Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Helen Frankenthaler sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Helen Frankenthaler ja lukijat
Viidenkymmenen kuukauden aikana TopImpressionists.com-palvelussa eniten katsottu Helen Frankenthaler -teos oli Mountains and Sea: 1 300 katselukertaa, mikä on 18% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavina ovat Tutti-Fruitti ja Untitled. Helen Frankenthaler keräsi yhteensä 7 400 käyntiä: 1 900 taiteilijan sivulla ja 5 500 yksittäisillä teoksilla. Huomio vähentyi 65% välillä Elo 2026–Syy 2026. Kirkkaimman kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 3 400. Lukijat selaavat puhelimet (50%), tietokoneet (42%) ja tabletit (8%). Lukijat hakeutuvat Melankolinen (Tunteen sävy) tyyliin: 41% vierailuista, mikä vastaa 0% osa kaikesta taiteilijan valikoimasta.
Eniten huomiota herättävät 10 Helen Frankenthaler -taiteilijan teosta
Laskettu TopImpressionists.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tapahtuneiden käyntien perusteella: Helen Frankenthaler -taiteilijan 10 kankaista, joita lukijat avaavat useimmin, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.
Kuinka monta lukijaa vierailee Helen Frankenthaler -sivulla kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Lok 2025
0
0
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
200
300
Hei 2026
700
2 700
Elo 2026
400
2 200
Syy 2026
600
300
Kuinka usein Helen Frankenthaler -taiteilijan kankaat avataan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkälaisia kangasjäljennöksiä Helen Frankenthaler lukijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
Tunnelma
Tunnelma
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
14,3%
50,0%
Voimakas
28,6%
23,5%
Levollinen
28,6%
17,6%
Maanläheinen
14,3%
5,9%
Dramaattinen
0,0%
2,9%
Moderni ja pelkistetty
14,3%
0,0%
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Melankolinen
0,0%
41,2%
Rauhallinen
28,6%
29,4%
Iloinen
0,0%
20,6%
Pohtiva
28,6%
5,9%
Energisoiva
28,6%
2,9%
Salaperäinen
14,3%
0,0%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
8,0%
2,8%
Pehmeä varjo
10,0%
8,5%
Pehmeä valoisuus
26,0%
11,3%
Kirkas tasapaino
30,0%
53,5%
Valoisa
26,0%
23,9%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
16,0%
2,8%
Hienovaraiset värit
24,0%
35,2%
Tasapainoisen pehmeä
20,0%
9,9%
Selkeä värikylläisyys
28,0%
35,2%
Voimakas väri
12,0%
16,9%
Väripaletti
Väripaletti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Neutraalit sävyt
32,6%
38,7%
Maanläheinen
21,7%
25,8%
Tumma
21,7%
9,7%
Pastellisävyt
6,5%
12,9%
Monokromaattinen
8,7%
3,2%
Lämminväriinen
2,2%
8,1%
Voimakas ja eloisa
2,2%
1,6%
Metallinhohto
2,2%
0,0%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
20,0%
5,6%
Tasapainoinen
32,0%
47,9%
Voimakas
48,0%
46,5%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
40,0%
43,7%
Pehmeä
32,0%
25,4%
Tasapainoinen
4,0%
2,8%
Voimakas
8,0%
12,7%
Lausunto
16,0%
15,5%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
12,0%
33,8%
Pehmeästi sekoitettu paletti
18,0%
16,9%
Tasapainoinen harmonia
8,0%
8,5%
Vahva väriyhtenäisyys
36,0%
32,4%
Yhtenäinen väripaletti
26,0%
8,5%
Mitkä Helen Frankenthaler -taiteilijan kankaat keräävät eniten käyntejä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
Teos
Lok 2025
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
Altitudes
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Interior Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Mountains and Sea
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
700
0
All About Blue
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mauve District
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Helen Frankenthaler, at work
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cameo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tout-à-coup (All-at-once),
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Helen Frankenthaler at La P…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Millä laitteilla lukijat seuraavat Helen Frankenthaler?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Katso luvut
Laite
Käynnit
Jaa
puhelimet
3 700
50,0%
tietokoneet
3 100
41,9%
tabletit
600
8,1%
Millä kielillä Helen Frankenthaler on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
Kieli
Käynnit
Jaa
espanja
200
22,2%
hollanti
200
22,2%
Chinese
200
22,2%
englanti
100
11,1%
portugali
100
11,1%
Chinese
100
11,1%
Kuinka monta käyntiä Helen Frankenthaler saa päivittäin ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
Päivä
Käynnit
su 27 Syy
0
ma 28 Syy
200
ti 29 Syy
1 600
ke 30 Syy
200
to 1 Lok
0
pe 2 Lok
0
la 3 Lok
0
su 4 Lok
100
ma 5 Lok
800
ti 6 Lok
0
ke 7 Lok
0
to 8 Lok
600
pe 9 Lok
0
la 10 Lok
0
su 11 Lok
0
ma 12 Lok
0
ti 13 Lok
600
ke 14 Lok
200
to 15 Lok
0
pe 16 Lok
100
la 17 Lok
100
su 18 Lok (ennuste)
0
ma 19 Lok (ennuste)
100
ti 20 Lok (ennuste)
300
ke 21 Lok (ennuste)
100
to 22 Lok (ennuste)
100
pe 23 Lok (ennuste)
0
la 24 Lok (ennuste)
0
su 25 Lok (ennuste)
0
ma 26 Lok (ennuste)
0
ti 27 Lok (ennuste)
100
ke 28 Lok (ennuste)
0
to 29 Lok (ennuste)
0
pe 30 Lok (ennuste)
0
la 31 Lok (ennuste)
0
su 1 Mar (ennuste)
0
ma 2 Mar (ennuste)
0
ti 3 Mar (ennuste)
0
ke 4 Mar (ennuste)
0
to 5 Mar (ennuste)
0
pe 6 Mar (ennuste)
0
la 7 Mar (ennuste)
0
Kysymyksiä teoksesta Helen Frankenthaler
Mitkä Helen Frankenthaler -taiteilijan kankaat ovat suosituimpia?
Mountains and Sea on kärjessä 1 300 vierailulla (18% Helen Frankenthaler:n kokonaisnäyttökerratista). Yllä oleva ranking listaa 10 katsotuimman teosta.
Kuinka monta ihmistä luki Helen Frankenthaler aiheesta TopImpressionists.com:ssä?
7 400 käyntiä kahdennesvuodessa, 1 900 taiteilijan sivulla ja 5 500 yksittäisillä teoksilla.
Millä laitteilla lukijat seuraavat Helen Frankenthaler?
Lukijat seuraavat Helen Frankenthaler -taiteilijaa puhelimet (50%), tietokoneet (42%) ja tabletit (8%)-laitteilla; puhelimet muodostaa 50% käynneistä.
Minkä tyyppisistä maalauksista lukijat pitävät Helen Frankenthaler-sivulla?
Melankolinen (Tunteen sävy): 41% käynneistä, kun taas 0% luettelosta.