Atelier — Tasuta kohaletoimetamine üle maailma — Tarneaeg 2–6 nädalat

      Su Xin Ping Lugejad ja kangid

      1954

      Mis see leht on?

      See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Su Xin Ping lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

      Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

      Su Xin Ping: kuidas külastuste aasta statistika meid räägib

      Kõige rohkem on vaadatud teost Tosting No.32: aastas 100 külastust, mis moodustab 17% kogu Su Xin Ping kohta loetud tekstidest. Järgnevad Landscape No.5 ja Tosting No.23. Maaleri leht: 600 külastust. Teosed: 300. Kokku: 900. Lugejate arv on kahanenud: 100% vähem külastust ajavahemikus Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Jul 2026, 800 külastust. Nad eelistavad Kõrge kontrast (Kontrast) rohkem kui kataloog viitab: 83% külastustest ja 53% lerridest.

      Su Xin Ping kõige vaadeldavaimad 6 lühendatut pinda

      TopImpressionists.com lugejate poolt viimase douze kuu jooksul kõige tihedamini avatud 6 Su Xin Ping teost, järjestatuna külastuste arvul.

      1. Tosting No.32 1 Tosting No.32 100 külastust · 16,7%
      2. Landscape No.5 2 Landscape No.5 100 külastust · 16,7%
      3. Tosting No.23 3 Tosting No.23 100 külastust · 16,7%
      4. Landscape No.12 4 Landscape No.12 100 külastust · 16,7%
      5. The Rushing Man No.2 5 The Rushing Man No.2 100 külastust · 16,7%
      6. Fluttering Clouds No.1 6 Fluttering Clouds No.1 100 külastust · 16,7%

      Millal külastavad lugejad lehte Su Xin Ping?

      Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

      Tabelis esitatud näitajaid
      KuuKunstniku pageTeoselehinded
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dets 202500
      Jaan 202600
      Veeb 202600
      Märts 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Jun 202600
      Jul 2026600200
      Aug 20260100
      Sept 202600

      Millal avavad lugejad Su Xin Ping lamedad pildid?

      Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

      Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

      Millised on Su Xin Ping lemmikpõlad kuukuusult kuukuslahti?

      Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

      Tabelis esitatud näitajaid
      TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
      Tosting No.25000000000000
      Landscape No.5000000000000
      Tosting No.3200000000010000
      Tosting No.2300000000010000
      Tosting No.27000000000000
      Tosting No.30000000000000
      Tosting No.26000000000000
      Landscape No.11000000000000
      Landscape No.1200000000001000
      Landscape No.9000000000000

      Milles keelesid Su Xin Ping on kirjutatud?

      Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

      Tabelis esitatud näitajaid
      KeelKülastusedJaga
      taani100100,0%

      Kui palju külastusi päevas Su Xin Ping saab ja mis on järgmine samm?

      Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

      Tabelis esitatud näitajaid
      PäevKülastused
      neljap. 1 Okt0
      reede 2 Okt0
      laup. 3 Okt0
      pühap. 4 Okt0
      esmasp. 5 Okt0
      teisip. 6 Okt0
      kolmap. 7 Okt0
      neljap. 8 Okt0
      reede 9 Okt0
      laup. 10 Okt100
      pühap. 11 Okt0
      esmasp. 12 Okt0
      teisip. 13 Okt0
      kolmap. 14 Okt0
      neljap. 15 Okt0
      reede 16 Okt0
      laup. 17 Okt0
      pühap. 18 Okt0
      esmasp. 19 Okt0
      teisip. 20 Okt100
      kolmap. 21 Okt0
      neljap. 22 Okt (ennust)0
      reede 23 Okt (ennust)0
      laup. 24 Okt (ennust)100
      pühap. 25 Okt (ennust)0
      esmasp. 26 Okt (ennust)0
      teisip. 27 Okt (ennust)100
      kolmap. 28 Okt (ennust)0
      neljap. 29 Okt (ennust)0
      reede 30 Okt (ennust)0
      laup. 31 Okt (ennust)100
      pühap. 1 Nov (ennust)0
      esmasp. 2 Nov (ennust)0
      teisip. 3 Nov (ennust)100
      kolmap. 4 Nov (ennust)0
      neljap. 5 Nov (ennust)0
      reede 6 Nov (ennust)0
      laup. 7 Nov (ennust)100
      pühap. 8 Nov (ennust)0
      esmasp. 9 Nov (ennust)0
      teisip. 10 Nov (ennust)100
      kolmap. 11 Nov (ennust)0

      Mida lugejad Su Xin Ping kohta küsivad

      Millised Su Xin Ping lamedat teoseid avatakse kõige rohkem?

      Tosting No.32 esimene: 100 külastust, 17% vaatamistest. Üle selle on järjestatud 6 maali.

      Kui suur on Su Xin Ping lugejaskond TopImpressionists.com platvormil?

      900 külastust kahte عشر kaheksas kuus: 600 kunstniku lehel ja 300 tablidel.

      Millised Su Xin Ping lamedatõlmed sobivad lugejate maitsega?

      Lamedad pildid, mis vastavad kriteeriumile Kõrge kontrast (Kontrast), moodustavad 83% külastustest 53% osa kataloogist.