Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Justus Van Gent sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Justus Van Gent: mitä vuoden vierailut kertovat
Eniten katsottu teos on Pio II Pont Max: 600 vierailua vuodessa, mikä on 22% kaikesta Justus Van Gent aiheesta luetusta. Sitä seuraavat Cardinal Bessarione ja Solon. Maalari-sivu: 200 vierailua. Teokset: 2 000. Yhteensä: 2 200. Paras kuukausi: Hei 2026, 1 500 vierailua. He valitsevat Tumma (Valoisuus) enemmän kuin luettelo antaa ymmärtää: 59% vierailuista, 28% kankaista.
Justus Van Gent -taiteilijan 10 katsotuinta kangasmaalausta
TopImpressionists.com-lukijoiden katsomimmat Justus Van Gent -teokset viimeisen kahdenneksän kuukauden ajalta, katselukertojen mukaan järjestettynä (10 kpl).
Milloin lukijat vierailevat Justus Van Gent -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
0
200
Hei 2026
100
1 400
Elo 2026
0
0
Syy 2026
0
0
Lok 2026
100
400
Milloin lukijat avaavat Justus Van Gent -taiteilijan kankaat?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Justus Van Gent -taiteilijan lukijat valitsevat verrattuna siihen, mitä taiteilija on itse luonut?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
Tunnelma
Tunnelma
Taiteilijan teokset
Käynnit
Klassinen
65,0%
81,8%
Dramaattinen
30,0%
18,2%
Elegantti
5,0%
0,0%
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Pohtiva
40,0%
45,5%
Melankolinen
30,0%
36,4%
Hengellinen
30,0%
18,2%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
28,2%
59,3%
Pehmeä varjo
46,2%
25,9%
Pehmeä valoisuus
25,6%
14,8%
Kirkas tasapaino
0,0%
0,0%
Valoisa
0,0%
0,0%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
7,7%
3,7%
Hienovaraiset värit
30,8%
3,7%
Tasapainoisen pehmeä
53,8%
66,7%
Selkeä värikylläisyys
7,7%
25,9%
Voimakas väri
0,0%
0,0%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
17,9%
3,7%
Tasapainoinen
76,9%
96,3%
Voimakas
5,1%
0,0%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
2,6%
0,0%
Pehmeä
15,4%
29,6%
Tasapainoinen
12,8%
33,3%
Voimakas
38,5%
22,2%
Lausunto
30,8%
14,8%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
20,5%
14,8%
Pehmeästi sekoitettu paletti
23,1%
29,6%
Tasapainoinen harmonia
17,9%
11,1%
Vahva väriyhtenäisyys
28,2%
40,7%
Yhtenäinen väripaletti
10,3%
3,7%
Mitkä ovat Justus Van Gent suosituimmat kankaat kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
Teos
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Lok 2026
Solon
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Virgil
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Saint Thomas Aquinas
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Cardinal Bessarione
0
0
0
0
0
0
0
200
300
0
0
0
Rhetoric
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Calvary Triptych (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Calvary Triptych (right win…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Calvary Triptych (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Federico da Montefeltro, Du…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The astronomy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Millä kielillä Justus Van Gent on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Taulukon luvut
Kieli
Käynnit
Jaa
tšekki
100
50,0%
englanti
100
50,0%
Kuinka monta käyntiä Justus Van Gent saa päivässä, ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
Päivä
Käynnit
la 17 Lok
0
su 18 Lok
0
ma 19 Lok
0
ti 20 Lok
0
ke 21 Lok
0
to 22 Lok
0
pe 23 Lok
0
la 24 Lok
0
su 25 Lok
0
ma 26 Lok
0
ti 27 Lok
300
ke 28 Lok
400
to 29 Lok
0
pe 30 Lok
0
la 31 Lok
300
su 1 Mar
0
ma 2 Mar
0
ti 3 Mar
0
ke 4 Mar
100
to 5 Mar
0
pe 6 Mar
0
la 7 Mar (ennuste)
200
su 8 Mar (ennuste)
0
ma 9 Mar (ennuste)
0
ti 10 Mar (ennuste)
200
ke 11 Mar (ennuste)
300
to 12 Mar (ennuste)
0
pe 13 Mar (ennuste)
0
la 14 Mar (ennuste)
200
su 15 Mar (ennuste)
0
ma 16 Mar (ennuste)
0
ti 17 Mar (ennuste)
200
ke 18 Mar (ennuste)
300
to 19 Mar (ennuste)
0
pe 20 Mar (ennuste)
0
la 21 Mar (ennuste)
200
su 22 Mar (ennuste)
0
ma 23 Mar (ennuste)
0
ti 24 Mar (ennuste)
200
ke 25 Mar (ennuste)
400
to 26 Mar (ennuste)
0
pe 27 Mar (ennuste)
0
Mitä lukijat kysyvät artistista Justus Van Gent
Mitä Justus Van Gent -taiteilijan maalauksia katsotaan eniten?
Pio II Pont Max ensimmäisenä: 600 käyntikertaa, 22% katseluista. Yläpuolella on 10 teosta.
Kuinka suuri on Justus Van Gent lukijakunta TopImpressionists.com-palvelussa?
2 200 käyntiä kahdennesvuotena: 200 taiteilijan sivulla, 2 000 teoksissa.
Minkä tyyliset Justus Van Gent -teokset sopivat lukijoiden makuun?
Tumma (Valoisuus) -tyyliset kankaat saavat 59% käynneistä, vaikka ne muodostavat 28% koko luettelosta.