Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Hercule Florence sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Hercule Florence: mitä vuoden vierailut kertovat
Eniten katsottu teos on Reprodução do desenho “Escaramuça de um fio”: 200 vierailua vuodessa, mikä on 67% kaikesta Hercule Florence aiheesta luetusta. Sitä seuraavat Vieillard de Porto-Feliz, âgé de 107 ans [Desenho do Carnet de dessins]. Maalari-sivu: 400 vierailua. Teokset: 200. Yhteensä: 600. Lukijamäärä kasvaa: 50% enemmän käyntejä välillä Syy 2026–Lok 2026. Paras kuukausi: Lok 2026, 300 vierailua. He valitsevat Klassinen (Tunnelma) enemmän kuin luettelo antaa ymmärtää: 100% vierailuista, 50% kankaista.
TopImpressionists.com-lukijoiden katsomimmat Hercule Florence -teokset viimeisen kahdenneksän kuukauden ajalta, katselukertojen mukaan järjestettynä (2 kpl).
Milloin lukijat vierailevat Hercule Florence -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
0
0
Hei 2026
0
100
Elo 2026
0
0
Syy 2026
200
0
Lok 2026
200
100
Milloin lukijat avaavat Hercule Florence -taiteilijan kankaat?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Hercule Florence -taiteilijan lukijat valitsevat verrattuna siihen, mitä taiteilija on itse luonut?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
Tunnelma
Tunnelma
Taiteilijan teokset
Käynnit
Klassinen
50,0%
100,0%
Dramaattinen
25,0%
0,0%
Nostalginen
25,0%
0,0%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
0,0%
0,0%
Pehmeä varjo
0,0%
0,0%
Pehmeä valoisuus
0,0%
0,0%
Kirkas tasapaino
0,0%
0,0%
Valoisa
100,0%
100,0%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
66,7%
66,7%
Hienovaraiset värit
16,7%
33,3%
Tasapainoisen pehmeä
16,7%
0,0%
Selkeä värikylläisyys
0,0%
0,0%
Voimakas väri
0,0%
0,0%
Väripaletti
Väripaletti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Neutraalit sävyt
50,0%
66,7%
Monokromaattinen
33,3%
33,3%
Pastellisävyt
16,7%
0,0%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
50,0%
66,7%
Tasapainoinen
16,7%
0,0%
Voimakas
33,3%
33,3%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
83,3%
100,0%
Pehmeä
0,0%
0,0%
Tasapainoinen
0,0%
0,0%
Voimakas
0,0%
0,0%
Lausunto
16,7%
0,0%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
0,0%
0,0%
Pehmeästi sekoitettu paletti
16,7%
66,7%
Tasapainoinen harmonia
16,7%
0,0%
Vahva väriyhtenäisyys
0,0%
0,0%
Yhtenäinen väripaletti
66,7%
33,3%
Mitkä ovat Hercule Florence suosituimmat kankaat kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
Teos
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Lok 2026
Camapuam
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3me vue des Rochers de la C…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Figura masculina sentada
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Vieillard de Porto-Feliz, â…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Reprodução do desenho “Esca…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Reprodução de desenho “Cava…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Millä kielillä Hercule Florence on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Taulukon luvut
Kieli
Käynnit
Jaa
englanti
100
50,0%
venäjä
100
50,0%
Kuinka monta käyntiä Hercule Florence saa päivässä, ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
Päivä
Käynnit
la 17 Lok
0
su 18 Lok
0
ma 19 Lok
0
ti 20 Lok
0
ke 21 Lok
0
to 22 Lok
0
pe 23 Lok
0
la 24 Lok
0
su 25 Lok
0
ma 26 Lok
0
ti 27 Lok
0
ke 28 Lok
0
to 29 Lok
0
pe 30 Lok
0
la 31 Lok
0
su 1 Mar
0
ma 2 Mar
0
ti 3 Mar
0
ke 4 Mar
0
to 5 Mar
0
pe 6 Mar
0
la 7 Mar (ennuste)
0
su 8 Mar (ennuste)
0
ma 9 Mar (ennuste)
0
ti 10 Mar (ennuste)
0
ke 11 Mar (ennuste)
0
to 12 Mar (ennuste)
0
pe 13 Mar (ennuste)
0
la 14 Mar (ennuste)
0
su 15 Mar (ennuste)
0
ma 16 Mar (ennuste)
0
ti 17 Mar (ennuste)
0
ke 18 Mar (ennuste)
0
to 19 Mar (ennuste)
0
pe 20 Mar (ennuste)
0
la 21 Mar (ennuste)
0
su 22 Mar (ennuste)
0
ma 23 Mar (ennuste)
0
ti 24 Mar (ennuste)
0
ke 25 Mar (ennuste)
0
to 26 Mar (ennuste)
0
pe 27 Mar (ennuste)
0
Mitä lukijat kysyvät artistista Hercule Florence
Mitä Hercule Florence -taiteilijan maalauksia katsotaan eniten?
Reprodução do desenho “Escaramuça de um fio” ensimmäisenä: 200 käyntikertaa, 67% katseluista. Yläpuolella on 2 teosta.
Kuinka suuri on Hercule Florence lukijakunta TopImpressionists.com-palvelussa?
600 käyntiä kahdennesvuotena: 400 taiteilijan sivulla, 200 teoksissa.
Minkä tyyliset Hercule Florence -teokset sopivat lukijoiden makuun?
Klassinen (Tunnelma) -tyyliset kankaat saavat 100% käynneistä, vaikka ne muodostavat 50% koko luettelosta.