Atelier — Ilmainen toimitus ympäri maailman — Toimitusaika 2–6 viikkoa

      Giorgio De Chirico Lukijat ja katsotuimmat kankaat

      1888 – 1978

      Mitä tämä sivu sisältää?

      Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Giorgio De Chirico sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

      Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

      Giorgio De Chirico ja lukijat

      Viidenkymmenen kuukauden aikana TopImpressionists.com-palvelussa eniten katsottu Giorgio De Chirico -teos oli Kadotettu Poika: 2 400 katselukertaa, mikä on 4% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavina ovat Lapsemieli ja Rakkauden Laulu. Giorgio De Chirico keräsi yhteensä 45 400 käyntiä: 17 900 taiteilijan sivulla ja 27 500 yksittäisillä teoksilla. Huomio vähentyi 17% välillä Elo 2026–Syy 2026. Kirkkaimman kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 29 800. Lukijat saapuvat englanti (35%), ranska (21%) ja ruotsi (8%)-kielellä. Lukijoita on Ranska (15%), Ruotsi (15%) ja Yhdistynyt kuningaskunta (12%). Lukijat selaavat tietokoneet (74%), puhelimet (22%) ja tabletit (4%). Lukijat hakeutuvat Mystinen (Tunnelma) tyyliin: 55% vierailuista, mikä vastaa 33% osa kaikesta taiteilijan valikoimasta.

      Eniten huomiota herättävät 10 Giorgio De Chirico -taiteilijan teosta

      Laskettu TopImpressionists.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tapahtuneiden käyntien perusteella: Giorgio De Chirico -taiteilijan 10 kankaista, joita lukijat avaavat useimmin, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.

      1. Kadotettu Poika 1 Kadotettu Poika, 1922 2 400 käyntiä · 4,5%
      2. Lapsemieli 2 Lapsemieli, 1917 2 200 käyntiä · 4,2%
      3. Rakkauden Laulu 3 Rakkauden Laulu, 1914 2 200 käyntiä · 4,2%
      4. Hector ja Andromache 4 Hector ja Andromache, 1917 1 500 käyntiä · 2,8%
      5. Suuren metafysiikan mestari 5 Suuren metafysiikan mestari, 1917 1 400 käyntiä · 2,7%
      6. Epävarmuus runoilijalle 6 Epävarmuus runoilijalle, 1913 1 300 käyntiä · 2,5%
      7. Suuri metafyysinen sisätila 7 Suuri metafyysinen sisätila, 1917 1 300 käyntiä · 2,5%
      8. The Uncertainty of the Poet 8 The Uncertainty of the Poet 1 000 käyntiä · 1,9%
      9. Insinöörin koti-ikävä 9 Insinöörin koti-ikävä 1 000 käyntiä · 1,9%
      10. The Enigma of the Arrival and the Afternoon 10 The Enigma of the Arrival and the Afternoon, 1912 1 000 käyntiä · 1,9%

      Kuinka monta lukijaa vierailee Giorgio De Chirico -sivulla kuukaudessa?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

      Katso luvut
      KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
      Lok 202500
      Mar 202500
      Jou 202500
      Tam 202600
      Hel 202600
      Maa 202600
      Huh 202600
      Tou 202600
      Kes 2026100300
      Hei 20266 70023 100
      Elo 20265 4002 900
      Syy 20265 7001 200

      Kuinka usein Giorgio De Chirico -taiteilijan kankaat avataan?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

      Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

      Mitkä Giorgio De Chirico -taiteilijan kankaat keräävät eniten käyntejä kuukausittain?

      Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

      Katso luvut
      TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
      Lapsemieli0000000005001000
      Kadotettu Poika0000000001 200100100
      Rakkauden Laulu00000000040000
      Hector ja Andromache0000000004001000
      Suuren metafysiikan mestari0000000007000100
      Epävarmuus runoilijalle000000001004001000
      Suuri metafyysinen sisätila00000000030000
      Juutalainen enkeli00000000010000
      Insinöörin koti-ikävä00000000030000
      Illan saapumisen arvoitus0000000004002000

      Millä laitteilla lukijat seuraavat Giorgio De Chirico?

      Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

      Katso luvut
      LaiteKäynnitJaa
      tietokoneet33 70074,2%
      puhelimet9 80021,6%
      tabletit1 9004,2%

      Millä kielillä Giorgio De Chirico on luettu?

      Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

      Katso luvut
      KieliKäynnitJaa
      englanti3 20034,8%
      ranska1 90020,7%
      ruotsi7007,6%
      italia5005,4%
      espanja4004,3%
      korea4004,3%
      venäjä4004,3%
      saksa3003,3%
      hollanti3003,3%
      portugali2002,2%

      Kuinka monta käyntiä Giorgio De Chirico saa päivittäin ja mikä on ennuste?

      Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

      Katso luvut
      PäiväKäynnit
      to 24 Syy1 000
      pe 25 Syy1 000
      la 26 Syy1 300
      su 27 Syy1 500
      ma 28 Syy2 200
      ti 29 Syy1 300
      ke 30 Syy1 200
      to 1 Lok1 500
      pe 2 Lok800
      la 3 Lok1 200
      su 4 Lok2 000
      ma 5 Lok2 000
      ti 6 Lok1 900
      ke 7 Lok3 200
      to 8 Lok1 700
      pe 9 Lok600
      la 10 Lok600
      su 11 Lok2 700
      ma 12 Lok2 100
      ti 13 Lok2 300
      ke 14 Lok2 100
      to 15 Lok (ennuste)1 600
      pe 16 Lok (ennuste)900
      la 17 Lok (ennuste)1 200
      su 18 Lok (ennuste)2 400
      ma 19 Lok (ennuste)2 400
      ti 20 Lok (ennuste)2 100
      ke 21 Lok (ennuste)2 500
      to 22 Lok (ennuste)1 700
      pe 23 Lok (ennuste)1 000
      la 24 Lok (ennuste)1 300
      su 25 Lok (ennuste)2 600
      ma 26 Lok (ennuste)2 600
      ti 27 Lok (ennuste)2 300
      ke 28 Lok (ennuste)2 700
      to 29 Lok (ennuste)1 800
      pe 30 Lok (ennuste)1 000
      la 31 Lok (ennuste)1 400
      su 1 Mar (ennuste)2 700
      ma 2 Mar (ennuste)2 800
      ti 3 Mar (ennuste)2 400
      ke 4 Mar (ennuste)2 800

      Kysymyksiä teoksesta Giorgio De Chirico

      Mitkä Giorgio De Chirico -taiteilijan kankaat ovat suosituimpia?

      Kadotettu Poika on kärjessä 2 400 vierailulla (4% Giorgio De Chirico:n kokonaisnäyttökerratista). Yllä oleva ranking listaa 10 katsotuimman teosta.

      Kuinka monta ihmistä luki Giorgio De Chirico aiheesta TopImpressionists.com:ssä?

      45 400 käyntiä kahdennesvuodessa, 17 900 taiteilijan sivulla ja 27 500 yksittäisillä teoksilla.

      Millä laitteilla lukijat seuraavat Giorgio De Chirico?

      Lukijat seuraavat Giorgio De Chirico -taiteilijaa tietokoneet (74%), puhelimet (22%) ja tabletit (4%)-laitteilla; tietokoneet muodostaa 74% käynneistä.

      Millä kielillä lukijat seuraavat taiteilijaa Giorgio De Chirico?

      Kielellä englanti (35%), ranska (21%) ja ruotsi (8%). Suosituin kieli on englanti osuudella 35%.

      Minkä tyyppisistä maalauksista lukijat pitävät Giorgio De Chirico-sivulla?

      Mystinen (Tunnelma): 55% käynneistä, kun taas 33% luettelosta.