Atelier — Ilmainen toimitus ympäri maailman — Toimitusaika 2–6 viikkoa

      Louise Rayner Lukijat ja kankaat

      1832 – 1924

      Mitä tämä sivu sisältää?

      Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Louise Rayner sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

      Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

      Louise Rayner: mitä vuoden vierailut kertovat

      Eniten katsottu teos on The street urchins: 300 vierailua vuodessa, mikä on 25% kaikesta Louise Rayner aiheesta luetusta. Sitä seuraavat All Saints Pavement, York ja The High Street From The West Bow, Edinburgh. Maalari-sivu: 400 vierailua. Teokset: 1 200. Yhteensä: 1 600. Paras kuukausi: Hei 2026, 1 200 vierailua. He valitsevat Ristiriitainen väripaletti (Väriharmonia) enemmän kuin luettelo antaa ymmärtää: 25% vierailuista, 3% kankaista.

      Louise Rayner -taiteilijan 9 katsotuinta kangasmaalausta

      TopImpressionists.com-lukijoiden katsomimmat Louise Rayner -teokset viimeisen kahdenneksän kuukauden ajalta, katselukertojen mukaan järjestettynä (9 kpl).

      1. The street urchins 1 The street urchins 300 käyntiä · 25,0%
      2. All Saints Pavement, York 2 All Saints Pavement, York 200 käyntiä · 16,7%
      3. The High Street From The West Bow, Edinburgh 3 The High Street From The West Bow, Edinburgh 100 käyntiä · 8,3%
      4. Market day, ashbourne 4 Market day, ashbourne 100 käyntiä · 8,3%
      5. The High Street, Salisbury 5 The High Street, Salisbury 100 käyntiä · 8,3%
      6. Temple Bar, London 6 Temple Bar, London 100 käyntiä · 8,3%
      7. Figures In Harp Lane, Ludlow 7 Figures In Harp Lane, Ludlow 100 käyntiä · 8,3%
      8. St Ann Street, Salisbury 8 St Ann Street, Salisbury 100 käyntiä · 8,3%
      9. A View Of Irongate, Derby 9 A View Of Irongate, Derby 100 käyntiä · 8,3%

      Milloin lukijat vierailevat Louise Rayner -sivulla?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

      Taulukon luvut
      KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
      Mar 202500
      Jou 202500
      Tam 202600
      Hel 202600
      Maa 202600
      Huh 202600
      Tou 202600
      Kes 202600
      Hei 2026300900
      Elo 202600
      Syy 2026100100
      Lok 20260200

      Milloin lukijat avaavat Louise Rayner -taiteilijan kankaat?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

      Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

      Mitkä ovat Louise Rayner suosituimmat kankaat kuukausittain?

      Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

      Taulukon luvut
      TeosMar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026Lok 2026
      Untitled000000000000
      The street urchins00000000300000
      Walgate Bar, York000000000000
      The High Street, Salisbury00000000100000
      The High Street From The We…00000000100000
      Irongate000000000000
      Chester000000000000
      A View Of Irongate, Derby00000000100000
      Foss Gate, York000000000000
      High Street, Salisbury000000000000

      Millä kielillä Louise Rayner on luettu?

      Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

      Taulukon luvut
      KieliKäynnitJaa
      viro100100,0%

      Kuinka monta käyntiä Louise Rayner saa päivässä, ja mitä seuraavaksi?

      Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

      Taulukon luvut
      PäiväKäynnit
      pe 16 Lok0
      la 17 Lok0
      su 18 Lok0
      ma 19 Lok0
      ti 20 Lok100
      ke 21 Lok0
      to 22 Lok0
      pe 23 Lok300
      la 24 Lok0
      su 25 Lok0
      ma 26 Lok0
      ti 27 Lok0
      ke 28 Lok0
      to 29 Lok0
      pe 30 Lok0
      la 31 Lok0
      su 1 Mar0
      ma 2 Mar0
      ti 3 Mar100
      ke 4 Mar0
      to 5 Mar0
      pe 6 Mar (ennuste)100
      la 7 Mar (ennuste)0
      su 8 Mar (ennuste)0
      ma 9 Mar (ennuste)0
      ti 10 Mar (ennuste)0
      ke 11 Mar (ennuste)0
      to 12 Mar (ennuste)0
      pe 13 Mar (ennuste)100
      la 14 Mar (ennuste)0
      su 15 Mar (ennuste)0
      ma 16 Mar (ennuste)0
      ti 17 Mar (ennuste)0
      ke 18 Mar (ennuste)0
      to 19 Mar (ennuste)0
      pe 20 Mar (ennuste)100
      la 21 Mar (ennuste)0
      su 22 Mar (ennuste)0
      ma 23 Mar (ennuste)0
      ti 24 Mar (ennuste)0
      ke 25 Mar (ennuste)0
      to 26 Mar (ennuste)0

      Mitä lukijat kysyvät artistista Louise Rayner

      Mitä Louise Rayner -taiteilijan maalauksia katsotaan eniten?

      The street urchins ensimmäisenä: 300 käyntikertaa, 25% katseluista. Yläpuolella on 9 teosta.

      Kuinka suuri on Louise Rayner lukijakunta TopImpressionists.com-palvelussa?

      1 600 käyntiä kahdennesvuotena: 400 taiteilijan sivulla, 1 200 teoksissa.

      Minkä tyyliset Louise Rayner -teokset sopivat lukijoiden makuun?

      Ristiriitainen väripaletti (Väriharmonia) -tyyliset kankaat saavat 25% käynneistä, vaikka ne muodostavat 3% koko luettelosta.