Atelier — Ilmainen toimitus ympäri maailman — Toimitusaika 2–6 viikkoa

      Childe Hassam Lukijat ja katsotuimmat kankaat

      1859 – 1935

      Mitä tämä sivu sisältää?

      Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Childe Hassam sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

      Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

      Childe Hassam ja lukijat

      Viidenkymmenen kuukauden aikana TopImpressionists.com-palvelussa eniten katsottu Childe Hassam -teos oli Couch on the Porch, Cos Cob: 2 100 katselukertaa, mikä on 3% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavina ovat Celia thaxter's Garden, Isles of Shoals, Maine ja Mrs. Hassam in the Garden. Childe Hassam keräsi yhteensä 66 800 käyntiä: 3 500 taiteilijan sivulla ja 63 300 yksittäisillä teoksilla. Huomio vähentyi 45% välillä Elo 2026–Syy 2026. Kirkkaimman kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 53 600. Lukijat selaavat tietokoneet (97%), puhelimet (3%) ja tabletit (0%). Lukijat hakeutuvat Pohtiva (Tunteen sävy) tyyliin: 18% vierailuista, mikä vastaa 6% osa kaikesta taiteilijan valikoimasta.

      Eniten huomiota herättävät 10 Childe Hassam -taiteilijan teosta

      Laskettu TopImpressionists.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tapahtuneiden käyntien perusteella: Childe Hassam -taiteilijan 10 kankaista, joita lukijat avaavat useimmin, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.

      1. Couch on the Porch, Cos Cob 1 Couch on the Porch, Cos Cob, 1914 2 100 käyntiä · 3,1%
      2. Celia thaxter's Garden, Isles of Shoals, Maine 2 Celia thaxter's Garden, Isles of Shoals, Maine, 1890 1 500 käyntiä · 2,2%
      3. Mrs. Hassam in the Garden 3 Mrs. Hassam in the Garden, 1896 1 500 käyntiä · 2,2%
      4. Auringonlasku Merellä 4 Auringonlasku Merellä, 1911 1 400 käyntiä · 2,0%
      5. Mount Vernon Street, Boston 5 Mount Vernon Street, Boston, 1890 1 400 käyntiä · 2,0%
      6. Vesiyläpuutarha 6 Vesiyläpuutarha, 1909 900 käyntiä · 1,3%
      7. Lady in the Park (also known as In the Garden) 7 Lady in the Park (also known as In the Garden), 1897 600 käyntiä · 0,9%
      8. Street in Pont Aven - Evening 8 Street in Pont Aven - Evening, 1897 600 käyntiä · 0,9%
      9. Reflections (Kitty Hughes) 9 Reflections (Kitty Hughes), 1917 500 käyntiä · 0,7%
      10. Tuileries Gardens 10 Tuileries Gardens, 1897 500 käyntiä · 0,7%

      Kuinka monta lukijaa vierailee Childe Hassam -sivulla kuukaudessa?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

      Katso luvut
      KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
      Lok 202500
      Mar 202500
      Jou 202500
      Tam 202600
      Hel 202600
      Maa 202600
      Huh 202600
      Tou 202600
      Kes 20263001 300
      Hei 20261 90051 700
      Elo 20266006 900
      Syy 20267003 400

      Kuinka usein Childe Hassam -taiteilijan kankaat avataan?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

      Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

      Mitkä Childe Hassam -taiteilijan kankaat keräävät eniten käyntejä kuukausittain?

      Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

      Katso luvut
      TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
      Auringonlasku Merellä0000000005000500
      Celia thaxter's Garden, Isl…000000000800300200
      end of the trolley line, oa…00000000001000
      Mount Vernon Street, Boston00000000000800
      Outskirts of East Gloucester00000000001000
      Woman Sellillng Flowers0000000001001000
      Gloucester Harbor00000000010000
      Winter Nightfall in the City00000000003000
      The Quai St. Michel00000000020000
      Street Scene, Montmartre000000000000

      Millä laitteilla lukijat seuraavat Childe Hassam?

      Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

      Katso luvut
      LaiteKäynnitJaa
      tietokoneet64 70096,9%
      puhelimet1 9002,8%
      tabletit2000,3%

      Millä kielillä Childe Hassam on luettu?

      Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

      Katso luvut
      KieliKäynnitJaa
      englanti40036,4%
      saksa30027,3%
      espanja20018,2%
      ranska1009,1%
      venäjä1009,1%

      Kuinka monta käyntiä Childe Hassam saa päivittäin ja mikä on ennuste?

      Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

      Katso luvut
      PäiväKäynnit
      ti 6 Lok0
      ke 7 Lok200
      to 8 Lok200
      pe 9 Lok300
      la 10 Lok100
      su 11 Lok700
      ma 12 Lok200
      ti 13 Lok200
      ke 14 Lok300
      to 15 Lok300
      pe 16 Lok600
      la 17 Lok1 000
      su 18 Lok100
      ma 19 Lok600
      ti 20 Lok500
      ke 21 Lok700
      to 22 Lok400
      pe 23 Lok800
      la 24 Lok400
      su 25 Lok500
      ma 26 Lok1 200
      ti 27 Lok (ennuste)400
      ke 28 Lok (ennuste)700
      to 29 Lok (ennuste)600
      pe 30 Lok (ennuste)1 000
      la 31 Lok (ennuste)900
      su 1 Mar (ennuste)800
      ma 2 Mar (ennuste)1 200
      ti 3 Mar (ennuste)500
      ke 4 Mar (ennuste)900
      to 5 Mar (ennuste)600
      pe 6 Mar (ennuste)1 200
      la 7 Mar (ennuste)1 100
      su 8 Mar (ennuste)900
      ma 9 Mar (ennuste)1 400
      ti 10 Mar (ennuste)600
      ke 11 Mar (ennuste)1 000
      to 12 Mar (ennuste)700
      pe 13 Mar (ennuste)1 400
      la 14 Mar (ennuste)1 200
      su 15 Mar (ennuste)1 100
      ma 16 Mar (ennuste)1 600

      Kysymyksiä teoksesta Childe Hassam

      Mitkä Childe Hassam -taiteilijan kankaat ovat suosituimpia?

      Couch on the Porch, Cos Cob on kärjessä 2 100 vierailulla (3% Childe Hassam:n kokonaisnäyttökerratista). Yllä oleva ranking listaa 10 katsotuimman teosta.

      Kuinka monta ihmistä luki Childe Hassam aiheesta TopImpressionists.com:ssä?

      66 800 käyntiä kahdennesvuodessa, 3 500 taiteilijan sivulla ja 63 300 yksittäisillä teoksilla.

      Millä laitteilla lukijat seuraavat Childe Hassam?

      Lukijat seuraavat Childe Hassam -taiteilijaa tietokoneet (97%), puhelimet (3%) ja tabletit (0%)-laitteilla; tietokoneet muodostaa 97% käynneistä.

      Minkä tyyppisistä maalauksista lukijat pitävät Childe Hassam-sivulla?

      Pohtiva (Tunteen sävy): 18% käynneistä, kun taas 6% luettelosta.