Atelier — Ilmainen toimitus ympäri maailman — Toimitusaika 2–6 viikkoa

      Beatrice Kreloff Lukijat ja katsotuimmat kankaat

      Mitä tämä sivu sisältää?

      Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Beatrice Kreloff sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

      Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

      Beatrice Kreloff ja lukijat

      Viidenkymmenen kuukauden aikana TopImpressionists.com-palvelussa eniten katsottu Beatrice Kreloff -teos oli Figure 13: 200 katselukertaa, mikä on 33% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavina ovat Figure 8 ja Figure 17. Beatrice Kreloff keräsi yhteensä 1 000 käyntiä: 400 taiteilijan sivulla ja 600 yksittäisillä teoksilla. Kirkkaimman kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 900. Lukijat hakeutuvat Valoisa (Valoisuus) tyyliin: 33% vierailuista, mikä vastaa 8% osa kaikesta taiteilijan valikoimasta.

      Eniten huomiota herättävät 5 Beatrice Kreloff -taiteilijan teosta

      Laskettu TopImpressionists.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tapahtuneiden käyntien perusteella: Beatrice Kreloff -taiteilijan 5 kankaista, joita lukijat avaavat useimmin, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.

      1. Figure 13 1 Figure 13, 1969 200 käyntiä · 33,3%
      2. Figure 8 2 Figure 8, 1968 100 käyntiä · 16,7%
      3. Figure 17 3 Figure 17, 1969 100 käyntiä · 16,7%
      4. Figure 16 4 Figure 16, 1969 100 käyntiä · 16,7%
      5. Figure 15 5 Figure 15, 1969 100 käyntiä · 16,7%

      Kuinka monta lukijaa vierailee Beatrice Kreloff -sivulla kuukaudessa?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

      Katso luvut
      KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
      Lok 202500
      Mar 202500
      Jou 202500
      Tam 202600
      Hel 202600
      Maa 202600
      Huh 202600
      Tou 202600
      Kes 20260100
      Hei 2026400500
      Elo 202600
      Syy 202600

      Kuinka usein Beatrice Kreloff -taiteilijan kankaat avataan?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

      Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

      Mitkä Beatrice Kreloff -taiteilijan kankaat keräävät eniten käyntejä kuukausittain?

      Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

      Katso luvut
      TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
      Figure 9000000000000
      Figure 800000000100000
      Figure 1600000000010000
      Figure 5000000000000
      Figure 4000000000000
      Figure 1700000000010000
      Figure000000000000
      Figure 1300000000020000
      Figure 7000000000000
      Figure 14000000000000

      Millä kielillä Beatrice Kreloff on luettu?

      Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

      Kuinka monta käyntiä Beatrice Kreloff saa päivittäin ja mikä on ennuste?

      Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

      Katso luvut
      PäiväKäynnit
      to 24 Syy0
      pe 25 Syy0
      la 26 Syy0
      su 27 Syy0
      ma 28 Syy0
      ti 29 Syy0
      ke 30 Syy0
      to 1 Lok0
      pe 2 Lok0
      la 3 Lok0
      su 4 Lok0
      ma 5 Lok0
      ti 6 Lok0
      ke 7 Lok0
      to 8 Lok0
      pe 9 Lok0
      la 10 Lok0
      su 11 Lok0
      ma 12 Lok0
      ti 13 Lok0
      ke 14 Lok0
      to 15 Lok (ennuste)0
      pe 16 Lok (ennuste)0
      la 17 Lok (ennuste)0
      su 18 Lok (ennuste)0
      ma 19 Lok (ennuste)0
      ti 20 Lok (ennuste)0
      ke 21 Lok (ennuste)0
      to 22 Lok (ennuste)0
      pe 23 Lok (ennuste)0
      la 24 Lok (ennuste)0
      su 25 Lok (ennuste)0
      ma 26 Lok (ennuste)0
      ti 27 Lok (ennuste)0
      ke 28 Lok (ennuste)0
      to 29 Lok (ennuste)0
      pe 30 Lok (ennuste)0
      la 31 Lok (ennuste)0
      su 1 Mar (ennuste)0
      ma 2 Mar (ennuste)0
      ti 3 Mar (ennuste)0
      ke 4 Mar (ennuste)0

      Kysymyksiä teoksesta Beatrice Kreloff

      Mitkä Beatrice Kreloff -taiteilijan kankaat ovat suosituimpia?

      Figure 13 on kärjessä 200 vierailulla (33% Beatrice Kreloff:n kokonaisnäyttökerratista). Yllä oleva ranking listaa 5 katsotuimman teosta.

      Kuinka monta ihmistä luki Beatrice Kreloff aiheesta TopImpressionists.com:ssä?

      1 000 käyntiä kahdennesvuodessa, 400 taiteilijan sivulla ja 600 yksittäisillä teoksilla.

      Minkä tyyppisistä maalauksista lukijat pitävät Beatrice Kreloff-sivulla?

      Valoisa (Valoisuus): 33% käynneistä, kun taas 8% luettelosta.