Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Frank Stella sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Frank Stella ja lukijat
Viidenkymmenen kuukauden aikana TopImpressionists.com-palvelussa eniten katsottu Frank Stella -teos oli The Fountain: 900 katselukertaa, mikä on 20% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavina ovat Darabjerd III ja Tahkt-I-Sulayman Variation II. Frank Stella keräsi yhteensä 6 000 käyntiä: 3 300 taiteilijan sivulla ja 2 700 yksittäisillä teoksilla. Huomio kasvaa: käynnit nousivat 191% välillä Elo 2026–Syy 2026. Kirkkaimman kuukausi oli Syy 2026, jolloin vierailuja oli 3 200. Lukijat saapuvat englanti (86%), tšekki (4%) ja puola (4%)-kielellä. Lukijat selaavat tietokoneet (53%), puhelimet (42%) ja tabletit (5%). Lukijat hakeutuvat Hienovaraiset värit (Värikylläisyys) tyyliin: 34% vierailuista, mikä vastaa 17% osa kaikesta taiteilijan valikoimasta.
Eniten huomiota herättävät 10 Frank Stella -taiteilijan teosta
Laskettu TopImpressionists.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tapahtuneiden käyntien perusteella: Frank Stella -taiteilijan 10 kankaista, joita lukijat avaavat useimmin, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.
Kuinka monta lukijaa vierailee Frank Stella -sivulla kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Lok 2025
0
0
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
0
0
Hei 2026
200
1 500
Elo 2026
300
800
Syy 2026
2 800
400
Kuinka usein Frank Stella -taiteilijan kankaat avataan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkälaisia kangasjäljennöksiä Frank Stella lukijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
Tunnelma
Tunnelma
Taiteilijan teokset
Käynnit
Minimalistinen
66,7%
59,1%
Voimakas
11,1%
18,2%
Seesteinen
11,1%
18,2%
Moderni ja pelkistetty
11,1%
4,5%
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Rauhallinen
44,4%
45,5%
Energisoiva
22,2%
22,7%
Pohtiva
22,2%
13,6%
Seesteinen
11,1%
18,2%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
9,8%
13,6%
Pehmeä varjo
4,9%
0,0%
Pehmeä valoisuus
26,8%
34,1%
Kirkas tasapaino
41,5%
36,4%
Valoisa
17,1%
15,9%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
34,2%
15,9%
Hienovaraiset värit
17,1%
34,1%
Tasapainoisen pehmeä
17,1%
15,9%
Selkeä värikylläisyys
21,9%
18,2%
Voimakas väri
9,8%
15,9%
Väripaletti
Väripaletti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Neutraalit sävyt
44,7%
33,3%
Maanläheinen
18,4%
25,6%
Pastellisävyt
10,5%
17,9%
Tumma
10,5%
12,8%
Monokromaattinen
7,9%
2,6%
Voimakas ja eloisa
2,6%
5,1%
Metallinhohto
2,6%
2,6%
Luonnonläheinen
2,6%
0,0%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
29,3%
13,6%
Tasapainoinen
34,2%
50,0%
Voimakas
36,6%
36,4%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
12,2%
2,3%
Pehmeä
17,1%
29,5%
Tasapainoinen
2,4%
0,0%
Voimakas
12,2%
20,4%
Lausunto
56,1%
47,7%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
53,7%
50,0%
Pehmeästi sekoitettu paletti
14,6%
29,5%
Tasapainoinen harmonia
9,8%
4,5%
Vahva väriyhtenäisyys
12,2%
13,6%
Yhtenäinen väripaletti
9,8%
2,3%
Mitkä Frank Stella -taiteilijan kankaat keräävät eniten käyntejä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
Teos
Lok 2025
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Gran Cairo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hyena Stomp
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Basra Gate III
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Die Fahne Hoch!
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Marriage of Reason and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Manteneia II – Frank Stella…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
The Fountain
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
0
0
Shoubeegi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fez
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sacramento Mall Proposal #4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Millä laitteilla lukijat seuraavat Frank Stella?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Katso luvut
Laite
Käynnit
Jaa
tietokoneet
3 200
53,3%
puhelimet
2 500
41,7%
tabletit
300
5,0%
Millä kielillä Frank Stella on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
Kieli
Käynnit
Jaa
englanti
4 300
86,0%
tšekki
200
4,0%
puola
200
4,0%
italia
100
2,0%
portugali
100
2,0%
venäjä
100
2,0%
Kuinka monta käyntiä Frank Stella saa päivittäin ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
Päivä
Käynnit
ti 22 Syy
0
ke 23 Syy
200
to 24 Syy
700
pe 25 Syy
400
la 26 Syy
200
su 27 Syy
800
ma 28 Syy
600
ti 29 Syy
100
ke 30 Syy
600
to 1 Lok
400
pe 2 Lok
300
la 3 Lok
100
su 4 Lok
200
ma 5 Lok
900
ti 6 Lok
200
ke 7 Lok
600
to 8 Lok
200
pe 9 Lok
0
la 10 Lok
200
su 11 Lok
100
ma 12 Lok
0
ti 13 Lok (ennuste)
0
ke 14 Lok (ennuste)
100
to 15 Lok (ennuste)
100
pe 16 Lok (ennuste)
100
la 17 Lok (ennuste)
0
su 18 Lok (ennuste)
100
ma 19 Lok (ennuste)
100
ti 20 Lok (ennuste)
0
ke 21 Lok (ennuste)
0
to 22 Lok (ennuste)
0
pe 23 Lok (ennuste)
0
la 24 Lok (ennuste)
0
su 25 Lok (ennuste)
0
ma 26 Lok (ennuste)
0
ti 27 Lok (ennuste)
0
ke 28 Lok (ennuste)
0
to 29 Lok (ennuste)
0
pe 30 Lok (ennuste)
0
la 31 Lok (ennuste)
0
su 1 Mar (ennuste)
0
ma 2 Mar (ennuste)
0
Kysymyksiä teoksesta Frank Stella
Mitkä Frank Stella -taiteilijan kankaat ovat suosituimpia?
The Fountain on kärjessä 900 vierailulla (20% Frank Stella:n kokonaisnäyttökerratista). Yllä oleva ranking listaa 10 katsotuimman teosta.
Kuinka monta ihmistä luki Frank Stella aiheesta TopImpressionists.com:ssä?
6 000 käyntiä kahdennesvuodessa, 3 300 taiteilijan sivulla ja 2 700 yksittäisillä teoksilla.
Millä laitteilla lukijat seuraavat Frank Stella?
Lukijat seuraavat Frank Stella -taiteilijaa tietokoneet (53%), puhelimet (42%) ja tabletit (5%)-laitteilla; tietokoneet muodostaa 53% käynneistä.
Millä kielillä lukijat seuraavat taiteilijaa Frank Stella?
Kielellä englanti (86%), tšekki (4%) ja puola (4%). Suosituin kieli on englanti osuudella 86%.
Minkä tyyppisistä maalauksista lukijat pitävät Frank Stella-sivulla?
Hienovaraiset värit (Värikylläisyys): 34% käynneistä, kun taas 17% luettelosta.