Atelier — Ilmainen toimitus ympäri maailman — Toimitusaika 2–6 viikkoa

      Cyril Mount Lukijat ja katsotuimmat kankaat

      1920 – 2013

      Mitä tämä sivu sisältää?

      Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Cyril Mount sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

      Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

      Cyril Mount ja lukijat

      Viidenkymmenen kuukauden aikana TopImpressionists.com-palvelussa eniten katsottu Cyril Mount -teos oli Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE: 200 katselukertaa, mikä on 40% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavina ovat Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943 ja Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942. Cyril Mount keräsi yhteensä 900 käyntiä: 500 taiteilijan sivulla ja 400 yksittäisillä teoksilla. Huomio vähentyi 100% välillä Syy 2026–Lok 2026. Kirkkaimman kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 700. Lukijat hakeutuvat Pehmeä valoisuus (Valoisuus) tyyliin: 60% vierailuista, mikä vastaa 22% osa kaikesta taiteilijan valikoimasta.

      Eniten huomiota herättävät 4 Cyril Mount -taiteilijan teosta

      Laskettu TopImpressionists.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tapahtuneiden käyntien perusteella: Cyril Mount -taiteilijan 4 kankaista, joita lukijat avaavat useimmin, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.

      1. Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE 1 Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE 200 käyntiä · 40,0%
      2. Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943 2 Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943, 2009 100 käyntiä · 20,0%
      3. Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942 3 Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942, 1992 100 käyntiä · 20,0%
      4. Brew Up and Halt for the Night, 9 April 1943 4 Brew Up and Halt for the Night, 9 April 1943, 2009 100 käyntiä · 20,0%

      Kuinka monta lukijaa vierailee Cyril Mount -sivulla kuukaudessa?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

      Katso luvut
      KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
      Mar 202500
      Jou 202500
      Tam 202600
      Hel 202600
      Maa 202600
      Huh 202600
      Tou 202600
      Kes 202600
      Hei 2026300400
      Elo 202600
      Syy 20262000
      Lok 202600

      Kuinka usein Cyril Mount -taiteilijan kankaat avataan?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

      Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

      Mitkä Cyril Mount -taiteilijan kankaat keräävät eniten käyntejä kuukausittain?

      Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

      Katso luvut
      TeosMar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026Lok 2026
      Victory Roll into Tunis 7th…00000000100000
      Guns of the 11th Field Regi…000000000000
      Mareth Line – Wet Night, F.…000000000000
      Brew Up and Halt for the Ni…00000000100000
      El Oudref Observation Post,…000000000000
      Their Spring, Medjes el Bab…000000000000
      'Our Final Gun Position, Me…000000000000
      'Petrol Lorries on Fire nea…000000000000
      Lieutenant General C. J. E.…00000000200000

      Millä kielillä Cyril Mount on luettu?

      Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

      Kuinka monta käyntiä Cyril Mount saa päivittäin ja mikä on ennuste?

      Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

      Katso luvut
      PäiväKäynnit
      ma 12 Lok0
      ti 13 Lok0
      ke 14 Lok0
      to 15 Lok0
      pe 16 Lok0
      la 17 Lok0
      su 18 Lok100
      ma 19 Lok0
      ti 20 Lok0
      ke 21 Lok0
      to 22 Lok0
      pe 23 Lok0
      la 24 Lok0
      su 25 Lok0
      ma 26 Lok0
      ti 27 Lok0
      ke 28 Lok0
      to 29 Lok0
      pe 30 Lok0
      la 31 Lok0
      su 1 Mar0
      ma 2 Mar (ennuste)0
      ti 3 Mar (ennuste)0
      ke 4 Mar (ennuste)0
      to 5 Mar (ennuste)0
      pe 6 Mar (ennuste)0
      la 7 Mar (ennuste)0
      su 8 Mar (ennuste)0
      ma 9 Mar (ennuste)0
      ti 10 Mar (ennuste)0
      ke 11 Mar (ennuste)0
      to 12 Mar (ennuste)0
      pe 13 Mar (ennuste)0
      la 14 Mar (ennuste)0
      su 15 Mar (ennuste)0
      ma 16 Mar (ennuste)0
      ti 17 Mar (ennuste)0
      ke 18 Mar (ennuste)0
      to 19 Mar (ennuste)0
      pe 20 Mar (ennuste)0
      la 21 Mar (ennuste)0
      su 22 Mar (ennuste)0

      Kysymyksiä teoksesta Cyril Mount

      Mitkä Cyril Mount -taiteilijan kankaat ovat suosituimpia?

      Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE on kärjessä 200 vierailulla (40% Cyril Mount:n kokonaisnäyttökerratista). Yllä oleva ranking listaa 4 katsotuimman teosta.

      Kuinka monta ihmistä luki Cyril Mount aiheesta TopImpressionists.com:ssä?

      900 käyntiä kahdennesvuodessa, 500 taiteilijan sivulla ja 400 yksittäisillä teoksilla.

      Minkä tyyppisistä maalauksista lukijat pitävät Cyril Mount-sivulla?

      Pehmeä valoisuus (Valoisuus): 60% käynneistä, kun taas 22% luettelosta.