Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Jean Malouel sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Jean Malouel: mitä vuoden vierailut kertovat
Eniten katsottu teos on Calvary and the Martyrdom of St Denis: 600 vierailua vuodessa, mikä on 60% kaikesta Jean Malouel aiheesta luetusta. Sitä seuraavat Large Round Pietà ja Virgin and Child with Angels. Maalari-sivu: 1 400 vierailua. Teokset: 900. Yhteensä: 2 300. Lukijamäärä kasvaa: 300% enemmän käyntejä välillä Syy 2026–Lok 2026. Paras kuukausi: Hei 2026, 1 600 vierailua. He valitsevat Dramaattinen (Tunteen sävy) enemmän kuin luettelo antaa ymmärtää: 60% vierailuista, 25% kankaista.
Jean Malouel -taiteilijan 3 katsotuinta kangasmaalausta
TopImpressionists.com-lukijoiden katsomimmat Jean Malouel -teokset viimeisen kahdenneksän kuukauden ajalta, katselukertojen mukaan järjestettynä (3 kpl).
Milloin lukijat vierailevat Jean Malouel -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
100
0
Hei 2026
1 100
500
Elo 2026
100
0
Syy 2026
0
100
Lok 2026
100
300
Milloin lukijat avaavat Jean Malouel -taiteilijan kankaat?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Jean Malouel -taiteilijan lukijat valitsevat verrattuna siihen, mitä taiteilija on itse luonut?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
Tunnelma
Tunnelma
Taiteilijan teokset
Käynnit
Dramaattinen
50,0%
80,0%
Elegantti
25,0%
20,0%
Eteerinen
25,0%
0,0%
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Dramaattinen
25,0%
60,0%
Melankolinen
25,0%
20,0%
Romanttinen
25,0%
20,0%
Hengellinen
25,0%
0,0%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
25,0%
20,0%
Pehmeä varjo
75,0%
80,0%
Pehmeä valoisuus
0,0%
0,0%
Kirkas tasapaino
0,0%
0,0%
Valoisa
0,0%
0,0%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
0,0%
0,0%
Hienovaraiset värit
25,0%
20,0%
Tasapainoisen pehmeä
75,0%
80,0%
Selkeä värikylläisyys
0,0%
0,0%
Voimakas väri
0,0%
0,0%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
25,0%
20,0%
Tasapainoinen
75,0%
80,0%
Voimakas
0,0%
0,0%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
0,0%
0,0%
Pehmeä
0,0%
0,0%
Tasapainoinen
25,0%
20,0%
Voimakas
50,0%
60,0%
Lausunto
25,0%
20,0%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
0,0%
0,0%
Pehmeästi sekoitettu paletti
0,0%
0,0%
Tasapainoinen harmonia
0,0%
0,0%
Vahva väriyhtenäisyys
75,0%
100,0%
Yhtenäinen väripaletti
25,0%
0,0%
Mitkä ovat Jean Malouel suosituimmat kankaat kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
Teos
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Lok 2026
Virgin and Child with Angels
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Virgin and Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Calvary and the Martyrdom o…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
300
Large Round Pietà
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
Millä kielillä Jean Malouel on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Taulukon luvut
Kieli
Käynnit
Jaa
englanti
100
100,0%
Kuinka monta käyntiä Jean Malouel saa päivässä, ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
Päivä
Käynnit
su 18 Lok
200
ma 19 Lok
300
ti 20 Lok
0
ke 21 Lok
0
to 22 Lok
0
pe 23 Lok
0
la 24 Lok
0
su 25 Lok
0
ma 26 Lok
0
ti 27 Lok
0
ke 28 Lok
0
to 29 Lok
0
pe 30 Lok
0
la 31 Lok
0
su 1 Mar
0
ma 2 Mar
0
ti 3 Mar
0
ke 4 Mar
0
to 5 Mar
0
pe 6 Mar
0
la 7 Mar
0
su 8 Mar (ennuste)
0
ma 9 Mar (ennuste)
0
ti 10 Mar (ennuste)
0
ke 11 Mar (ennuste)
0
to 12 Mar (ennuste)
0
pe 13 Mar (ennuste)
0
la 14 Mar (ennuste)
0
su 15 Mar (ennuste)
0
ma 16 Mar (ennuste)
0
ti 17 Mar (ennuste)
0
ke 18 Mar (ennuste)
0
to 19 Mar (ennuste)
0
pe 20 Mar (ennuste)
0
la 21 Mar (ennuste)
0
su 22 Mar (ennuste)
0
ma 23 Mar (ennuste)
0
ti 24 Mar (ennuste)
0
ke 25 Mar (ennuste)
0
to 26 Mar (ennuste)
0
pe 27 Mar (ennuste)
0
la 28 Mar (ennuste)
0
Mitä lukijat kysyvät artistista Jean Malouel
Mitä Jean Malouel -taiteilijan maalauksia katsotaan eniten?
Calvary and the Martyrdom of St Denis ensimmäisenä: 600 käyntikertaa, 60% katseluista. Yläpuolella on 3 teosta.
Kuinka suuri on Jean Malouel lukijakunta TopImpressionists.com-palvelussa?
2 300 käyntiä kahdennesvuotena: 1 400 taiteilijan sivulla, 900 teoksissa.
Minkä tyyliset Jean Malouel -teokset sopivat lukijoiden makuun?
Dramaattinen (Tunteen sävy) -tyyliset kankaat saavat 60% käynneistä, vaikka ne muodostavat 25% koko luettelosta.