Atelier — Ilmainen toimitus ympäri maailman — Toimitusaika 2–6 viikkoa

      István Nagy Lukijat ja katsotuimmat kankaat

      1873 – 1937

      Mitä tämä sivu sisältää?

      Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa István Nagy sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

      Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

      István Nagy ja lukijat

      Viidenkymmenen kuukauden aikana TopImpressionists.com-palvelussa eniten katsottu István Nagy -teos oli Newspaper Reader: 200 katselukertaa, mikä on 5% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavina ovat Swiss-capped Self-portrait ja Reader. István Nagy keräsi yhteensä 4 000 käyntiä: 500 taiteilijan sivulla ja 3 500 yksittäisillä teoksilla. Kirkkaimman kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 3 400. Lukijat selaavat tietokoneet (90%) ja puhelimet (10%). Lukijat hakeutuvat Tumma (Valoisuus) tyyliin: 47% vierailuista, mikä vastaa 32% osa kaikesta taiteilijan valikoimasta.

      Eniten huomiota herättävät 10 István Nagy -taiteilijan teosta

      Laskettu TopImpressionists.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tapahtuneiden käyntien perusteella: István Nagy -taiteilijan 10 kankaista, joita lukijat avaavat useimmin, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.

      1. Newspaper Reader 1 Newspaper Reader 200 käyntiä · 4,7%
      2. Swiss-capped Self-portrait 2 Swiss-capped Self-portrait 200 käyntiä · 4,7%
      3. Reader 3 Reader 200 käyntiä · 4,7%
      4. Drinking Girl 4 Drinking Girl 200 käyntiä · 4,7%
      5. On A Waterfront 5 On A Waterfront 200 käyntiä · 4,7%
      6. Little Girl 6 Little Girl 100 käyntiä · 2,3%
      7. Hill Landscape 7 Hill Landscape 100 käyntiä · 2,3%
      8. Autumn In Bakony 8 Autumn In Bakony 100 käyntiä · 2,3%
      9. Hillside With Bushes And With Tree Trunks 9 Hillside With Bushes And With Tree Trunks 100 käyntiä · 2,3%
      10. Cows Between Trees 10 Cows Between Trees 100 käyntiä · 2,3%

      Kuinka monta lukijaa vierailee István Nagy -sivulla kuukaudessa?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

      Katso luvut
      KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
      Mar 202500
      Jou 202500
      Tam 202600
      Hel 202600
      Maa 202600
      Huh 202600
      Tou 202600
      Kes 2026100100
      Hei 20262003 200
      Elo 2026100200
      Syy 202600
      Lok 20261000

      Kuinka usein István Nagy -taiteilijan kankaat avataan?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

      Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

      Mitkä István Nagy -taiteilijan kankaat keräävät eniten käyntejä kuukausittain?

      Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

      Katso luvut
      TeosMar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026Lok 2026
      Transylvania Landscape -000000000000
      Little Girl000000000000
      Little Boy000000000000
      Old Woman00000000100000
      Self-portrait -000000000000
      Drinking Girl00000000200000
      Self-portrait -000000000000
      Little Girl With A Dolly00000000100000
      Little Girl With Yellow Bab…000000000000
      Meadow In Sunset000000000000

      Millä laitteilla lukijat seuraavat István Nagy?

      Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

      Katso luvut
      LaiteKäynnitJaa
      tietokoneet3 60090,0%
      puhelimet40010,0%

      Millä kielillä István Nagy on luettu?

      Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

      Katso luvut
      KieliKäynnitJaa
      englanti100100,0%

      Kuinka monta käyntiä István Nagy saa päivittäin ja mikä on ennuste?

      Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

      Katso luvut
      PäiväKäynnit
      pe 16 Lok0
      la 17 Lok0
      su 18 Lok0
      ma 19 Lok0
      ti 20 Lok0
      ke 21 Lok0
      to 22 Lok0
      pe 23 Lok0
      la 24 Lok0
      su 25 Lok0
      ma 26 Lok0
      ti 27 Lok0
      ke 28 Lok0
      to 29 Lok0
      pe 30 Lok0
      la 31 Lok0
      su 1 Mar0
      ma 2 Mar0
      ti 3 Mar0
      ke 4 Mar0
      to 5 Mar0
      pe 6 Mar (ennuste)0
      la 7 Mar (ennuste)0
      su 8 Mar (ennuste)0
      ma 9 Mar (ennuste)0
      ti 10 Mar (ennuste)0
      ke 11 Mar (ennuste)0
      to 12 Mar (ennuste)0
      pe 13 Mar (ennuste)0
      la 14 Mar (ennuste)0
      su 15 Mar (ennuste)0
      ma 16 Mar (ennuste)0
      ti 17 Mar (ennuste)0
      ke 18 Mar (ennuste)0
      to 19 Mar (ennuste)0
      pe 20 Mar (ennuste)0
      la 21 Mar (ennuste)0
      su 22 Mar (ennuste)0
      ma 23 Mar (ennuste)0
      ti 24 Mar (ennuste)0
      ke 25 Mar (ennuste)0
      to 26 Mar (ennuste)0

      Kysymyksiä teoksesta István Nagy

      Mitkä István Nagy -taiteilijan kankaat ovat suosituimpia?

      Newspaper Reader on kärjessä 200 vierailulla (5% István Nagy:n kokonaisnäyttökerratista). Yllä oleva ranking listaa 10 katsotuimman teosta.

      Kuinka monta ihmistä luki István Nagy aiheesta TopImpressionists.com:ssä?

      4 000 käyntiä kahdennesvuodessa, 500 taiteilijan sivulla ja 3 500 yksittäisillä teoksilla.

      Millä laitteilla lukijat seuraavat István Nagy?

      Lukijat seuraavat István Nagy -taiteilijaa tietokoneet (90%) ja puhelimet (10%)-laitteilla; tietokoneet muodostaa 90% käynneistä.

      Minkä tyyppisistä maalauksista lukijat pitävät István Nagy-sivulla?

      Tumma (Valoisuus): 47% käynneistä, kun taas 32% luettelosta.