3700 maaliatükendil ja 9200 tablidel. Valgus kasvab: Okt 2026 oli 140% rohkem külastusi kui Sept 2026. Jul 2026 oli tipphetk: 6200 külastust. Lugejate seadmed: arvutid (78%), telefonid (19%) ja seadmed (2%). Eelist näitab: Rahu ja sereniteit (Lütlus) moodustab 45% külastustest kogu 17% kataloogist.
Robert Campin (Flémalle'I Meister): 10 kõige rohkem lugejast avatud lerrat
See nimekiri on koostatud põhjalaselt TopImpressionists.com külastuste arvul, mis on mõõdetud kahe عشر kuu jooksul, mitte kataloogide reitingi põhjal. Esimesel kohal on kõige rohkem külastatud Robert Campin (Flémalle'I Meister) linatehtel.
Kuidas Robert Campin (Flémalle'I Meister) lugejaskond kuupõhisel tasul muutub?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita arvulisi
Kuu
Kunstniku page
Teoselehinded
Nov 2025
0
0
Dets 2025
0
0
Jaan 2026
0
0
Veeb 2026
0
0
Märts 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Jun 2026
300
200
Jul 2026
1000
5200
Aug 2026
200
900
Sept 2026
300
1200
Okt 2026
1900
1700
Kuidas Robert Campin (Flémalle'I Meister) lamedat pinda aasta jooksul vaadatakse?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida lugejad Robert Campin (Flémalle'I Meister) linatepiltidest valivad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita arvulisi
Lütlus
Lütlus
Kunstniku teosed
Külastused
Rahustav
51,7%
36,0%
Rahu ja sereniteit
17,2%
45,1%
Elegantne
10,3%
10,8%
Draamatiline
3,5%
5,4%
Müstiline
13,8%
0,9%
Klassikaline
0,0%
1,8%
Luksuslik ja kallis
3,5%
0,0%
Emotsionaalne toon
Emotsionaalne toon
Kunstniku teosed
Külastused
Reflektiivne
44,8%
27,9%
Vaimne
31,0%
30,6%
Rahu ja vaikus
13,8%
23,4%
Rahustav
3,5%
11,7%
Melanhooliline
6,9%
4,5%
Kärguse ja sügavuse täis
0,0%
1,8%
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Kunstniku teosed
Külastused
Kõige tumedam
10,0%
10,1%
Pehme varjund
38,0%
51,1%
Kerge luminants
42,0%
33,8%
Valgusrikas tasakaal
10,0%
4,3%
Valgusrikas
0,0%
0,7%
Värvitoit
Värvitoit
Kunstniku teosed
Külastused
Keretatud
4,0%
8,6%
Kerge värvitoon
24,0%
19,4%
Tasakaalustatud pehme
56,0%
56,1%
Selge värvitoimivus
16,0%
15,8%
Eriliselt ergitatud värv
0,0%
0,0%
Väripalett
Väripalett
Kunstniku teosed
Külastused
Maapõhine
77,5%
84,1%
Tume
16,3%
14,4%
Neutraalsed toonid
6,1%
0,8%
Pastelltoonid
0,0%
0,8%
Värvi intensiivsus
Värvi intensiivsus
Kunstniku teosed
Külastused
Monokroomne
6,0%
10,8%
Tasakaalustatud
74,0%
75,5%
Eerem ja ergas
20,0%
13,7%
Kontrast
Kontrast
Kunstniku teosed
Külastused
Rahustav
0,0%
0,0%
Õrna
2,0%
2,2%
Tasakaalustatud
6,0%
7,9%
Erilugus
16,0%
20,9%
Kõrge kontrast
76,0%
69,1%
Värviharmonia
Värviharmonia
Kunstniku teosed
Külastused
Rikutud värvigarmoonia
2,0%
7,9%
Õrnalt segatud palett
4,0%
5,0%
Tasakaalustatud harmoonia
12,0%
15,1%
Värvide tugev ühtsus
72,0%
64,0%
Ühtne palett
10,0%
7,9%
Kuidas Robert Campin (Flémalle'I Meister) lemmikpõlad aasta jooksul muutuvad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita arvulisi
Teos
Nov 2025
Dets 2025
Jaan 2026
Veeb 2026
Märts 2026
Apr 2026
Mai 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sept 2026
Okt 2026
Merode Altarpiiril
0
0
0
0
0
0
0
0
200
300
300
300
Mérode Altarpiece (Nativity)
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
100
100
The Mérode Altarpiece
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
The Werl Altarpiece (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
Mérode Altarpiece
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
100
Mérode Altarpiece (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Mérode Altarpiece (detail)…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Madonna with the Child (det…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Mérode Altarpiece (detail)…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mérode Altarpiece (left win…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefonid, tabletid või arvutid: kuidas Robert Campin (Flémalle'I Meister) on loetav?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Näita arvulisi
Seade
Külastused
Jaga
arvutid
10100
78,3%
telefonid
2500
19,4%
seadmed
300
2,3%
Millistes keeles kasutavad Robert Campin (Flémalle'I Meister) lugejad keeled?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Näita arvulisi
Keel
Külastused
Jaga
hispaania
600
31,6%
inglise
500
26,3%
prantsuse
200
10,5%
tšehhi
100
5,3%
jaapani
100
5,3%
korea
100
5,3%
rumeenia
100
5,3%
Chinese
100
5,3%
Chinese
100
5,3%
Kuidas toimivad Robert Campin (Flémalle'I Meister) päevased külastused ja mis on järgmine samm?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita arvulisi
Päev
Külastused
pühap. 11 Okt
600
esmasp. 12 Okt
100
teisip. 13 Okt
300
kolmap. 14 Okt
900
neljap. 15 Okt
400
reede 16 Okt
100
laup. 17 Okt
200
pühap. 18 Okt
200
esmasp. 19 Okt
0
teisip. 20 Okt
200
kolmap. 21 Okt
300
neljap. 22 Okt
200
reede 23 Okt
200
laup. 24 Okt
0
pühap. 25 Okt
700
esmasp. 26 Okt
100
teisip. 27 Okt
100
kolmap. 28 Okt
100
neljap. 29 Okt
600
reede 30 Okt
100
laup. 31 Okt
0
pühap. 1 Nov (ennust)
400
esmasp. 2 Nov (ennust)
0
teisip. 3 Nov (ennust)
100
kolmap. 4 Nov (ennust)
300
neljap. 5 Nov (ennust)
300
reede 6 Nov (ennust)
100
laup. 7 Nov (ennust)
0
pühap. 8 Nov (ennust)
300
esmasp. 9 Nov (ennust)
0
teisip. 10 Nov (ennust)
100
kolmap. 11 Nov (ennust)
200
neljap. 12 Nov (ennust)
200
reede 13 Nov (ennust)
100
laup. 14 Nov (ennust)
0
pühap. 15 Nov (ennust)
200
esmasp. 16 Nov (ennust)
0
teisip. 17 Nov (ennust)
100
kolmap. 18 Nov (ennust)
200
neljap. 19 Nov (ennust)
200
reede 20 Nov (ennust)
100
laup. 21 Nov (ennust)
0
Robert Campin (Flémalle'I Meister): lühikesed vastused
Kumba on Robert Campin (Flémalle'I Meister) kõige vaadeldavam lühend?
Merode Altarpiiril: 2500 külastust, mis moodustab 18% Robert Campin (Flémalle'I Meister) vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.
Kui palju külastusi Robert Campin (Flémalle'I Meister) saab?