Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Jules Noël sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Jules Noël ja lukijat
Viidenkymmenen kuukauden aikana TopImpressionists.com-palvelussa eniten katsottu Jules Noël -teos oli Ships in the Port of Calais: 300 katselukertaa, mikä on 27% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavina ovat Abbeville, France, with Peasants and Horses in the Foreground ja Le treport. Jules Noël keräsi yhteensä 1 700 käyntiä: 700 taiteilijan sivulla ja 1 000 yksittäisillä teoksilla. Huomio vähentyi 40% välillä Syy 2026–Lok 2026. Kirkkaimman kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 600. Lukijat hakeutuvat Tasapainoinen (Kontrasti) tyyliin: 45% vierailuista, mikä vastaa 17% osa kaikesta taiteilijan valikoimasta.
Eniten huomiota herättävät 7 Jules Noël -taiteilijan teosta
Laskettu TopImpressionists.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tapahtuneiden käyntien perusteella: Jules Noël -taiteilijan 7 kankaista, joita lukijat avaavat useimmin, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.
Kuinka monta lukijaa vierailee Jules Noël -sivulla kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
0
0
Hei 2026
400
200
Elo 2026
0
300
Syy 2026
200
300
Lok 2026
100
200
Kuinka usein Jules Noël -taiteilijan kankaat avataan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
Tunnelma
Tunnelma
Taiteilijan teokset
Käynnit
Nostalginen
28,6%
50,0%
Seesteinen
42,9%
25,0%
Dramaattinen
28,6%
25,0%
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
57,1%
75,0%
Dramaattinen
28,6%
25,0%
Rauhallinen
14,3%
0,0%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
11,1%
0,0%
Pehmeä varjo
19,4%
18,2%
Pehmeä valoisuus
41,7%
54,5%
Kirkas tasapaino
25,0%
18,2%
Valoisa
2,8%
9,1%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
30,6%
45,5%
Hienovaraiset värit
41,7%
9,1%
Tasapainoisen pehmeä
19,4%
45,5%
Selkeä värikylläisyys
8,3%
0,0%
Voimakas väri
0,0%
0,0%
Väripaletti
Väripaletti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Neutraalit sävyt
52,0%
77,8%
Maanläheinen
36,0%
22,2%
Tumma
12,0%
0,0%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
22,2%
27,3%
Tasapainoinen
63,9%
72,7%
Voimakas
13,9%
0,0%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
2,8%
0,0%
Pehmeä
16,7%
9,1%
Tasapainoinen
16,7%
45,5%
Voimakas
36,1%
27,3%
Lausunto
27,8%
18,2%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
19,4%
27,3%
Pehmeästi sekoitettu paletti
8,3%
27,3%
Tasapainoinen harmonia
19,4%
27,3%
Vahva väriyhtenäisyys
36,1%
18,2%
Yhtenäinen väripaletti
16,7%
0,0%
Mitkä Jules Noël -taiteilijan kankaat keräävät eniten käyntejä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
Teos
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Lok 2026
MARINE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Souvenir of Fécamp, France
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Abbeville, France, with Pea…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
The Anchorage of Brest in C…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Seascape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Port of Brest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Napoleon III Receiving Quee…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sailing vessels in the harb…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Port of Fécamp
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Arrival of a Stagecoach at…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Millä kielillä Jules Noël on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
Kieli
Käynnit
Jaa
tanska
100
100,0%
Kuinka monta käyntiä Jules Noël saa päivittäin ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
Päivä
Käynnit
su 18 Lok
0
ma 19 Lok
0
ti 20 Lok
0
ke 21 Lok
0
to 22 Lok
0
pe 23 Lok
0
la 24 Lok
0
su 25 Lok
0
ma 26 Lok
0
ti 27 Lok
0
ke 28 Lok
0
to 29 Lok
0
pe 30 Lok
0
la 31 Lok
100
su 1 Mar
0
ma 2 Mar
0
ti 3 Mar
0
ke 4 Mar
0
to 5 Mar
0
pe 6 Mar
0
la 7 Mar
0
su 8 Mar (ennuste)
0
ma 9 Mar (ennuste)
0
ti 10 Mar (ennuste)
0
ke 11 Mar (ennuste)
0
to 12 Mar (ennuste)
0
pe 13 Mar (ennuste)
0
la 14 Mar (ennuste)
0
su 15 Mar (ennuste)
0
ma 16 Mar (ennuste)
0
ti 17 Mar (ennuste)
0
ke 18 Mar (ennuste)
0
to 19 Mar (ennuste)
0
pe 20 Mar (ennuste)
0
la 21 Mar (ennuste)
0
su 22 Mar (ennuste)
0
ma 23 Mar (ennuste)
0
ti 24 Mar (ennuste)
0
ke 25 Mar (ennuste)
0
to 26 Mar (ennuste)
0
pe 27 Mar (ennuste)
0
la 28 Mar (ennuste)
0
Kysymyksiä teoksesta Jules Noël
Mitkä Jules Noël -taiteilijan kankaat ovat suosituimpia?
Ships in the Port of Calais on kärjessä 300 vierailulla (27% Jules Noël:n kokonaisnäyttökerratista). Yllä oleva ranking listaa 7 katsotuimman teosta.
Kuinka monta ihmistä luki Jules Noël aiheesta TopImpressionists.com:ssä?
1 700 käyntiä kahdennesvuodessa, 700 taiteilijan sivulla ja 1 000 yksittäisillä teoksilla.
Minkä tyyppisistä maalauksista lukijat pitävät Jules Noël-sivulla?
Tasapainoinen (Kontrasti): 45% käynneistä, kun taas 17% luettelosta.