Atelier — Ilmainen toimitus ympäri maailman — Toimitusaika 2–6 viikkoa

      Andrea Di Vanni D'Andrea Lukijat ja katsotuimmat kankaat

      1332 – 1414

      Mitä tämä sivu sisältää?

      Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Andrea Di Vanni D'Andrea sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

      Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

      Andrea Di Vanni D'Andrea ja lukijat

      Viidenkymmenen kuukauden aikana TopImpressionists.com-palvelussa eniten katsottu Andrea Di Vanni D'Andrea -teos oli Ascension of Christ: 500 katselukertaa, mikä on 46% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavina ovat St Francis of Assisi ja Scenes from the Passion of Christ: The Crucifixion [middle panel]. Andrea Di Vanni D'Andrea keräsi yhteensä 1 800 käyntiä: 900 taiteilijan sivulla ja 900 yksittäisillä teoksilla. Huomio vähentyi 33% välillä Syy 2026–Lok 2026. Kirkkaimman kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 1 200. Lukijat hakeutuvat Seesteinen (Tunnelma) tyyliin: 56% vierailuista, mikä vastaa 6% osa kaikesta taiteilijan valikoimasta.

      Eniten huomiota herättävät 6 Andrea Di Vanni D'Andrea -taiteilijan teosta

      Laskettu TopImpressionists.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tapahtuneiden käyntien perusteella: Andrea Di Vanni D'Andrea -taiteilijan 6 kankaista, joita lukijat avaavat useimmin, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.

      1. Ascension of Christ 1 Ascension of Christ, 1355 500 käyntiä · 45,5%
      2. St Francis of Assisi 2 St Francis of Assisi, 1355 200 käyntiä · 18,2%
      3. Scenes from the Passion of Christ: The Crucifixion [middle panel] 3 Scenes from the Passion of Christ: The Crucifixion [middle panel], 1380 100 käyntiä · 9,1%
      4. Scenes from the Passion of Christ: The Descent into Limbo [right panel] 4 Scenes from the Passion of Christ: The Descent into Limbo [right panel], 1380 100 käyntiä · 9,1%
      5. St James the Greater 5 St James the Greater, 1355 100 käyntiä · 9,1%
      6. Ascension of Christ (detail) 6 Ascension of Christ (detail), 1355 100 käyntiä · 9,1%

      Kuinka monta lukijaa vierailee Andrea Di Vanni D'Andrea -sivulla kuukaudessa?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

      Katso luvut
      KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
      Mar 202500
      Jou 202500
      Tam 202600
      Hel 202600
      Maa 202600
      Huh 202600
      Tou 202600
      Kes 202600
      Hei 2026400800
      Elo 20260100
      Syy 20263000
      Lok 20262000

      Kuinka usein Andrea Di Vanni D'Andrea -taiteilijan kankaat avataan?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

      Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

      Mitkä Andrea Di Vanni D'Andrea -taiteilijan kankaat keräävät eniten käyntejä kuukausittain?

      Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

      Katso luvut
      TeosMar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026Lok 2026
      Ascension000000000000
      The Virgin and Child000000000000
      Saint Ursula000000000000
      Saint Anna and the Infant M…000000000000
      Saint Agnes000000000000
      The crucifixion under a Mad…000000000000
      The Crucifixion, with Saints000000000000
      Virgin and Child000000000000
      Crucifixion with the Virgin…000000000000
      Scenes from the Passion of…000000000000

      Millä kielillä Andrea Di Vanni D'Andrea on luettu?

      Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

      Katso luvut
      KieliKäynnitJaa
      suomi10050,0%
      italia10050,0%

      Kuinka monta käyntiä Andrea Di Vanni D'Andrea saa päivittäin ja mikä on ennuste?

      Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

      Katso luvut
      PäiväKäynnit
      la 17 Lok0
      su 18 Lok0
      ma 19 Lok0
      ti 20 Lok0
      ke 21 Lok0
      to 22 Lok0
      pe 23 Lok0
      la 24 Lok0
      su 25 Lok0
      ma 26 Lok0
      ti 27 Lok0
      ke 28 Lok0
      to 29 Lok0
      pe 30 Lok0
      la 31 Lok0
      su 1 Mar0
      ma 2 Mar0
      ti 3 Mar0
      ke 4 Mar0
      to 5 Mar0
      pe 6 Mar0
      la 7 Mar (ennuste)0
      su 8 Mar (ennuste)0
      ma 9 Mar (ennuste)0
      ti 10 Mar (ennuste)0
      ke 11 Mar (ennuste)0
      to 12 Mar (ennuste)0
      pe 13 Mar (ennuste)0
      la 14 Mar (ennuste)0
      su 15 Mar (ennuste)0
      ma 16 Mar (ennuste)0
      ti 17 Mar (ennuste)0
      ke 18 Mar (ennuste)0
      to 19 Mar (ennuste)0
      pe 20 Mar (ennuste)0
      la 21 Mar (ennuste)0
      su 22 Mar (ennuste)0
      ma 23 Mar (ennuste)0
      ti 24 Mar (ennuste)0
      ke 25 Mar (ennuste)0
      to 26 Mar (ennuste)0
      pe 27 Mar (ennuste)0

      Kysymyksiä teoksesta Andrea Di Vanni D'Andrea

      Mitkä Andrea Di Vanni D'Andrea -taiteilijan kankaat ovat suosituimpia?

      Ascension of Christ on kärjessä 500 vierailulla (46% Andrea Di Vanni D'Andrea:n kokonaisnäyttökerratista). Yllä oleva ranking listaa 6 katsotuimman teosta.

      Kuinka monta ihmistä luki Andrea Di Vanni D'Andrea aiheesta TopImpressionists.com:ssä?

      1 800 käyntiä kahdennesvuodessa, 900 taiteilijan sivulla ja 900 yksittäisillä teoksilla.

      Minkä tyyppisistä maalauksista lukijat pitävät Andrea Di Vanni D'Andrea-sivulla?

      Seesteinen (Tunnelma): 56% käynneistä, kun taas 6% luettelosta.