Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Claude Parent sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Claude Parent: mitä vuoden vierailut kertovat
Eniten katsottu teos on Project for a New Museum: 100 vierailua vuodessa, mikä on 25% kaikesta Claude Parent aiheesta luetusta. Sitä seuraavat Alaïa Fashion Drawing ja Alaïa Fashion Drawing. Maalari-sivu: 400 vierailua. Teokset: 300. Yhteensä: 700. Paras kuukausi: Hei 2026, 400 vierailua. He valitsevat Romanttinen (Tunteen sävy) enemmän kuin luettelo antaa ymmärtää: 100% vierailuista, 42% kankaista.
Claude Parent -taiteilijan 4 katsotuinta kangasmaalausta
TopImpressionists.com-lukijoiden katsomimmat Claude Parent -teokset viimeisen kahdenneksän kuukauden ajalta, katselukertojen mukaan järjestettynä (4 kpl).
Milloin lukijat vierailevat Claude Parent -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
0
0
Hei 2026
200
200
Elo 2026
0
100
Syy 2026
0
0
Lok 2026
200
0
Milloin lukijat avaavat Claude Parent -taiteilijan kankaat?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Claude Parent -taiteilijan lukijat valitsevat verrattuna siihen, mitä taiteilija on itse luonut?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Romanttinen
41,7%
100,0%
Pohtiva
50,0%
0,0%
Rauhallinen
8,3%
0,0%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
0,0%
0,0%
Pehmeä varjo
0,0%
0,0%
Pehmeä valoisuus
0,0%
0,0%
Kirkas tasapaino
0,0%
0,0%
Valoisa
100,0%
100,0%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
100,0%
100,0%
Hienovaraiset värit
0,0%
0,0%
Tasapainoisen pehmeä
0,0%
0,0%
Selkeä värikylläisyys
0,0%
0,0%
Voimakas väri
0,0%
0,0%
Väripaletti
Väripaletti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Neutraalit sävyt
52,9%
50,0%
Monokromaattinen
35,3%
25,0%
Pastellisävyt
11,8%
25,0%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
100,0%
100,0%
Tasapainoinen
0,0%
0,0%
Voimakas
0,0%
0,0%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
35,3%
25,0%
Pehmeä
5,9%
0,0%
Tasapainoinen
0,0%
0,0%
Voimakas
5,9%
0,0%
Lausunto
52,9%
75,0%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
11,8%
25,0%
Pehmeästi sekoitettu paletti
11,8%
0,0%
Tasapainoinen harmonia
11,8%
0,0%
Vahva väriyhtenäisyys
41,2%
75,0%
Yhtenäinen väripaletti
23,5%
0,0%
Mitkä ovat Claude Parent suosituimmat kankaat kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
Teos
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Lok 2026
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Competition for the display…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Millä kielillä Claude Parent on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Taulukon luvut
Kieli
Käynnit
Jaa
venäjä
200
100,0%
Kuinka monta käyntiä Claude Parent saa päivässä, ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
Päivä
Käynnit
ti 13 Lok
0
ke 14 Lok
0
to 15 Lok
0
pe 16 Lok
0
la 17 Lok
0
su 18 Lok
0
ma 19 Lok
0
ti 20 Lok
0
ke 21 Lok
0
to 22 Lok
0
pe 23 Lok
0
la 24 Lok
0
su 25 Lok
0
ma 26 Lok
0
ti 27 Lok
0
ke 28 Lok
0
to 29 Lok
0
pe 30 Lok
0
la 31 Lok
0
su 1 Mar
0
ma 2 Mar
100
ti 3 Mar (ennuste)
0
ke 4 Mar (ennuste)
0
to 5 Mar (ennuste)
0
pe 6 Mar (ennuste)
0
la 7 Mar (ennuste)
0
su 8 Mar (ennuste)
0
ma 9 Mar (ennuste)
100
ti 10 Mar (ennuste)
0
ke 11 Mar (ennuste)
0
to 12 Mar (ennuste)
0
pe 13 Mar (ennuste)
0
la 14 Mar (ennuste)
0
su 15 Mar (ennuste)
0
ma 16 Mar (ennuste)
200
ti 17 Mar (ennuste)
0
ke 18 Mar (ennuste)
0
to 19 Mar (ennuste)
0
pe 20 Mar (ennuste)
0
la 21 Mar (ennuste)
0
su 22 Mar (ennuste)
0
ma 23 Mar (ennuste)
200
Mitä lukijat kysyvät artistista Claude Parent
Mitä Claude Parent -taiteilijan maalauksia katsotaan eniten?
Project for a New Museum ensimmäisenä: 100 käyntikertaa, 25% katseluista. Yläpuolella on 4 teosta.
Kuinka suuri on Claude Parent lukijakunta TopImpressionists.com-palvelussa?
700 käyntiä kahdennesvuotena: 400 taiteilijan sivulla, 300 teoksissa.
Minkä tyyliset Claude Parent -teokset sopivat lukijoiden makuun?
Romanttinen (Tunteen sävy) -tyyliset kankaat saavat 100% käynneistä, vaikka ne muodostavat 42% koko luettelosta.