Atelier — Ilmainen toimitus ympäri maailman — Toimitusaika 2–6 viikkoa

      Maurice Cullen Lukijat ja katsotuimmat kankaat

      1866 – 1934

      Mitä tämä sivu sisältää?

      Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Maurice Cullen sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

      Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

      Maurice Cullen ja lukijat

      Viidenkymmenen kuukauden aikana TopImpressionists.com-palvelussa eniten katsottu Maurice Cullen -teos oli Log Cutters, Winter, Quebec: 400 katselukertaa, mikä on 33% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavina ovat Ice Harvest ja Misty Morning, Fishing Boats at Harbour. Maurice Cullen keräsi yhteensä 1 500 käyntiä: 500 taiteilijan sivulla ja 1 000 yksittäisillä teoksilla. Huomio kasvaa: käynnit nousivat 33% välillä Elo 2026–Syy 2026. Kirkkaimman kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 700. Lukijat hakeutuvat Monokromaattinen (Värin voimakkuus) tyyliin: 83% vierailuista, mikä vastaa 38% osa kaikesta taiteilijan valikoimasta.

      Eniten huomiota herättävät 6 Maurice Cullen -taiteilijan teosta

      Laskettu TopImpressionists.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tapahtuneiden käyntien perusteella: Maurice Cullen -taiteilijan 6 kankaista, joita lukijat avaavat useimmin, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.

      1. Log Cutters, Winter, Quebec 1 Log Cutters, Winter, Quebec, 1905 400 käyntiä · 33,3%
      2. Ice Harvest 2 Ice Harvest, 1914 300 käyntiä · 25,0%
      3. Misty Morning, Fishing Boats at Harbour 3 Misty Morning, Fishing Boats at Harbour, 1910 200 käyntiä · 16,7%
      4. Ice Cutters, Longueil 4 Ice Cutters, Longueil, 1923 100 käyntiä · 8,3%
      5. Fishing Stages, Newfoundland 5 Fishing Stages, Newfoundland, 1911 100 käyntiä · 8,3%
      6. Lifting Fog, St. John's, Newfoundland 6 Lifting Fog, St. John's, Newfoundland, 1912 100 käyntiä · 8,3%

      Kuinka monta lukijaa vierailee Maurice Cullen -sivulla kuukaudessa?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

      Katso luvut
      KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
      Lok 202500
      Mar 202500
      Jou 202500
      Tam 202600
      Hel 202600
      Maa 202600
      Huh 202600
      Tou 202600
      Kes 20261000
      Hei 2026400300
      Elo 20260300
      Syy 20260400

      Kuinka usein Maurice Cullen -taiteilijan kankaat avataan?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

      Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

      Mitkä Maurice Cullen -taiteilijan kankaat keräävät eniten käyntejä kuukausittain?

      Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

      Katso luvut
      TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
      March on the Cache River000000000000
      The Mill Stream000000000000
      Log Cutters, Winter, Quebec0000000001000200
      Logging in Winter, Beaupré000000000000
      Misty Afternoon, St. John's…000000000000
      Fishing Stages, Newfoundland00000000010000
      Ice Breaking, L'Assomption000000000000
      The Ice Cutting on the St.…000000000000
      Ice Cutters, Longueil00000000010000
      Ice Harvest00000000000200

      Millä kielillä Maurice Cullen on luettu?

      Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

      Kuinka monta käyntiä Maurice Cullen saa päivittäin ja mikä on ennuste?

      Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

      Katso luvut
      PäiväKäynnit
      ma 21 Syy300
      ti 22 Syy0
      ke 23 Syy0
      to 24 Syy0
      pe 25 Syy0
      la 26 Syy0
      su 27 Syy0
      ma 28 Syy0
      ti 29 Syy0
      ke 30 Syy0
      to 1 Lok0
      pe 2 Lok0
      la 3 Lok0
      su 4 Lok0
      ma 5 Lok0
      ti 6 Lok0
      ke 7 Lok0
      to 8 Lok0
      pe 9 Lok0
      la 10 Lok100
      su 11 Lok0
      ma 12 Lok (ennuste)0
      ti 13 Lok (ennuste)0
      ke 14 Lok (ennuste)0
      to 15 Lok (ennuste)0
      pe 16 Lok (ennuste)0
      la 17 Lok (ennuste)0
      su 18 Lok (ennuste)0
      ma 19 Lok (ennuste)0
      ti 20 Lok (ennuste)0
      ke 21 Lok (ennuste)0
      to 22 Lok (ennuste)0
      pe 23 Lok (ennuste)0
      la 24 Lok (ennuste)0
      su 25 Lok (ennuste)0
      ma 26 Lok (ennuste)0
      ti 27 Lok (ennuste)0
      ke 28 Lok (ennuste)0
      to 29 Lok (ennuste)0
      pe 30 Lok (ennuste)0
      la 31 Lok (ennuste)0
      su 1 Mar (ennuste)0

      Kysymyksiä teoksesta Maurice Cullen

      Mitkä Maurice Cullen -taiteilijan kankaat ovat suosituimpia?

      Log Cutters, Winter, Quebec on kärjessä 400 vierailulla (33% Maurice Cullen:n kokonaisnäyttökerratista). Yllä oleva ranking listaa 6 katsotuimman teosta.

      Kuinka monta ihmistä luki Maurice Cullen aiheesta TopImpressionists.com:ssä?

      1 500 käyntiä kahdennesvuodessa, 500 taiteilijan sivulla ja 1 000 yksittäisillä teoksilla.

      Minkä tyyppisistä maalauksista lukijat pitävät Maurice Cullen-sivulla?

      Monokromaattinen (Värin voimakkuus): 83% käynneistä, kun taas 38% luettelosta.