Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Javier Álvarez Mon sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Javier Álvarez Mon ja lukijat
Viidenkymmenen kuukauden aikana TopImpressionists.com-palvelussa eniten katsottu Javier Álvarez Mon -teos oli Kul-e Farah relief I: 200 katselukertaa, mikä on 13% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavina ovat Kul-e Farah relief III, vessel-bearer and orchestra on the northern face ja Kul-e Farah relief III, northern face. Javier Álvarez Mon keräsi yhteensä 1 200 käyntiä: 100 taiteilijan sivulla ja 1 100 yksittäisillä teoksilla. Huomio vähentyi 100% välillä Elo 2026–Syy 2026. Kirkkaimman kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 1 100. Lukijat hakeutuvat Tasapainoinen (Värin voimakkuus) tyyliin: 53% vierailuista, mikä vastaa 29% osa kaikesta taiteilijan valikoimasta.
Eniten huomiota herättävät 10 Javier Álvarez Mon -taiteilijan teosta
Laskettu TopImpressionists.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tapahtuneiden käyntien perusteella: Javier Álvarez Mon -taiteilijan 10 kankaista, joita lukijat avaavat useimmin, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.
Kuinka monta lukijaa vierailee Javier Álvarez Mon -sivulla kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Lok 2025
0
0
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
0
0
Hei 2026
0
1 100
Elo 2026
100
0
Syy 2026
0
0
Kuinka usein Javier Álvarez Mon -taiteilijan kankaat avataan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkälaisia kangasjäljennöksiä Javier Álvarez Mon lukijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
Tunnelma
Tunnelma
Taiteilijan teokset
Käynnit
Maanläheinen
58,3%
70,0%
Inspiroiva
8,3%
20,0%
Luonnonläheinen
8,3%
10,0%
Nostalginen
16,7%
0,0%
Mystinen
8,3%
0,0%
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Salaperäinen
41,7%
50,0%
Vaikuttava
25,0%
20,0%
Pohtiva
25,0%
20,0%
Seesteinen
8,3%
10,0%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
2,9%
6,7%
Pehmeä varjo
32,4%
33,3%
Pehmeä valoisuus
35,3%
33,3%
Kirkas tasapaino
14,7%
6,7%
Valoisa
14,7%
20,0%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
64,7%
46,7%
Hienovaraiset värit
14,7%
33,3%
Tasapainoisen pehmeä
14,7%
20,0%
Selkeä värikylläisyys
5,9%
0,0%
Voimakas väri
0,0%
0,0%
Väripaletti
Väripaletti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Maanläheinen
53,6%
69,2%
Neutraalit sävyt
28,6%
7,7%
Pastellisävyt
14,3%
23,1%
Tumma
3,6%
0,0%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
61,8%
46,7%
Tasapainoinen
29,4%
53,3%
Voimakas
8,8%
0,0%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
5,9%
0,0%
Pehmeä
17,6%
33,3%
Tasapainoinen
5,9%
13,3%
Voimakas
14,7%
0,0%
Lausunto
55,9%
53,3%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
20,6%
33,3%
Pehmeästi sekoitettu paletti
5,9%
0,0%
Tasapainoinen harmonia
17,6%
20,0%
Vahva väriyhtenäisyys
29,4%
26,7%
Yhtenäinen väripaletti
26,5%
20,0%
Mitkä Javier Álvarez Mon -taiteilijan kankaat keräävät eniten käyntejä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
Teos
Lok 2025
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Kul-e Farah relief I
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Kul-e Farah relief IV, deta…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
View of Kul-e Farah relief…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kul-e Farah open-air sanctu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mr. Asadi, Bakhtiyari caret…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kul-e Farah relief I, detai…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Shekaft-e Salman reliefs co…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of Kurangun open-air s…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Shekaft-e Salman cave with…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kul-e Farah relief III, nor…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Millä kielillä Javier Álvarez Mon on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta käyntiä Javier Álvarez Mon saa päivittäin ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
Päivä
Käynnit
la 26 Syy
0
su 27 Syy
0
ma 28 Syy
0
ti 29 Syy
100
ke 30 Syy
0
to 1 Lok
0
pe 2 Lok
0
la 3 Lok
0
su 4 Lok
0
ma 5 Lok
0
ti 6 Lok
200
ke 7 Lok
0
to 8 Lok
0
pe 9 Lok
0
la 10 Lok
0
su 11 Lok
0
ma 12 Lok
0
ti 13 Lok
0
ke 14 Lok
0
to 15 Lok
0
pe 16 Lok
0
la 17 Lok (ennuste)
0
su 18 Lok (ennuste)
0
ma 19 Lok (ennuste)
0
ti 20 Lok (ennuste)
0
ke 21 Lok (ennuste)
0
to 22 Lok (ennuste)
0
pe 23 Lok (ennuste)
0
la 24 Lok (ennuste)
0
su 25 Lok (ennuste)
0
ma 26 Lok (ennuste)
0
ti 27 Lok (ennuste)
0
ke 28 Lok (ennuste)
0
to 29 Lok (ennuste)
0
pe 30 Lok (ennuste)
0
la 31 Lok (ennuste)
0
su 1 Mar (ennuste)
0
ma 2 Mar (ennuste)
0
ti 3 Mar (ennuste)
0
ke 4 Mar (ennuste)
0
to 5 Mar (ennuste)
0
pe 6 Mar (ennuste)
0
Kysymyksiä teoksesta Javier Álvarez Mon
Mitkä Javier Álvarez Mon -taiteilijan kankaat ovat suosituimpia?
Kul-e Farah relief I on kärjessä 200 vierailulla (13% Javier Álvarez Mon:n kokonaisnäyttökerratista). Yllä oleva ranking listaa 10 katsotuimman teosta.
Kuinka monta ihmistä luki Javier Álvarez Mon aiheesta TopImpressionists.com:ssä?
1 200 käyntiä kahdennesvuodessa, 100 taiteilijan sivulla ja 1 100 yksittäisillä teoksilla.
Minkä tyyppisistä maalauksista lukijat pitävät Javier Álvarez Mon-sivulla?
Tasapainoinen (Värin voimakkuus): 53% käynneistä, kun taas 29% luettelosta.