Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Frans van Mieris sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Frans van Mieris ja lukijat
Viidenkymmenen kuukauden aikana TopImpressionists.com-palvelussa eniten katsottu Frans van Mieris -teos oli Boy Blowing Bubbles: 300 katselukertaa, mikä on 11% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavina ovat The Lacemaker ja Vrouw die een teorbe stemt, Frans van Mieris (I), 1665. Frans van Mieris keräsi yhteensä 3 800 käyntiä: 1 200 taiteilijan sivulla ja 2 600 yksittäisillä teoksilla. Huomio vähentyi 100% välillä Elo 2026–Syy 2026. Kirkkaimman kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 3 200. Lukijat selaavat tietokoneet (97%) ja puhelimet (3%). Lukijat hakeutuvat Voimakas (Kontrasti) tyyliin: 36% vierailuista, mikä vastaa 16% osa kaikesta taiteilijan valikoimasta.
Eniten huomiota herättävät 10 Frans van Mieris -taiteilijan teosta
Laskettu TopImpressionists.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tapahtuneiden käyntien perusteella: Frans van Mieris -taiteilijan 10 kankaista, joita lukijat avaavat useimmin, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.
Kuinka monta lukijaa vierailee Frans van Mieris -sivulla kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Lok 2025
0
0
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
100
100
Hei 2026
800
2 400
Elo 2026
300
100
Syy 2026
0
0
Kuinka usein Frans van Mieris -taiteilijan kankaat avataan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkälaisia kangasjäljennöksiä Frans van Mieris lukijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
Tunnelma
Tunnelma
Taiteilijan teokset
Käynnit
Levollinen
31,6%
29,4%
Elegantti
31,6%
29,4%
Seesteinen
10,5%
17,6%
Dramaattinen
5,3%
11,8%
Nostalginen
5,3%
11,8%
Klassinen
10,5%
0,0%
Romanttinen
5,3%
0,0%
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Pohtiva
47,4%
23,5%
Rauhallinen
10,5%
17,6%
Romanttinen
10,5%
17,6%
Melankolinen
15,8%
11,8%
Seesteinen
5,3%
17,6%
Salaperäinen
0,0%
11,8%
Melankolinen
5,3%
0,0%
Nostalginen
5,3%
0,0%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
78,0%
75,0%
Pehmeä varjo
18,0%
25,0%
Pehmeä valoisuus
4,0%
0,0%
Kirkas tasapaino
0,0%
0,0%
Valoisa
0,0%
0,0%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
62,0%
57,1%
Hienovaraiset värit
28,0%
35,7%
Tasapainoisen pehmeä
10,0%
7,1%
Selkeä värikylläisyys
0,0%
0,0%
Voimakas väri
0,0%
0,0%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
82,0%
85,7%
Tasapainoinen
18,0%
14,3%
Voimakas
0,0%
0,0%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
18,0%
17,9%
Pehmeä
22,0%
14,3%
Tasapainoinen
8,0%
7,1%
Voimakas
16,0%
35,7%
Lausunto
36,0%
25,0%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
12,0%
3,6%
Pehmeästi sekoitettu paletti
8,0%
10,7%
Tasapainoinen harmonia
20,0%
10,7%
Vahva väriyhtenäisyys
52,0%
64,3%
Yhtenäinen väripaletti
8,0%
10,7%
Mitkä Frans van Mieris -taiteilijan kankaat keräävät eniten käyntejä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
Teos
Lok 2025
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Young Woman in the Morning
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Serenade
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boy Blowing Bubbles
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
A Meal of Oysters
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Portrait of Florentius Schu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Nuoren taiteilijan kasvatta…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Brothel Scene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Nuoren miehen kasvot
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Woman Writing a Letter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boy Blowing Bubbles
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Millä laitteilla lukijat seuraavat Frans van Mieris?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Katso luvut
Laite
Käynnit
Jaa
tietokoneet
3 700
97,4%
puhelimet
100
2,6%
Millä kielillä Frans van Mieris on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
Kieli
Käynnit
Jaa
espanja
100
100,0%
Kuinka monta käyntiä Frans van Mieris saa päivittäin ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
Päivä
Käynnit
ke 23 Syy
0
to 24 Syy
0
pe 25 Syy
0
la 26 Syy
0
su 27 Syy
0
ma 28 Syy
0
ti 29 Syy
0
ke 30 Syy
0
to 1 Lok
0
pe 2 Lok
0
la 3 Lok
0
su 4 Lok
0
ma 5 Lok
0
ti 6 Lok
0
ke 7 Lok
100
to 8 Lok
100
pe 9 Lok
0
la 10 Lok
100
su 11 Lok
0
ma 12 Lok
0
ti 13 Lok
100
ke 14 Lok (ennuste)
100
to 15 Lok (ennuste)
100
pe 16 Lok (ennuste)
0
la 17 Lok (ennuste)
100
su 18 Lok (ennuste)
0
ma 19 Lok (ennuste)
0
ti 20 Lok (ennuste)
100
ke 21 Lok (ennuste)
200
to 22 Lok (ennuste)
200
pe 23 Lok (ennuste)
0
la 24 Lok (ennuste)
200
su 25 Lok (ennuste)
0
ma 26 Lok (ennuste)
0
ti 27 Lok (ennuste)
200
ke 28 Lok (ennuste)
200
to 29 Lok (ennuste)
200
pe 30 Lok (ennuste)
0
la 31 Lok (ennuste)
200
su 1 Mar (ennuste)
0
ma 2 Mar (ennuste)
0
ti 3 Mar (ennuste)
200
Kysymyksiä teoksesta Frans van Mieris
Mitkä Frans van Mieris -taiteilijan kankaat ovat suosituimpia?
Boy Blowing Bubbles on kärjessä 300 vierailulla (11% Frans van Mieris:n kokonaisnäyttökerratista). Yllä oleva ranking listaa 10 katsotuimman teosta.
Kuinka monta ihmistä luki Frans van Mieris aiheesta TopImpressionists.com:ssä?
3 800 käyntiä kahdennesvuodessa, 1 200 taiteilijan sivulla ja 2 600 yksittäisillä teoksilla.
Millä laitteilla lukijat seuraavat Frans van Mieris?
Lukijat seuraavat Frans van Mieris -taiteilijaa tietokoneet (97%) ja puhelimet (3%)-laitteilla; tietokoneet muodostaa 97% käynneistä.
Minkä tyyppisistä maalauksista lukijat pitävät Frans van Mieris-sivulla?
Voimakas (Kontrasti): 36% käynneistä, kun taas 16% luettelosta.