Atelier — Ilmainen toimitus ympäri maailman — Toimitusaika 2–6 viikkoa

      Kazimierz Stabrowski Lukijat ja katsotuimmat kankaat

      1869 – 1929

      Mitä tämä sivu sisältää?

      Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Kazimierz Stabrowski sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

      Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

      Kazimierz Stabrowski ja lukijat

      Viidenkymmenen kuukauden aikana TopImpressionists.com-palvelussa eniten katsottu Kazimierz Stabrowski -teos oli Daturas: 200 katselukertaa, mikä on 17% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavina ovat Spirit of the mountains ja The Banana forest, from the Canary collection. Kazimierz Stabrowski keräsi yhteensä 1 700 käyntiä: 500 taiteilijan sivulla ja 1 200 yksittäisillä teoksilla. Huomio vähentyi 100% välillä Elo 2026–Syy 2026. Kirkkaimman kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 1 500. Lukijat hakeutuvat Romanttinen (Tunnelma) tyyliin: 33% vierailuista, mikä vastaa 9% osa kaikesta taiteilijan valikoimasta.

      Eniten huomiota herättävät 10 Kazimierz Stabrowski -taiteilijan teosta

      Laskettu TopImpressionists.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tapahtuneiden käyntien perusteella: Kazimierz Stabrowski -taiteilijan 10 kankaista, joita lukijat avaavat useimmin, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.

      1. Daturas 1 Daturas, 1900 200 käyntiä · 16,7%
      2. Spirit of the mountains 2 Spirit of the mountains, 1927 200 käyntiä · 16,7%
      3. The Banana forest, from the Canary collection 3 The Banana forest, from the Canary collection, 1913 100 käyntiä · 8,3%
      4. Rome. Fontana Dei Cavalli Marini 4 Rome. Fontana Dei Cavalli Marini, 1911 100 käyntiä · 8,3%
      5. Guanti grotto in Tenerife, from the Canary collection 5 Guanti grotto in Tenerife, from the Canary collection, 1911 100 käyntiä · 8,3%
      6. Rocca Imperiale town at dusk 6 Rocca Imperiale town at dusk, 1900 100 käyntiä · 8,3%
      7. Flowers 7 Flowers, 1800 100 käyntiä · 8,3%
      8. Mountain landscape 8 Mountain landscape, 1911 100 käyntiä · 8,3%
      9. Trees 9 Trees, 1895 100 käyntiä · 8,3%
      10. Colosseum in the Moonlight 10 Colosseum in the Moonlight, 1928 100 käyntiä · 8,3%

      Kuinka monta lukijaa vierailee Kazimierz Stabrowski -sivulla kuukaudessa?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

      Katso luvut
      KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
      Lok 202500
      Mar 202500
      Jou 202500
      Tam 202600
      Hel 202600
      Maa 202600
      Huh 202600
      Tou 202600
      Kes 20260100
      Hei 20264001 100
      Elo 20261000
      Syy 202600

      Kuinka usein Kazimierz Stabrowski -taiteilijan kankaat avataan?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

      Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

      Mitkä Kazimierz Stabrowski -taiteilijan kankaat keräävät eniten käyntejä kuukausittain?

      Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

      Katso luvut
      TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
      Autumn landscape000000000000
      Rome. Fontana Dei Cavalli M…00000000010000
      The Banana forest, from the…00000000010000
      Rocca Imperiale town at dusk00000000010000
      The snow Maiden000000000000
      The blue Capri grotto000000000000
      Marketplace000000000000
      Before the dawn000000000000
      The distances000000000000
      Flowers00000000010000

      Millä kielillä Kazimierz Stabrowski on luettu?

      Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

      Kuinka monta käyntiä Kazimierz Stabrowski saa päivittäin ja mikä on ennuste?

      Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

      Katso luvut
      PäiväKäynnit
      to 24 Syy0
      pe 25 Syy0
      la 26 Syy0
      su 27 Syy0
      ma 28 Syy0
      ti 29 Syy0
      ke 30 Syy0
      to 1 Lok0
      pe 2 Lok0
      la 3 Lok0
      su 4 Lok0
      ma 5 Lok0
      ti 6 Lok0
      ke 7 Lok0
      to 8 Lok0
      pe 9 Lok0
      la 10 Lok0
      su 11 Lok0
      ma 12 Lok0
      ti 13 Lok0
      ke 14 Lok0
      to 15 Lok (ennuste)0
      pe 16 Lok (ennuste)0
      la 17 Lok (ennuste)0
      su 18 Lok (ennuste)0
      ma 19 Lok (ennuste)0
      ti 20 Lok (ennuste)0
      ke 21 Lok (ennuste)0
      to 22 Lok (ennuste)0
      pe 23 Lok (ennuste)0
      la 24 Lok (ennuste)0
      su 25 Lok (ennuste)0
      ma 26 Lok (ennuste)0
      ti 27 Lok (ennuste)0
      ke 28 Lok (ennuste)0
      to 29 Lok (ennuste)0
      pe 30 Lok (ennuste)0
      la 31 Lok (ennuste)0
      su 1 Mar (ennuste)0
      ma 2 Mar (ennuste)0
      ti 3 Mar (ennuste)0
      ke 4 Mar (ennuste)0

      Kysymyksiä teoksesta Kazimierz Stabrowski

      Mitkä Kazimierz Stabrowski -taiteilijan kankaat ovat suosituimpia?

      Daturas on kärjessä 200 vierailulla (17% Kazimierz Stabrowski:n kokonaisnäyttökerratista). Yllä oleva ranking listaa 10 katsotuimman teosta.

      Kuinka monta ihmistä luki Kazimierz Stabrowski aiheesta TopImpressionists.com:ssä?

      1 700 käyntiä kahdennesvuodessa, 500 taiteilijan sivulla ja 1 200 yksittäisillä teoksilla.

      Minkä tyyppisistä maalauksista lukijat pitävät Kazimierz Stabrowski-sivulla?

      Romanttinen (Tunnelma): 33% käynneistä, kun taas 9% luettelosta.