Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Andries Van Eertvelt sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Andries Van Eertvelt ja lukijat
Viidenkymmenen kuukauden aikana TopImpressionists.com-palvelussa eniten katsottu Andries Van Eertvelt -teos oli Naval Battle of Guetaria in (1638): 400 katselukertaa, mikä on 31% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavina ovat Untitled (833) ja Sea Battle. Andries Van Eertvelt keräsi yhteensä 2 200 käyntiä: 1 000 taiteilijan sivulla ja 1 200 yksittäisillä teoksilla. Kirkkaimman kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 1 200. Lukijat hakeutuvat Pehmeä varjo (Valoisuus) tyyliin: 69% vierailuista, mikä vastaa 35% osa kaikesta taiteilijan valikoimasta.
Eniten huomiota herättävät 9 Andries Van Eertvelt -taiteilijan teosta
Laskettu TopImpressionists.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tapahtuneiden käyntien perusteella: Andries Van Eertvelt -taiteilijan 9 kankaista, joita lukijat avaavat useimmin, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.
Kuinka monta lukijaa vierailee Andries Van Eertvelt -sivulla kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
0
0
Hei 2026
700
500
Elo 2026
200
500
Syy 2026
0
0
Lok 2026
100
200
Kuinka usein Andries Van Eertvelt -taiteilijan kankaat avataan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkälaisia kangasjäljennöksiä Andries Van Eertvelt lukijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
Tunnelma
Tunnelma
Taiteilijan teokset
Käynnit
Dramaattinen
87,0%
60,0%
Levollinen
4,3%
20,0%
Seesteinen
4,3%
20,0%
Klassinen
4,3%
0,0%
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Dramaattinen
91,3%
60,0%
Rauhallinen
4,3%
20,0%
Pohtiva
4,3%
20,0%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
9,3%
15,4%
Pehmeä varjo
34,9%
69,2%
Pehmeä valoisuus
41,9%
7,7%
Kirkas tasapaino
9,3%
0,0%
Valoisa
4,7%
7,7%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
37,2%
38,5%
Hienovaraiset värit
25,6%
38,5%
Tasapainoisen pehmeä
30,2%
15,4%
Selkeä värikylläisyys
7,0%
7,7%
Voimakas väri
0,0%
0,0%
Väripaletti
Väripaletti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Maanläheinen
50,0%
50,0%
Neutraalit sävyt
32,1%
10,0%
Tumma
10,7%
20,0%
Monokromaattinen
3,6%
20,0%
Pastellisävyt
3,6%
0,0%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
41,9%
30,8%
Tasapainoinen
39,5%
53,8%
Voimakas
18,6%
15,4%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
7,0%
15,4%
Pehmeä
18,6%
15,4%
Tasapainoinen
4,7%
0,0%
Voimakas
18,6%
23,1%
Lausunto
51,2%
46,2%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
7,0%
0,0%
Pehmeästi sekoitettu paletti
9,3%
15,4%
Tasapainoinen harmonia
0,0%
0,0%
Vahva väriyhtenäisyys
30,2%
30,8%
Yhtenäinen väripaletti
53,5%
53,8%
Mitkä Andries Van Eertvelt -taiteilijan kankaat keräävät eniten käyntejä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
Teos
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Lok 2026
Naval Battle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Ships at Anchor
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Sea Battle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Battle of Lepanto
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Seascape with Four Frigates
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Naval Battle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Battle of Lepanto
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dutch Ships loading Timber…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Shipping of a coastal town
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Battle of Gibraltar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Millä kielillä Andries Van Eertvelt on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
Kieli
Käynnit
Jaa
englanti
100
100,0%
Kuinka monta käyntiä Andries Van Eertvelt saa päivittäin ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
Päivä
Käynnit
to 15 Lok
0
pe 16 Lok
0
la 17 Lok
0
su 18 Lok
0
ma 19 Lok
0
ti 20 Lok
200
ke 21 Lok
100
to 22 Lok
0
pe 23 Lok
0
la 24 Lok
0
su 25 Lok
0
ma 26 Lok
0
ti 27 Lok
100
ke 28 Lok
0
to 29 Lok
0
pe 30 Lok
0
la 31 Lok
0
su 1 Mar
100
ma 2 Mar
0
ti 3 Mar
0
ke 4 Mar
100
to 5 Mar (ennuste)
0
pe 6 Mar (ennuste)
0
la 7 Mar (ennuste)
0
su 8 Mar (ennuste)
0
ma 9 Mar (ennuste)
0
ti 10 Mar (ennuste)
100
ke 11 Mar (ennuste)
100
to 12 Mar (ennuste)
0
pe 13 Mar (ennuste)
0
la 14 Mar (ennuste)
0
su 15 Mar (ennuste)
0
ma 16 Mar (ennuste)
0
ti 17 Mar (ennuste)
100
ke 18 Mar (ennuste)
0
to 19 Mar (ennuste)
0
pe 20 Mar (ennuste)
0
la 21 Mar (ennuste)
0
su 22 Mar (ennuste)
0
ma 23 Mar (ennuste)
0
ti 24 Mar (ennuste)
0
ke 25 Mar (ennuste)
0
Kysymyksiä teoksesta Andries Van Eertvelt
Mitkä Andries Van Eertvelt -taiteilijan kankaat ovat suosituimpia?
Naval Battle of Guetaria in (1638) on kärjessä 400 vierailulla (31% Andries Van Eertvelt:n kokonaisnäyttökerratista). Yllä oleva ranking listaa 9 katsotuimman teosta.
Kuinka monta ihmistä luki Andries Van Eertvelt aiheesta TopImpressionists.com:ssä?
2 200 käyntiä kahdennesvuodessa, 1 000 taiteilijan sivulla ja 1 200 yksittäisillä teoksilla.
Minkä tyyppisistä maalauksista lukijat pitävät Andries Van Eertvelt-sivulla?
Pehmeä varjo (Valoisuus): 69% käynneistä, kun taas 35% luettelosta.