Atelier — Ilmainen toimitus ympäri maailman — Toimitusaika 2–6 viikkoa

      Gerrit Battem Lukijat ja katsotuimmat kankaat

      1636 – 1684

      Mitä tämä sivu sisältää?

      Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Gerrit Battem sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

      Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

      Gerrit Battem ja lukijat

      Viidenkymmenen kuukauden aikana TopImpressionists.com-palvelussa eniten katsottu Gerrit Battem -teos oli Stadsgezicht met markt: 400 katselukertaa, mikä on 33% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavina ovat A winter landscape with figures on a frozen canal ja Figures on a Frozen Canal. Gerrit Battem keräsi yhteensä 1 600 käyntiä: 400 taiteilijan sivulla ja 1 200 yksittäisillä teoksilla. Kirkkaimman kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 1 400. Lukijat hakeutuvat Tasapainoinen (Värin voimakkuus) tyyliin: 67% vierailuista, mikä vastaa 46% osa kaikesta taiteilijan valikoimasta.

      Eniten huomiota herättävät 7 Gerrit Battem -taiteilijan teosta

      Laskettu TopImpressionists.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tapahtuneiden käyntien perusteella: Gerrit Battem -taiteilijan 7 kankaista, joita lukijat avaavat useimmin, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.

      1. Stadsgezicht met markt 1 Stadsgezicht met markt 400 käyntiä · 33,3%
      2. A winter landscape with figures on a frozen canal 2 A winter landscape with figures on a frozen canal 200 käyntiä · 16,7%
      3. Figures on a Frozen Canal 3 Figures on a Frozen Canal 200 käyntiä · 16,7%
      4. The adoration of the shepherds 4 The adoration of the shepherds 100 käyntiä · 8,3%
      5. Domestic Scene 5 Domestic Scene 100 käyntiä · 8,3%
      6. Shipping In A Stormy Sea 6 Shipping In A Stormy Sea 100 käyntiä · 8,3%
      7. Twixt the departing and the upstarting 7 Twixt the departing and the upstarting 100 käyntiä · 8,3%

      Kuinka monta lukijaa vierailee Gerrit Battem -sivulla kuukaudessa?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

      Katso luvut
      KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
      Mar 202500
      Jou 202500
      Tam 202600
      Hel 202600
      Maa 202600
      Huh 202600
      Tou 202600
      Kes 20260100
      Hei 20264001 000
      Elo 202600
      Syy 202600
      Lok 20260100

      Kuinka usein Gerrit Battem -taiteilijan kankaat avataan?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

      Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

      Mitkä Gerrit Battem -taiteilijan kankaat keräävät eniten käyntejä kuukausittain?

      Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

      Katso luvut
      TeosMar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026Lok 2026
      Storehouse Cellar and Kitch…000000000000
      Landscape with Waterfall000000000000
      A Village Celebration000000000000
      Rhine near Koblenz000000000000
      Domestic Scene00000000100000
      The adoration of the shephe…00000000100000
      Stadsgezicht met markt00000000400000
      Twixt the departing and the…00000000100000
      Shipping In A Stormy Sea00000001000000
      A Fishing Pink Running Past…000000000000

      Millä kielillä Gerrit Battem on luettu?

      Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

      Kuinka monta käyntiä Gerrit Battem saa päivittäin ja mikä on ennuste?

      Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

      Katso luvut
      PäiväKäynnit
      su 18 Lok0
      ma 19 Lok0
      ti 20 Lok0
      ke 21 Lok0
      to 22 Lok0
      pe 23 Lok0
      la 24 Lok0
      su 25 Lok0
      ma 26 Lok0
      ti 27 Lok0
      ke 28 Lok0
      to 29 Lok0
      pe 30 Lok0
      la 31 Lok0
      su 1 Mar0
      ma 2 Mar0
      ti 3 Mar0
      ke 4 Mar0
      to 5 Mar0
      pe 6 Mar0
      la 7 Mar0
      su 8 Mar (ennuste)0
      ma 9 Mar (ennuste)0
      ti 10 Mar (ennuste)0
      ke 11 Mar (ennuste)0
      to 12 Mar (ennuste)0
      pe 13 Mar (ennuste)0
      la 14 Mar (ennuste)0
      su 15 Mar (ennuste)0
      ma 16 Mar (ennuste)0
      ti 17 Mar (ennuste)0
      ke 18 Mar (ennuste)0
      to 19 Mar (ennuste)0
      pe 20 Mar (ennuste)0
      la 21 Mar (ennuste)0
      su 22 Mar (ennuste)0
      ma 23 Mar (ennuste)0
      ti 24 Mar (ennuste)0
      ke 25 Mar (ennuste)0
      to 26 Mar (ennuste)0
      pe 27 Mar (ennuste)0
      la 28 Mar (ennuste)0

      Kysymyksiä teoksesta Gerrit Battem

      Mitkä Gerrit Battem -taiteilijan kankaat ovat suosituimpia?

      Stadsgezicht met markt on kärjessä 400 vierailulla (33% Gerrit Battem:n kokonaisnäyttökerratista). Yllä oleva ranking listaa 7 katsotuimman teosta.

      Kuinka monta ihmistä luki Gerrit Battem aiheesta TopImpressionists.com:ssä?

      1 600 käyntiä kahdennesvuodessa, 400 taiteilijan sivulla ja 1 200 yksittäisillä teoksilla.

      Minkä tyyppisistä maalauksista lukijat pitävät Gerrit Battem-sivulla?

      Tasapainoinen (Värin voimakkuus): 67% käynneistä, kun taas 46% luettelosta.