Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Laurent Garnier sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Laurent Garnier ja lukijat
Viidenkymmenen kuukauden aikana TopImpressionists.com-palvelussa eniten katsottu Laurent Garnier -teos oli Itkevän pappan kuiskaukset hiljaisessa monokromaattisessa vuoriston usvassa: 2 300 katselukertaa, mikä on 77% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavina ovat Salaisen salvian hiljaiset varjot: Meditatiivinen tutkimus usvassa ja kivessä ja Solitude in Ochre: A Meditative Study of the Weeping Willow and Silent Waters. Laurent Garnier keräsi yhteensä 2 700 käyntiä: 0 taiteilijan sivulla ja 2 700 yksittäisillä teoksilla. Huomio vähentyi 17% välillä Elo 2026–Syy 2026. Kirkkaimman kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 1 500. Lukijat hakeutuvat Tasapainoinen (Värin voimakkuus) tyyliin: 93% vierailuista, mikä vastaa 25% osa kaikesta taiteilijan valikoimasta.
Eniten huomiota herättävät 5 Laurent Garnier -taiteilijan teosta
Laskettu TopImpressionists.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tapahtuneiden käyntien perusteella: Laurent Garnier -taiteilijan 5 kankaista, joita lukijat avaavat useimmin, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.
Kuinka monta lukijaa vierailee Laurent Garnier -sivulla kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Lok 2025
0
0
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
0
100
Hei 2026
0
1 500
Elo 2026
0
600
Syy 2026
0
500
Kuinka usein Laurent Garnier -taiteilijan kankaat avataan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Melankolinen
56,2%
86,2%
Seesteinen
37,5%
13,8%
Pohtiva
6,2%
0,0%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
4,2%
0,0%
Pehmeä varjo
0,0%
0,0%
Pehmeä valoisuus
8,3%
13,3%
Kirkas tasapaino
29,2%
3,3%
Valoisa
58,3%
83,3%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
91,7%
86,7%
Hienovaraiset värit
4,2%
13,3%
Tasapainoisen pehmeä
4,2%
0,0%
Selkeä värikylläisyys
0,0%
0,0%
Voimakas väri
0,0%
0,0%
Väripaletti
Väripaletti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Neutraalit sävyt
87,0%
100,0%
Pastellisävyt
8,7%
0,0%
Monokromaattinen
4,3%
0,0%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
75,0%
6,7%
Tasapainoinen
25,0%
93,3%
Voimakas
0,0%
0,0%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
16,7%
76,7%
Pehmeä
25,0%
0,0%
Tasapainoinen
16,7%
16,7%
Voimakas
12,5%
3,3%
Lausunto
29,2%
3,3%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
4,2%
0,0%
Pehmeästi sekoitettu paletti
8,3%
0,0%
Tasapainoinen harmonia
4,2%
0,0%
Vahva väriyhtenäisyys
4,2%
0,0%
Yhtenäinen väripaletti
79,2%
100,0%
Mitkä Laurent Garnier -taiteilijan kankaat keräävät eniten käyntejä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
Teos
Lok 2025
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Itkevän pappan kuiskaukset…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
800
600
500
Salaisen salvian hiljaiset…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Yksinäisyys monokromaattise…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Monoliittinen hiljaisuus: M…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Seven Echoes of Viscosity:…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hiilenmustat huiput mutkitt…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Yksinäisiä kaikuja hiljaist…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ethereal Solitude: The Sile…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Solitude in Ochre: A Medita…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Golden Ochre Cascades: A Mo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Millä kielillä Laurent Garnier on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
Kieli
Käynnit
Jaa
englanti
300
100,0%
Kuinka monta käyntiä Laurent Garnier saa päivittäin ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
Päivä
Käynnit
la 26 Syy
0
su 27 Syy
0
ma 28 Syy
0
ti 29 Syy
0
ke 30 Syy
0
to 1 Lok
0
pe 2 Lok
0
la 3 Lok
100
su 4 Lok
0
ma 5 Lok
0
ti 6 Lok
0
ke 7 Lok
0
to 8 Lok
200
pe 9 Lok
0
la 10 Lok
0
su 11 Lok
0
ma 12 Lok
200
ti 13 Lok
100
ke 14 Lok
100
to 15 Lok
0
pe 16 Lok
0
la 17 Lok (ennuste)
100
su 18 Lok (ennuste)
0
ma 19 Lok (ennuste)
200
ti 20 Lok (ennuste)
100
ke 21 Lok (ennuste)
100
to 22 Lok (ennuste)
200
pe 23 Lok (ennuste)
0
la 24 Lok (ennuste)
100
su 25 Lok (ennuste)
0
ma 26 Lok (ennuste)
200
ti 27 Lok (ennuste)
100
ke 28 Lok (ennuste)
100
to 29 Lok (ennuste)
200
pe 30 Lok (ennuste)
0
la 31 Lok (ennuste)
100
su 1 Mar (ennuste)
0
ma 2 Mar (ennuste)
200
ti 3 Mar (ennuste)
100
ke 4 Mar (ennuste)
100
to 5 Mar (ennuste)
200
pe 6 Mar (ennuste)
0
Kysymyksiä teoksesta Laurent Garnier
Mitkä Laurent Garnier -taiteilijan kankaat ovat suosituimpia?
Itkevän pappan kuiskaukset hiljaisessa monokromaattisessa vuoriston usvassa on kärjessä 2 300 vierailulla (77% Laurent Garnier:n kokonaisnäyttökerratista). Yllä oleva ranking listaa 5 katsotuimman teosta.
Kuinka monta ihmistä luki Laurent Garnier aiheesta TopImpressionists.com:ssä?
2 700 käyntiä kahdennesvuodessa, 0 taiteilijan sivulla ja 2 700 yksittäisillä teoksilla.
Minkä tyyppisistä maalauksista lukijat pitävät Laurent Garnier-sivulla?
Tasapainoinen (Värin voimakkuus): 93% käynneistä, kun taas 25% luettelosta.