Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Clara Peeters sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Clara Peeters: mitä vuoden vierailut kertovat
Eniten katsottu teos on Still Life with Nuts, Candy and Flowers: 500 vierailua vuodessa, mikä on 16% kaikesta Clara Peeters aiheesta luetusta. Sitä seuraavat A Vanitas Portrait Of A Lady ja A Bouquet of Flowers. Maalari-sivu: 1 600 vierailua. Teokset: 2 800. Yhteensä: 4 400. Lukijamäärä hidastuu: 88% vähemmän käyntejä välillä Elo 2026–Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026, 3 400 vierailua. Lukijat selaavat tietokoneet (95%) ja puhelimet (5%). He valitsevat Tasapainoinen harmonia (Väriharmonia) enemmän kuin luettelo antaa ymmärtää: 35% vierailuista, 21% kankaista.
Clara Peeters -taiteilijan 10 katsotuinta kangasmaalausta
TopImpressionists.com-lukijoiden katsomimmat Clara Peeters -teokset viimeisen kahdenneksän kuukauden ajalta, katselukertojen mukaan järjestettynä (10 kpl).
Milloin lukijat vierailevat Clara Peeters -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Lok 2025
0
0
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
100
0
Hei 2026
1 300
2 100
Elo 2026
100
700
Syy 2026
100
0
Milloin lukijat avaavat Clara Peeters -taiteilijan kankaat?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Clara Peeters -taiteilijan lukijat valitsevat verrattuna siihen, mitä taiteilija on itse luonut?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
Tunnelma
Tunnelma
Taiteilijan teokset
Käynnit
Elegantti
75,0%
83,3%
Seesteinen
12,5%
11,1%
Levollinen
12,5%
5,6%
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Rauhallinen
62,5%
66,7%
Pohtiva
25,0%
22,2%
Nostalginen
12,5%
11,1%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
69,0%
71,0%
Pehmeä varjo
27,6%
29,0%
Pehmeä valoisuus
3,5%
0,0%
Kirkas tasapaino
0,0%
0,0%
Valoisa
0,0%
0,0%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
20,7%
32,3%
Hienovaraiset värit
51,7%
41,9%
Tasapainoisen pehmeä
10,3%
12,9%
Selkeä värikylläisyys
17,2%
12,9%
Voimakas väri
0,0%
0,0%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
51,7%
61,3%
Tasapainoinen
37,9%
38,7%
Voimakas
10,3%
0,0%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
10,3%
19,4%
Pehmeä
27,6%
6,5%
Tasapainoinen
6,9%
12,9%
Voimakas
31,0%
35,5%
Lausunto
24,1%
25,8%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
0,0%
0,0%
Pehmeästi sekoitettu paletti
3,5%
16,1%
Tasapainoinen harmonia
20,7%
35,5%
Vahva väriyhtenäisyys
62,1%
41,9%
Yhtenäinen väripaletti
13,8%
6,5%
Mitkä ovat Clara Peeters suosituimmat kankaat kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
Teos
Lok 2025
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Table with Orange, Olives a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life with Nuts, Candy…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
A Bouquet of Flowers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Still Life with Cheeses, Ar…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life with Cheeses, Ar…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
Liljojen ja ruusujen asetel…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Still-life
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Still-Life with Flowers and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Still Life Of Fish And Cat
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Still Life with Crab, Shrim…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mitä laitteita Clara Peeters -lukijat käyttävät?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Taulukon luvut
Laite
Käynnit
Jaa
tietokoneet
4 200
95,5%
puhelimet
200
4,5%
Millä kielillä Clara Peeters on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Taulukon luvut
Kieli
Käynnit
Jaa
englanti
400
44,4%
ruotsi
300
33,3%
saksa
100
11,1%
espanja
100
11,1%
Kuinka monta käyntiä Clara Peeters saa päivässä, ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
Päivä
Käynnit
ma 21 Syy
0
ti 22 Syy
100
ke 23 Syy
0
to 24 Syy
100
pe 25 Syy
0
la 26 Syy
0
su 27 Syy
0
ma 28 Syy
0
ti 29 Syy
0
ke 30 Syy
0
to 1 Lok
100
pe 2 Lok
0
la 3 Lok
100
su 4 Lok
200
ma 5 Lok
0
ti 6 Lok
100
ke 7 Lok
400
to 8 Lok
400
pe 9 Lok
2 000
la 10 Lok
200
su 11 Lok
0
ma 12 Lok (ennuste)
0
ti 13 Lok (ennuste)
200
ke 14 Lok (ennuste)
500
to 15 Lok (ennuste)
700
pe 16 Lok (ennuste)
2 300
la 17 Lok (ennuste)
400
su 18 Lok (ennuste)
200
ma 19 Lok (ennuste)
0
ti 20 Lok (ennuste)
300
ke 21 Lok (ennuste)
600
to 22 Lok (ennuste)
900
pe 23 Lok (ennuste)
2 900
la 24 Lok (ennuste)
400
su 25 Lok (ennuste)
300
ma 26 Lok (ennuste)
0
ti 27 Lok (ennuste)
300
ke 28 Lok (ennuste)
700
to 29 Lok (ennuste)
1 000
pe 30 Lok (ennuste)
3 400
la 31 Lok (ennuste)
500
su 1 Mar (ennuste)
300
Mitä lukijat kysyvät artistista Clara Peeters
Mitä Clara Peeters -taiteilijan maalauksia katsotaan eniten?
Still Life with Nuts, Candy and Flowers ensimmäisenä: 500 käyntikertaa, 16% katseluista. Yläpuolella on 10 teosta.
Kuinka suuri on Clara Peeters lukijakunta TopImpressionists.com-palvelussa?