Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Benoit, Rigaud sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Benoit, Rigaud: mitä vuoden vierailut kertovat
Eniten katsottu teos on Country Wedding: 100 vierailua vuodessa, mikä on 25% kaikesta Benoit, Rigaud aiheesta luetusta. Sitä seuraavat Woman in vase with flowers ja Louis XIV. Maalari-sivu: 200 vierailua. Teokset: 400. Yhteensä: 600. Lukijamäärä hidastuu: 100% vähemmän käyntejä välillä Elo 2026–Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026, 500 vierailua. He valitsevat Voimakas (Värin voimakkuus) enemmän kuin luettelo antaa ymmärtää: 50% vierailuista, 20% kankaista.
TopImpressionists.com-lukijoiden katsomimmat Benoit, Rigaud -teokset viimeisen kahdenneksän kuukauden ajalta, katselukertojen mukaan järjestettynä (4 kpl).
Milloin lukijat vierailevat Benoit, Rigaud -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Lok 2025
0
0
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
0
0
Hei 2026
200
300
Elo 2026
0
100
Syy 2026
0
0
Milloin lukijat avaavat Benoit, Rigaud -taiteilijan kankaat?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Benoit, Rigaud -taiteilijan lukijat valitsevat verrattuna siihen, mitä taiteilija on itse luonut?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
Tunnelma
Tunnelma
Taiteilijan teokset
Käynnit
Leikkisä
71,4%
66,7%
Leikkisä ja satumainen
14,3%
33,3%
Mystinen
14,3%
0,0%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
10,0%
25,0%
Pehmeä varjo
10,0%
25,0%
Pehmeä valoisuus
50,0%
25,0%
Kirkas tasapaino
30,0%
25,0%
Valoisa
0,0%
0,0%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
40,0%
25,0%
Hienovaraiset värit
40,0%
25,0%
Tasapainoisen pehmeä
10,0%
25,0%
Selkeä värikylläisyys
10,0%
25,0%
Voimakas väri
0,0%
0,0%
Väripaletti
Väripaletti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Neutraalit sävyt
50,0%
25,0%
Maanläheinen
30,0%
50,0%
Tumma
10,0%
25,0%
Monokromaattinen
10,0%
0,0%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
20,0%
25,0%
Tasapainoinen
60,0%
25,0%
Voimakas
20,0%
50,0%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
30,0%
25,0%
Pehmeä
40,0%
50,0%
Tasapainoinen
30,0%
25,0%
Voimakas
0,0%
0,0%
Lausunto
0,0%
0,0%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
60,0%
50,0%
Pehmeästi sekoitettu paletti
20,0%
25,0%
Tasapainoinen harmonia
0,0%
0,0%
Vahva väriyhtenäisyys
20,0%
25,0%
Yhtenäinen väripaletti
0,0%
0,0%
Mitkä ovat Benoit, Rigaud suosituimmat kankaat kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
Teos
Lok 2025
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Country Wedding
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Louis XIV
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
La Sirene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Woman in vase with flowers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Damballah Wedo and His Cons…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Simbi de l
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Country Dance
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Le Jardin d
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Initiation Ceremony
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sheet of Studies of Hands P…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Millä kielillä Benoit, Rigaud on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Taulukon luvut
Kieli
Käynnit
Jaa
englanti
100
100,0%
Kuinka monta käyntiä Benoit, Rigaud saa päivässä, ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
Päivä
Käynnit
su 20 Syy
0
ma 21 Syy
0
ti 22 Syy
0
ke 23 Syy
0
to 24 Syy
0
pe 25 Syy
0
la 26 Syy
0
su 27 Syy
0
ma 28 Syy
0
ti 29 Syy
0
ke 30 Syy
0
to 1 Lok
0
pe 2 Lok
100
la 3 Lok
0
su 4 Lok
0
ma 5 Lok
0
ti 6 Lok
0
ke 7 Lok
0
to 8 Lok
0
pe 9 Lok
0
la 10 Lok
0
su 11 Lok (ennuste)
0
ma 12 Lok (ennuste)
0
ti 13 Lok (ennuste)
0
ke 14 Lok (ennuste)
0
to 15 Lok (ennuste)
0
pe 16 Lok (ennuste)
0
la 17 Lok (ennuste)
0
su 18 Lok (ennuste)
0
ma 19 Lok (ennuste)
0
ti 20 Lok (ennuste)
0
ke 21 Lok (ennuste)
0
to 22 Lok (ennuste)
0
pe 23 Lok (ennuste)
0
la 24 Lok (ennuste)
0
su 25 Lok (ennuste)
0
ma 26 Lok (ennuste)
0
ti 27 Lok (ennuste)
0
ke 28 Lok (ennuste)
0
to 29 Lok (ennuste)
0
pe 30 Lok (ennuste)
0
la 31 Lok (ennuste)
0
Mitä lukijat kysyvät artistista Benoit, Rigaud
Mitä Benoit, Rigaud -taiteilijan maalauksia katsotaan eniten?
Country Wedding ensimmäisenä: 100 käyntikertaa, 25% katseluista. Yläpuolella on 4 teosta.
Kuinka suuri on Benoit, Rigaud lukijakunta TopImpressionists.com-palvelussa?
600 käyntiä kahdennesvuotena: 200 taiteilijan sivulla, 400 teoksissa.
Minkä tyyliset Benoit, Rigaud -teokset sopivat lukijoiden makuun?
Voimakas (Värin voimakkuus) -tyyliset kankaat saavat 50% käynneistä, vaikka ne muodostavat 20% koko luettelosta.