Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Fernando Fader sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Fernando Fader: mitä vuoden vierailut kertovat
Eniten katsottu teos on Manilla Shawls: 100 vierailua vuodessa, mikä on 100% kaikesta Fernando Fader aiheesta luetusta. Maalari-sivu: 500 vierailua. Teokset: 100. Yhteensä: 600. Lukijamäärä kasvaa: 300% enemmän käyntejä välillä Syy 2026–Lok 2026. Paras kuukausi: Lok 2026, 400 vierailua. He valitsevat Nostalginen (Tunnelma) enemmän kuin luettelo antaa ymmärtää: 100% vierailuista, 20% kankaista.
Fernando Fader -taiteilijan 1 katsotuinta kangasmaalausta
TopImpressionists.com-lukijoiden katsomimmat Fernando Fader -teokset viimeisen kahdenneksän kuukauden ajalta, katselukertojen mukaan järjestettynä (1 kpl).
Milloin lukijat vierailevat Fernando Fader -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
0
0
Hei 2026
100
0
Elo 2026
0
0
Syy 2026
100
0
Lok 2026
300
100
Milloin lukijat avaavat Fernando Fader -taiteilijan kankaat?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Fernando Fader -taiteilijan lukijat valitsevat verrattuna siihen, mitä taiteilija on itse luonut?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
Tunnelma
Tunnelma
Taiteilijan teokset
Käynnit
Nostalginen
20,0%
100,0%
Seesteinen
40,0%
0,0%
Dramaattinen
20,0%
0,0%
Maanläheinen
20,0%
0,0%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
23,1%
0,0%
Pehmeä varjo
38,5%
100,0%
Pehmeä valoisuus
23,1%
0,0%
Kirkas tasapaino
15,4%
0,0%
Valoisa
0,0%
0,0%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
46,2%
0,0%
Hienovaraiset värit
38,5%
100,0%
Tasapainoisen pehmeä
15,4%
0,0%
Selkeä värikylläisyys
0,0%
0,0%
Voimakas väri
0,0%
0,0%
Väripaletti
Väripaletti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Maanläheinen
60,0%
100,0%
Neutraalit sävyt
30,0%
0,0%
Tumma
10,0%
0,0%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
30,8%
0,0%
Tasapainoinen
69,2%
100,0%
Voimakas
0,0%
0,0%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
15,4%
0,0%
Pehmeä
23,1%
0,0%
Tasapainoinen
23,1%
100,0%
Voimakas
30,8%
0,0%
Lausunto
7,7%
0,0%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
30,8%
0,0%
Pehmeästi sekoitettu paletti
7,7%
0,0%
Tasapainoinen harmonia
15,4%
0,0%
Vahva väriyhtenäisyys
38,5%
100,0%
Yhtenäinen väripaletti
7,7%
0,0%
Mitkä ovat Fernando Fader suosituimmat kankaat kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
Teos
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Lok 2026
La comida de los cerdos
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Al solcito
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
self-portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
La mazamorra
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Horses
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Estudio de mujer ó Retorno…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Herd of horses
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Manilla Shawls
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Fin de invierno
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
El corral de las cabras
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Millä kielillä Fernando Fader on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Taulukon luvut
Kieli
Käynnit
Jaa
englanti
200
66,7%
tšekki
100
33,3%
Kuinka monta käyntiä Fernando Fader saa päivässä, ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
Päivä
Käynnit
pe 16 Lok
0
la 17 Lok
0
su 18 Lok
0
ma 19 Lok
0
ti 20 Lok
100
ke 21 Lok
0
to 22 Lok
0
pe 23 Lok
0
la 24 Lok
0
su 25 Lok
0
ma 26 Lok
100
ti 27 Lok
0
ke 28 Lok
0
to 29 Lok
0
pe 30 Lok
0
la 31 Lok
0
su 1 Mar
0
ma 2 Mar
0
ti 3 Mar
0
ke 4 Mar
0
to 5 Mar
0
pe 6 Mar (ennuste)
0
la 7 Mar (ennuste)
0
su 8 Mar (ennuste)
0
ma 9 Mar (ennuste)
0
ti 10 Mar (ennuste)
0
ke 11 Mar (ennuste)
0
to 12 Mar (ennuste)
0
pe 13 Mar (ennuste)
0
la 14 Mar (ennuste)
0
su 15 Mar (ennuste)
0
ma 16 Mar (ennuste)
0
ti 17 Mar (ennuste)
0
ke 18 Mar (ennuste)
0
to 19 Mar (ennuste)
0
pe 20 Mar (ennuste)
0
la 21 Mar (ennuste)
0
su 22 Mar (ennuste)
0
ma 23 Mar (ennuste)
0
ti 24 Mar (ennuste)
0
ke 25 Mar (ennuste)
0
to 26 Mar (ennuste)
0
Mitä lukijat kysyvät artistista Fernando Fader
Mitä Fernando Fader -taiteilijan maalauksia katsotaan eniten?
Manilla Shawls ensimmäisenä: 100 käyntikertaa, 100% katseluista. Yläpuolella on 1 teosta.
Kuinka suuri on Fernando Fader lukijakunta TopImpressionists.com-palvelussa?
600 käyntiä kahdennesvuotena: 500 taiteilijan sivulla, 100 teoksissa.
Minkä tyyliset Fernando Fader -teokset sopivat lukijoiden makuun?
Nostalginen (Tunnelma) -tyyliset kankaat saavat 100% käynneistä, vaikka ne muodostavat 20% koko luettelosta.