Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Hans Emmenegger sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Hans Emmenegger lukuina
Forest Painting on Hans Emmenegger -taiteilijan teos, jota lukijat avaavat eniten: 1 800 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa, 24% katseluista. Sitten In the Forest ja In February. Kaikista 7 900 vierailusta: 2 000 maalarin sivulla, 5 900 teoksissa. Kiinnostus kasvaa: 55% enemmän käyntejä Lok 2026 kuin Syy 2026. Huippukuukausi oli Hei 2026: 4 600 vierailua. Lukijoiden laitteet: tietokoneet (81%), puhelimet (15%) ja tabletit (4%). Mieltymys osoittaa: Lohduttava ja turvallinen (Tunteen sävy) kerää 53% vierailuista, jotka kattavat 20% luettelosta.
Hans Emmenegger: lukijoiden avaamat 10 suosituinta teosta
Tämä lista on järjestetty TopImpressionists.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana toteutuneiden todellisten käyntien perusteella, ei luettelopisteiden mukaan. Ensimmäisellä sijalla on Hans Emmenegger -taiteilijan vierailluin kangas.
Miten Hans Emmenegger -taiteilijan lukijamäärä muuttuu kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tilastot
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
0
200
Hei 2026
800
3 800
Elo 2026
0
300
Syy 2026
500
600
Lok 2026
700
1 000
Kuinka Hans Emmenegger -taiteilijan kankaat ovat olleet suosittuja vuoden aikana?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä lukijat valitsevat Hans Emmenegger kankaista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tilastot
Tunnelma
Tunnelma
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
66,7%
81,1%
Dramaattinen
16,7%
10,8%
Minimalistinen
16,7%
8,1%
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Lohduttava ja turvallinen
20,0%
52,9%
Seesteinen
40,0%
20,6%
Rauhallinen
20,0%
14,7%
Melankolinen
20,0%
11,8%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
15,2%
28,0%
Pehmeä varjo
21,7%
20,0%
Pehmeä valoisuus
19,6%
21,3%
Kirkas tasapaino
26,1%
12,0%
Valoisa
17,4%
18,7%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
13,0%
5,3%
Hienovaraiset värit
37,0%
28,0%
Tasapainoisen pehmeä
32,6%
49,3%
Selkeä värikylläisyys
15,2%
12,0%
Voimakas väri
2,2%
5,3%
Väripaletti
Väripaletti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Maanläheinen
26,3%
43,3%
Neutraalit sävyt
44,7%
31,3%
Tumma
18,4%
19,4%
Monokromaattinen
2,6%
3,0%
Pastellisävyt
5,3%
1,5%
Luonnonläheinen
2,6%
1,5%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
32,6%
34,7%
Tasapainoinen
41,3%
38,7%
Voimakas
26,1%
26,7%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
13,0%
29,3%
Pehmeä
6,5%
5,3%
Tasapainoinen
6,5%
8,0%
Voimakas
10,9%
4,0%
Lausunto
63,0%
53,3%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
26,1%
17,3%
Pehmeästi sekoitettu paletti
21,7%
34,7%
Tasapainoinen harmonia
10,9%
6,7%
Vahva väriyhtenäisyys
26,1%
20,0%
Yhtenäinen väripaletti
15,2%
21,3%
Miten Hans Emmenegger -taiteilijan suosituimmat kankaat vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tilastot
Teos
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Lok 2026
Forest Painting
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
600
In the Forest
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
100
0
Flower Bowl
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
Fig Tree in front of Red So…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
In Summer (first version)
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
0
In Summer
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
Grove near Kuessnacht
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Laundry
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Elk Hunters
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Dog
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
0
Puhelimet, tabletit tai tietokoneet: miten Hans Emmenegger on saavuttanut näkyvyyttä?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näytä tilastot
Laite
Käynnit
Jaa
tietokoneet
6 400
81,0%
puhelimet
1 200
15,2%
tabletit
300
3,8%
Mitä kieliä Hans Emmenegger -taiteilijan lukijat käyttävät?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä tilastot
Kieli
Käynnit
Jaa
englanti
900
100,0%
Miltä Hans Emmenegger -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tilastot
Päivä
Käynnit
la 17 Lok
0
su 18 Lok
0
ma 19 Lok
0
ti 20 Lok
0
ke 21 Lok
0
to 22 Lok
200
pe 23 Lok
0
la 24 Lok
0
su 25 Lok
0
ma 26 Lok
300
ti 27 Lok
100
ke 28 Lok
500
to 29 Lok
0
pe 30 Lok
0
la 31 Lok
0
su 1 Mar
0
ma 2 Mar
100
ti 3 Mar
0
ke 4 Mar
400
to 5 Mar
100
pe 6 Mar
2 300
la 7 Mar (ennuste)
0
su 8 Mar (ennuste)
0
ma 9 Mar (ennuste)
400
ti 10 Mar (ennuste)
100
ke 11 Mar (ennuste)
900
to 12 Mar (ennuste)
300
pe 13 Mar (ennuste)
2 300
la 14 Mar (ennuste)
0
su 15 Mar (ennuste)
0
ma 16 Mar (ennuste)
500
ti 17 Mar (ennuste)
100
ke 18 Mar (ennuste)
1 100
to 19 Mar (ennuste)
400
pe 20 Mar (ennuste)
2 900
la 21 Mar (ennuste)
0
su 22 Mar (ennuste)
0
ma 23 Mar (ennuste)
600
ti 24 Mar (ennuste)
100
ke 25 Mar (ennuste)
1 300
to 26 Mar (ennuste)
400
pe 27 Mar (ennuste)
3 400
Hans Emmenegger: lyhyet vastaukset
Mikä on Hans Emmeneggerin katsotuin kangasmaalaus?
Forest Painting: 1 800 käyntikertaa, mikä on 24% Hans Emmenegger -taiteilijan kokonaisnäyttelykerronnoista. Lista jatkuu sijoille 10 asti.