Atelier — Tasuta kohaletoimetamine üle maailma — Tarneaeg 2–6 nädalat

      Samuel Hirszenberg populaarsus ja külastajate statistika

      1865 – 1908

      Mis see leht on?

      See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Samuel Hirszenberg lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

      Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

      Samuel Hirszenberg numberlikult

      The Black Banner on Samuel Hirszenberg teos, mida lugejad on vaadelnud kõige rohkem: 12 mõttes 400 külastust, mis moodustab 44% vaatlemiste kogusummast. Seejäpärast Landscape ja Female Figure Study. Kõikide 1300 külastuse eest: 500 maaliatükendil ja 800 tablidel. Jul 2026 oli tipphetk: 900 külastust. Eelist näitab: Keretatud (Värvitoit) moodustab 44% külastustest kogu 17% kataloogist.

      Samuel Hirszenberg: 4 kõige rohkem lugejast avatud lerrat

      See nimekiri on koostatud põhjalaselt TopImpressionists.com külastuste arvul, mis on mõõdetud kahe عشر kuu jooksul, mitte kataloogide reitingi põhjal. Esimesel kohal on kõige rohkem külastatud Samuel Hirszenberg linatehtel.

      1. The Black Banner 1 The Black Banner, 1905 400 külastust · 44,4%
      2. Landscape 2 Landscape, 1895 200 külastust · 22,2%
      3. Female Figure Study 3 Female Figure Study 200 külastust · 22,2%
      4. The Sabbath Rest 4 The Sabbath Rest, 1894 100 külastust · 11,1%

      Kuidas Samuel Hirszenberg lugejaskond kuupõhisel tasul muutub?

      Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

      Näita arvulisi
      KuuKunstniku pageTeoselehinded
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dets 202500
      Jaan 202600
      Veeb 202600
      Märts 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Jun 202600
      Jul 2026400500
      Aug 202600
      Sept 2026100300

      Kuidas Samuel Hirszenberg lamedat pinda aasta jooksul vaadatakse?

      Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

      Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

      Kuidas Samuel Hirszenberg lemmikpõlad aasta jooksul muutuvad?

      Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

      Näita arvulisi
      TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
      The Black Banner0000000001000200
      Bust of Teresa Silberstein000000000000
      The Sabbath Rest00000000010000
      In Brittany000000000000
      Landscape00000000020000
      Female Figure Study0000000001000100

      Millistes keeles kasutavad Samuel Hirszenberg lugejad keeled?

      Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

      Näita arvulisi
      KeelKülastusedJaga
      saksa100100,0%

      Kuidas toimivad Samuel Hirszenberg päevased külastused ja mis on järgmine samm?

      Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

      Näita arvulisi
      PäevKülastused
      esmasp. 21 Sept0
      teisip. 22 Sept0
      kolmap. 23 Sept0
      neljap. 24 Sept0
      reede 25 Sept0
      laup. 26 Sept0
      pühap. 27 Sept300
      esmasp. 28 Sept0
      teisip. 29 Sept0
      kolmap. 30 Sept0
      neljap. 1 Okt0
      reede 2 Okt0
      laup. 3 Okt0
      pühap. 4 Okt0
      esmasp. 5 Okt0
      teisip. 6 Okt0
      kolmap. 7 Okt0
      neljap. 8 Okt0
      reede 9 Okt0
      laup. 10 Okt0
      pühap. 11 Okt0
      esmasp. 12 Okt (ennust)0
      teisip. 13 Okt (ennust)0
      kolmap. 14 Okt (ennust)0
      neljap. 15 Okt (ennust)0
      reede 16 Okt (ennust)0
      laup. 17 Okt (ennust)0
      pühap. 18 Okt (ennust)0
      esmasp. 19 Okt (ennust)0
      teisip. 20 Okt (ennust)0
      kolmap. 21 Okt (ennust)0
      neljap. 22 Okt (ennust)0
      reede 23 Okt (ennust)0
      laup. 24 Okt (ennust)0
      pühap. 25 Okt (ennust)0
      esmasp. 26 Okt (ennust)0
      teisip. 27 Okt (ennust)0
      kolmap. 28 Okt (ennust)0
      neljap. 29 Okt (ennust)0
      reede 30 Okt (ennust)0
      laup. 31 Okt (ennust)0
      pühap. 1 Nov (ennust)0

      Samuel Hirszenberg: lühikesed vastused

      Kumba on Samuel Hirszenberg kõige vaadeldavam lühend?

      The Black Banner: 400 külastust, mis moodustab 44% Samuel Hirszenberg vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 4.

      Kui palju külastusi Samuel Hirszenberg saab?

      1300 kahetlahklaast (painter's page: 500, tablidet: 800).

      Kas lugejad eelistavad Samuel Hirszenberg tüüpi lamatust?

      Jah, Keretatud (Värvitoit): 44% külastustest kogu kataloogi 17% kohta.