Atelier — Ilmainen toimitus ympäri maailman — Toimitusaika 2–6 viikkoa

      Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen Suosio ja kävijätilastot

      1682 – 1759

      Mitä tämä sivu sisältää?

      Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

      Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

      Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen lukuina

      Operation on Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -taiteilijan teos, jota lukijat avaavat eniten: 400 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa, 44% katseluista. Sitten Nterior With A Surgeon And His Apprentice Attending To A Patient ja A Lady Visiting An Alchemist In His Laboratory. Kaikista 2 700 vierailusta: 1 900 maalarin sivulla, 800 teoksissa. Huippukuukausi oli Hei 2026: 1 900 vierailua. Mieltymys osoittaa: Hienovaraiset värit (Värikylläisyys) kerää 78% vierailuista, jotka kattavat 48% luettelosta.

      Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen: lukijoiden avaamat 6 suosituinta teosta

      Tämä lista on järjestetty TopImpressionists.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana toteutuneiden todellisten käyntien perusteella, ei luettelopisteiden mukaan. Ensimmäisellä sijalla on Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -taiteilijan vierailluin kangas.

      1. Operation 1 Operation, 1740 400 käyntiä · 44,4%
      2. Nterior With A Surgeon And His Apprentice Attending To A Patient 2 Nterior With A Surgeon And His Apprentice Attending To A Patient 100 käyntiä · 11,1%
      3. A Lady Visiting An Alchemist In His Laboratory 3 A Lady Visiting An Alchemist In His Laboratory 100 käyntiä · 11,1%
      4. Tooth Extraction 4 Tooth Extraction 100 käyntiä · 11,1%
      5. Tavern Scene 5 Tavern Scene 100 käyntiä · 11,1%
      6. A Group Of Peasants, Vegetables And Fruit 6 A Group Of Peasants, Vegetables And Fruit 100 käyntiä · 11,1%

      Miten Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -taiteilijan lukijamäärä muuttuu kuukausittain?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

      Näytä tilastot
      KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
      Lok 202500
      Mar 202500
      Jou 202500
      Tam 202600
      Hel 202600
      Maa 202600
      Huh 202600
      Tou 202600
      Kes 20260200
      Hei 20261 300600
      Elo 20263000
      Syy 20263000

      Kuinka Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -taiteilijan kankaat ovat olleet suosittuja vuoden aikana?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

      Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

      Miten Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -taiteilijan suosituimmat kankaat vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?

      Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

      Näytä tilastot
      TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
      Operation0000000020020000
      At The Painter's Studio000000000000
      Nterior With A Surgeon And…00000000010000
      Patrician Interior000000000000
      Concert In An Interior000000000000
      Capriccio Scene000000000000
      A Music Party000000000000
      Interior with a Surgeon and…000000000000
      A Lady Visiting An Alchemis…00000000010000
      Interior with a Medical Pra…000000000000

      Mitä kieliä Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -taiteilijan lukijat käyttävät?

      Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

      Näytä tilastot
      KieliKäynnitJaa
      englanti10050,0%
      unkari10050,0%

      Miltä Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mitä seuraavaksi?

      Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

      Näytä tilastot
      PäiväKäynnit
      ma 21 Syy0
      ti 22 Syy0
      ke 23 Syy0
      to 24 Syy0
      pe 25 Syy0
      la 26 Syy0
      su 27 Syy0
      ma 28 Syy0
      ti 29 Syy0
      ke 30 Syy0
      to 1 Lok0
      pe 2 Lok0
      la 3 Lok0
      su 4 Lok0
      ma 5 Lok0
      ti 6 Lok100
      ke 7 Lok0
      to 8 Lok0
      pe 9 Lok0
      la 10 Lok0
      su 11 Lok0
      ma 12 Lok (ennuste)0
      ti 13 Lok (ennuste)100
      ke 14 Lok (ennuste)0
      to 15 Lok (ennuste)0
      pe 16 Lok (ennuste)0
      la 17 Lok (ennuste)0
      su 18 Lok (ennuste)0
      ma 19 Lok (ennuste)0
      ti 20 Lok (ennuste)200
      ke 21 Lok (ennuste)0
      to 22 Lok (ennuste)0
      pe 23 Lok (ennuste)0
      la 24 Lok (ennuste)0
      su 25 Lok (ennuste)0
      ma 26 Lok (ennuste)0
      ti 27 Lok (ennuste)200
      ke 28 Lok (ennuste)0
      to 29 Lok (ennuste)0
      pe 30 Lok (ennuste)0
      la 31 Lok (ennuste)0
      su 1 Mar (ennuste)0

      Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen: lyhyet vastaukset

      Mikä on Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinenin katsotuin kangasmaalaus?

      Operation: 400 käyntikertaa, mikä on 44% Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -taiteilijan kokonaisnäyttelykerronnoista. Lista jatkuu sijoille 6 asti.

      Kuinka monta käyntiä Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen saa?

      2 700 kahdenneksitoista kuukaudessa (1 900 maalarin sivulla, 800 teoksilla).

      Suosivatko lukijat tietynlaista kangasta, jonka on tehnyt Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen?

      Kyllä, Hienovaraiset värit (Värikylläisyys): 78% vierailuista vastaa 48% osuutta luettelosta.