Atelier — Ilmainen toimitus ympäri maailman — Toimitusaika 2–6 viikkoa

      Adriaen Brouwer Lukijat ja katsotuimmat kankaat

      1635 – 1638

      Mitä tämä sivu sisältää?

      Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Adriaen Brouwer sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

      Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

      Adriaen Brouwer ja lukijat

      Viidenkymmenen kuukauden aikana TopImpressionists.com-palvelussa eniten katsottu Adriaen Brouwer -teos oli Feeling: 500 katselukertaa, mikä on 11% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavina ovat The Smokers ja In the Tavern. Adriaen Brouwer keräsi yhteensä 5 200 käyntiä: 1 000 taiteilijan sivulla ja 4 200 yksittäisillä teoksilla. Huomio kasvaa: käynnit nousivat 83% välillä Elo 2026–Syy 2026. Kirkkaimman kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 3 500. Lukijat selaavat tietokoneet (90%) ja puhelimet (10%). Lukijat hakeutuvat Dramaattinen (Tunnelma) tyyliin: 55% vierailuista, mikä vastaa 42% osa kaikesta taiteilijan valikoimasta.

      Eniten huomiota herättävät 10 Adriaen Brouwer -taiteilijan teosta

      Laskettu TopImpressionists.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tapahtuneiden käyntien perusteella: Adriaen Brouwer -taiteilijan 10 kankaista, joita lukijat avaavat useimmin, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.

      1. Feeling 1 Feeling, 1635 500 käyntiä · 10,6%
      2. The Smokers 2 The Smokers, 1638 500 käyntiä · 10,6%
      3. In the Tavern 3 In the Tavern 400 käyntiä · 8,5%
      4. Brawling Peasants 4 Brawling Peasants 300 käyntiä · 6,4%
      5. Twilight Landscape 5 Twilight Landscape, 1633 300 käyntiä · 6,4%
      6. Peasants playing cards in a tavern 6 Peasants playing cards in a tavern, 1635 200 käyntiä · 4,3%
      7. Farmers Fight Party 7 Farmers Fight Party 200 käyntiä · 4,3%
      8. Moonlit landscape 8 Moonlit landscape, 1636 200 käyntiä · 4,3%
      9. Avarice 9 Avarice 200 käyntiä · 4,3%
      10. Interior of a Tavern 10 Interior of a Tavern, 1630 100 käyntiä · 2,1%

      Kuinka monta lukijaa vierailee Adriaen Brouwer -sivulla kuukaudessa?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

      Katso luvut
      KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
      Lok 202500
      Mar 202500
      Jou 202500
      Tam 202600
      Hel 202600
      Maa 202600
      Huh 202600
      Tou 202600
      Kes 202600
      Hei 20268002 700
      Elo 20260600
      Syy 2026200900

      Kuinka usein Adriaen Brouwer -taiteilijan kankaat avataan?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

      Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

      Mitkä Adriaen Brouwer -taiteilijan kankaat keräävät eniten käyntejä kuukausittain?

      Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

      Katso luvut
      TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
      Twilight Landscape0000000002000100
      In the Tavern0000000001000300
      Brawling Peasants0000000001001000
      Smoking Men000000000000
      In the Tavern000000000000
      Interior of a Smoking Room00000000010000
      The Back Operation00000000000100
      The Smokers0000000003000100
      Interior of a Tavern00000000001000
      Peasants Smoking and Drinki…00000000001000

      Millä laitteilla lukijat seuraavat Adriaen Brouwer?

      Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

      Katso luvut
      LaiteKäynnitJaa
      tietokoneet4 70090,4%
      puhelimet5009,6%

      Millä kielillä Adriaen Brouwer on luettu?

      Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

      Katso luvut
      KieliKäynnitJaa
      tšekki200100,0%

      Kuinka monta käyntiä Adriaen Brouwer saa päivittäin ja mikä on ennuste?

      Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

      Katso luvut
      PäiväKäynnit
      ma 21 Syy0
      ti 22 Syy100
      ke 23 Syy300
      to 24 Syy0
      pe 25 Syy0
      la 26 Syy0
      su 27 Syy100
      ma 28 Syy0
      ti 29 Syy0
      ke 30 Syy100
      to 1 Lok0
      pe 2 Lok0
      la 3 Lok100
      su 4 Lok0
      ma 5 Lok0
      ti 6 Lok0
      ke 7 Lok0
      to 8 Lok0
      pe 9 Lok0
      la 10 Lok100
      su 11 Lok0
      ma 12 Lok (ennuste)0
      ti 13 Lok (ennuste)0
      ke 14 Lok (ennuste)0
      to 15 Lok (ennuste)0
      pe 16 Lok (ennuste)0
      la 17 Lok (ennuste)0
      su 18 Lok (ennuste)0
      ma 19 Lok (ennuste)0
      ti 20 Lok (ennuste)0
      ke 21 Lok (ennuste)0
      to 22 Lok (ennuste)0
      pe 23 Lok (ennuste)0
      la 24 Lok (ennuste)0
      su 25 Lok (ennuste)0
      ma 26 Lok (ennuste)0
      ti 27 Lok (ennuste)0
      ke 28 Lok (ennuste)0
      to 29 Lok (ennuste)0
      pe 30 Lok (ennuste)0
      la 31 Lok (ennuste)0
      su 1 Mar (ennuste)0

      Kysymyksiä teoksesta Adriaen Brouwer

      Mitkä Adriaen Brouwer -taiteilijan kankaat ovat suosituimpia?

      Feeling on kärjessä 500 vierailulla (11% Adriaen Brouwer:n kokonaisnäyttökerratista). Yllä oleva ranking listaa 10 katsotuimman teosta.

      Kuinka monta ihmistä luki Adriaen Brouwer aiheesta TopImpressionists.com:ssä?

      5 200 käyntiä kahdennesvuodessa, 1 000 taiteilijan sivulla ja 4 200 yksittäisillä teoksilla.

      Millä laitteilla lukijat seuraavat Adriaen Brouwer?

      Lukijat seuraavat Adriaen Brouwer -taiteilijaa tietokoneet (90%) ja puhelimet (10%)-laitteilla; tietokoneet muodostaa 90% käynneistä.

      Minkä tyyppisistä maalauksista lukijat pitävät Adriaen Brouwer-sivulla?

      Dramaattinen (Tunnelma): 55% käynneistä, kun taas 42% luettelosta.