Atelier — Tasuta kohaletoimetamine üle maailma — Tarneaeg 2–6 nädalat

      Titaan Ramsay Peale Ii Lugejad ja enim vaadeldud lamedad pildid

      1799 – 1885

      Mis see leht on?

      See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Titaan Ramsay Peale Ii lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

      Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

      Titaan Ramsay Peale Ii ja lugejad

      Viimase doceze kuud on TopImpressionists.com kõige vaadeldavam Titaan Ramsay Peale Ii teos olnud Diana ja Akteon: 2100 külastust, mis moodustab 4% kunstniku kõigist vaatamistest. Järgnevad Portrait of Jacopo Strada ja Ära mineeni. Titaan Ramsay Peale Ii kogus kokku 66100 külastust: 23300 kunstniku lehel ja 42800 üksikpõhistel tablidel. Huvitav trend: külastuste arv kasvas 8% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige edukam kuu oli Jul 2026, mil oli 34900 külastust. Lugejad tulevad inglise (46%), hispaania (11%) ja bulgaaria (8%) keeles. Lugejad sirvivad arvutid (73%), telefonid (23%) ja seadmed (4%) Lugejad on huvitatud Elegantne (Lütlus): sellest on 47% külastustest, mis moodustab 34% kunstniku kataloogist.

      Titaan Ramsay Peale Ii kõige rohkem tähelepanu pälva 10 tabliseid

      Viimeste douze kuu jooksul TopImpressionists.com lehel toimunud külastuste põhjal: Titaan Ramsay Peale Ii kõige tihedamini avatavad 10 tablud, esimesena kõige populaarsem.

      1. Diana ja Akteon 1 Diana ja Akteon, 1556 2100 külastust · 4,5%
      2. Portrait of Jacopo Strada 2 Portrait of Jacopo Strada, 1568 1800 külastust · 3,8%
      3. Ära mineeni 3 Ära mineeni, 1514 1800 külastust · 3,8%
      4. Veronim 4 Veronim, 1560 1700 külastust · 3,6%
      5. An Allegory of Prudence 5 An Allegory of Prudence, 1550 1700 külastust · 3,6%
      6. Venüs Anadyomène 6 Venüs Anadyomène, 1520 1300 külastust · 2,8%
      7. Andriani bacchanalia 7 Andriani bacchanalia, 1524 1200 külastust · 2,5%
      8. The Death of Actaeon 8 The Death of Actaeon, 1559 1200 külastust · 2,5%
      9. Valge naise portret 9 Valge naise portret, 1561 1100 külastust · 2,3%
      10. Madonna Aldobrandini 10 Madonna Aldobrandini, 1530 1000 külastust · 2,1%

      Kui palju lugejaid külastab igas kuu Titaan Ramsay Peale Ii lehte?

      Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

      Vaata statistikat
      KuuKunstniku pageTeoselehinded
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dets 202500
      Jaan 202600
      Veeb 202600
      Märts 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Jun 20262001700
      Jul 2026760027300
      Aug 202678006300
      Sept 202677007500

      Kui tihti avatakse Titaan Ramsay Peale Ii lamedat?

      Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

      Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

      Millised Titaan Ramsay Peale Ii lamedatõmid pälvavad kuukuuselt kõige rohkem külastusi?

      Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

      Vaata statistikat
      TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
      Püha perekond pastoriga0000000002000400
      Portrait of Jacopo Strada00000000400700500200
      Madonna Aldobrandini000000002006000100
      Mees sõrguga000000000200200100
      Vendramini pere000000000300100200
      Nümf ja pastori0000000003000100
      Diana ja Akteon000000000700400900
      Veronim000000000600300800
      Venus peegli ees000000000200400300
      Tüdruk karvaga000000000300300100

      Milleid seadmeid kasutavad lugejad Titaan Ramsay Peale Ii jälgimiseks?

      Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

      Vaata statistikat
      SeadeKülastusedJaga
      arvutid4850073,4%
      telefonid1520023,0%
      seadmed24003,6%

      Milles keeles Titaan Ramsay Peale Ii on loetud?

      Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

      Vaata statistikat
      KeelKülastusedJaga
      inglise330045,8%
      hispaania80011,1%
      bulgaaria6008,3%
      vene6008,3%
      poola4005,6%
      korea3004,2%
      saksa1001,4%
      pärsia1001,4%
      soome1001,4%
      horvaatia1001,4%

      Kui palju külastusi saab Titaan Ramsay Peale Ii päevas ning milline on prognoos?

      Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

      Vaata statistikat
      PäevKülastused
      esmasp. 21 Sept300
      teisip. 22 Sept600
      kolmap. 23 Sept600
      neljap. 24 Sept400
      reede 25 Sept600
      laup. 26 Sept200
      pühap. 27 Sept600
      esmasp. 28 Sept700
      teisip. 29 Sept600
      kolmap. 30 Sept500
      neljap. 1 Okt500
      reede 2 Okt200
      laup. 3 Okt700
      pühap. 4 Okt300
      esmasp. 5 Okt300
      teisip. 6 Okt200
      kolmap. 7 Okt800
      neljap. 8 Okt1100
      reede 9 Okt900
      laup. 10 Okt700
      pühap. 11 Okt1200
      esmasp. 12 Okt (ennust)700
      teisip. 13 Okt (ennust)700
      kolmap. 14 Okt (ennust)1000
      neljap. 15 Okt (ennust)1000
      reede 16 Okt (ennust)900
      laup. 17 Okt (ennust)800
      pühap. 18 Okt (ennust)1100
      esmasp. 19 Okt (ennust)700
      teisip. 20 Okt (ennust)800
      kolmap. 21 Okt (ennust)1100
      neljap. 22 Okt (ennust)1100
      reede 23 Okt (ennust)900
      laup. 24 Okt (ennust)900
      pühap. 25 Okt (ennust)1200
      esmasp. 26 Okt (ennust)800
      teisip. 27 Okt (ennust)800
      kolmap. 28 Okt (ennust)1200
      neljap. 29 Okt (ennust)1200
      reede 30 Okt (ennust)1000
      laup. 31 Okt (ennust)1000
      pühap. 1 Nov (ennust)1300

      Küsimused kunstniku Titaan Ramsay Peale Ii kohta

      Millised Titaan Ramsay Peale Ii lamedatõlmed on kõige populaarsemad?

      Esimene on Diana ja Akteon, mida on külastatud 2100 kezimes (4% Titaan Ramsay Peale Ii vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 10 kõige vaatamaskäinud teost.

      Kui palju inimesi lugesid TopImpressionists.com lehel kunstnikust Titaan Ramsay Peale Ii?

      66100 külastust ka twelve kuus, sellest 23300 kunstniku lehel ja 42800 üksikatel tablidel.

      Millel seadmetel loetajad Titaan Ramsay Peale Ii jälgivad?

      Lugejad jälgivad kunstnikku Titaan Ramsay Peale Ii seadmel arvutid (73%), telefonid (23%) ja seadmed (4%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 73% külastustest.

      Milles keeles loevad Titaan Ramsay Peale Ii fännaad?

      Keeles inglise (46%), hispaania (11%) ja bulgaaria (8%). Enamasti kasutatakse keelt inglise osakes 46%.

      Milliseid linateid loejad Titaan Ramsay Peale Ii juures eelistavad?

      Elegantne (Lütlus): 47% külastustest, võrreldes 34% kataloogist.