Atelier — Ilmainen toimitus ympäri maailman — Toimitusaika 2–6 viikkoa

      Marina Abramović Lukijat ja katsotuimmat kankaat

      1946

      Mitä tämä sivu sisältää?

      Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Marina Abramović sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

      Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

      Marina Abramović ja lukijat

      Viidenkymmenen kuukauden aikana TopImpressionists.com-palvelussa eniten katsottu Marina Abramović -teos oli The Hero: 200 katselukertaa, mikä on 33% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavina ovat The Communicator ja Green Dragon Lying. Marina Abramović keräsi yhteensä 600 käyntiä: 200 taiteilijan sivulla ja 400 yksittäisillä teoksilla. Kirkkaimman kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 500. Lukijat hakeutuvat Pehmeä valoisuus (Valoisuus) tyyliin: 50% vierailuista, mikä vastaa 33% osa kaikesta taiteilijan valikoimasta.

      Eniten huomiota herättävät 4 Marina Abramović -taiteilijan teosta

      Laskettu TopImpressionists.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tapahtuneiden käyntien perusteella: Marina Abramović -taiteilijan 4 kankaista, joita lukijat avaavat useimmin, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.

      1. The Hero 1 The Hero, 2001 200 käyntiä · 33,3%
      2. The Communicator 2 The Communicator 200 käyntiä · 33,3%
      3. Green Dragon Lying 3 Green Dragon Lying 100 käyntiä · 16,7%
      4. Black Dragon 4 Black Dragon 100 käyntiä · 16,7%

      Kuinka monta lukijaa vierailee Marina Abramović -sivulla kuukaudessa?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

      Katso luvut
      KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
      Lok 202500
      Mar 202500
      Jou 202500
      Tam 202600
      Hel 202600
      Maa 202600
      Huh 202600
      Tou 202600
      Kes 202600
      Hei 2026200300
      Elo 202600
      Syy 20260100

      Kuinka usein Marina Abramović -taiteilijan kankaat avataan?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

      Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

      Mitkä Marina Abramović -taiteilijan kankaat keräävät eniten käyntejä kuukausittain?

      Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

      Katso luvut
      TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
      The Hero00000000000100
      Rhythm 5000000000000
      Green Dragon Lying00000000010000
      The Communicator00000000020000
      Black Dragon000000000000
      Chair for Man and His Spirit000000000000

      Millä kielillä Marina Abramović on luettu?

      Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

      Katso luvut
      KieliKäynnitJaa
      espanja100100,0%

      Kuinka monta käyntiä Marina Abramović saa päivittäin ja mikä on ennuste?

      Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

      Katso luvut
      PäiväKäynnit
      pe 2 Lok0
      la 3 Lok0
      su 4 Lok0
      ma 5 Lok0
      ti 6 Lok0
      ke 7 Lok0
      to 8 Lok0
      pe 9 Lok0
      la 10 Lok0
      su 11 Lok0
      ma 12 Lok0
      ti 13 Lok0
      ke 14 Lok0
      to 15 Lok1 500
      pe 16 Lok0
      la 17 Lok0
      su 18 Lok0
      ma 19 Lok0
      ti 20 Lok0
      ke 21 Lok0
      to 22 Lok100
      pe 23 Lok (ennuste)0
      la 24 Lok (ennuste)0
      su 25 Lok (ennuste)0
      ma 26 Lok (ennuste)0
      ti 27 Lok (ennuste)0
      ke 28 Lok (ennuste)0
      to 29 Lok (ennuste)100
      pe 30 Lok (ennuste)0
      la 31 Lok (ennuste)0
      su 1 Mar (ennuste)0
      ma 2 Mar (ennuste)0
      ti 3 Mar (ennuste)0
      ke 4 Mar (ennuste)0
      to 5 Mar (ennuste)200
      pe 6 Mar (ennuste)0
      la 7 Mar (ennuste)0
      su 8 Mar (ennuste)0
      ma 9 Mar (ennuste)0
      ti 10 Mar (ennuste)0
      ke 11 Mar (ennuste)0
      to 12 Mar (ennuste)200

      Kysymyksiä teoksesta Marina Abramović

      Mitkä Marina Abramović -taiteilijan kankaat ovat suosituimpia?

      The Hero on kärjessä 200 vierailulla (33% Marina Abramović:n kokonaisnäyttökerratista). Yllä oleva ranking listaa 4 katsotuimman teosta.

      Kuinka monta ihmistä luki Marina Abramović aiheesta TopImpressionists.com:ssä?

      600 käyntiä kahdennesvuodessa, 200 taiteilijan sivulla ja 400 yksittäisillä teoksilla.

      Minkä tyyppisistä maalauksista lukijat pitävät Marina Abramović-sivulla?

      Pehmeä valoisuus (Valoisuus): 50% käynneistä, kun taas 33% luettelosta.