Atelier — Ilmainen toimitus ympäri maailman — Toimitusaika 2–6 viikkoa

      Lam Qua Lukijat ja katsotuimmat kankaat

      1801 – 1860

      Mitä tämä sivu sisältää?

      Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Lam Qua sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

      Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

      Lam Qua ja lukijat

      Viidenkymmenen kuukauden aikana TopImpressionists.com-palvelussa eniten katsottu Lam Qua -teos oli Case No.3790: 200 katselukertaa, mikä on 17% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavina ovat The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong ja Portrait of Keying (Qiying). Lam Qua keräsi yhteensä 1 400 käyntiä: 500 taiteilijan sivulla ja 900 yksittäisillä teoksilla. Huomio kasvaa: käynnit nousivat 100% välillä Syy 2026–Lok 2026. Kirkkaimman kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 600. Lukijat hakeutuvat Lausunto (Kontrasti) tyyliin: 25% vierailuista, mikä vastaa 7% osa kaikesta taiteilijan valikoimasta.

      Eniten huomiota herättävät 10 Lam Qua -taiteilijan teosta

      Laskettu TopImpressionists.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tapahtuneiden käyntien perusteella: Lam Qua -taiteilijan 10 kankaista, joita lukijat avaavat useimmin, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.

      1. Case No.3790 1 Case No.3790, 1837 200 käyntiä · 16,7%
      2. The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong 2 The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong, 1864 200 käyntiä · 16,7%
      3. Portrait of Keying (Qiying) 3 Portrait of Keying (Qiying), 1844 100 käyntiä · 8,3%
      4. Case No.3438 4 Case No.3438, 1837 100 käyntiä · 8,3%
      5. Case No.5583 5 Case No.5583, 1838 100 käyntiä · 8,3%
      6. Case No.5119 6 Case No.5119, 1838 100 käyntiä · 8,3%
      7. Case No.4606 7 Case No.4606, 1837 100 käyntiä · 8,3%
      8. Case No.4605 8 Case No.4605, 1837 100 käyntiä · 8,3%
      9. Case No.2152 (after) 9 Case No.2152 (after), 1836 100 käyntiä · 8,3%
      10. Thomas McMicking (b.1812) 10 Thomas McMicking (b.1812) 100 käyntiä · 8,3%

      Kuinka monta lukijaa vierailee Lam Qua -sivulla kuukaudessa?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

      Katso luvut
      KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
      Mar 202500
      Jou 202500
      Tam 202600
      Hel 202600
      Maa 202600
      Huh 202600
      Tou 202600
      Kes 202600
      Hei 2026200400
      Elo 2026300200
      Syy 20260100
      Lok 20260200

      Kuinka usein Lam Qua -taiteilijan kankaat avataan?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

      Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

      Mitkä Lam Qua -taiteilijan kankaat keräävät eniten käyntejä kuukausittain?

      Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

      Katso luvut
      TeosMar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026Lok 2026
      Case No.379000000000000200
      Case No.4605000000000000
      Case No.4849000000000000
      Case No.1675000000000000
      Case No.343800000000001000
      Mouqua000000000000
      Dr. Peter Parker.000000000000
      Hevlyn Benson (1805–1858)000000000000
      Case No.2152 (after)00000000100000
      Case No.5331000000000000

      Millä kielillä Lam Qua on luettu?

      Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

      Kuinka monta käyntiä Lam Qua saa päivittäin ja mikä on ennuste?

      Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

      Katso luvut
      PäiväKäynnit
      su 11 Lok0
      ma 12 Lok0
      ti 13 Lok0
      ke 14 Lok0
      to 15 Lok0
      pe 16 Lok0
      la 17 Lok0
      su 18 Lok0
      ma 19 Lok0
      ti 20 Lok100
      ke 21 Lok0
      to 22 Lok0
      pe 23 Lok0
      la 24 Lok0
      su 25 Lok0
      ma 26 Lok0
      ti 27 Lok0
      ke 28 Lok0
      to 29 Lok0
      pe 30 Lok100
      la 31 Lok0
      su 1 Mar (ennuste)0
      ma 2 Mar (ennuste)0
      ti 3 Mar (ennuste)100
      ke 4 Mar (ennuste)0
      to 5 Mar (ennuste)0
      pe 6 Mar (ennuste)100
      la 7 Mar (ennuste)0
      su 8 Mar (ennuste)0
      ma 9 Mar (ennuste)0
      ti 10 Mar (ennuste)100
      ke 11 Mar (ennuste)0
      to 12 Mar (ennuste)0
      pe 13 Mar (ennuste)100
      la 14 Mar (ennuste)0
      su 15 Mar (ennuste)0
      ma 16 Mar (ennuste)0
      ti 17 Mar (ennuste)100
      ke 18 Mar (ennuste)0
      to 19 Mar (ennuste)0
      pe 20 Mar (ennuste)100
      la 21 Mar (ennuste)0

      Kysymyksiä teoksesta Lam Qua

      Mitkä Lam Qua -taiteilijan kankaat ovat suosituimpia?

      Case No.3790 on kärjessä 200 vierailulla (17% Lam Qua:n kokonaisnäyttökerratista). Yllä oleva ranking listaa 10 katsotuimman teosta.

      Kuinka monta ihmistä luki Lam Qua aiheesta TopImpressionists.com:ssä?

      1 400 käyntiä kahdennesvuodessa, 500 taiteilijan sivulla ja 900 yksittäisillä teoksilla.

      Minkä tyyppisistä maalauksista lukijat pitävät Lam Qua-sivulla?

      Lausunto (Kontrasti): 25% käynneistä, kun taas 7% luettelosta.