Atelier — Ilmainen toimitus ympäri maailman — Toimitusaika 2–6 viikkoa

      Mihály Munkácsy Lukijat ja kankaat

      1844 – 1900

      Mitä tämä sivu sisältää?

      Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Mihály Munkácsy sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

      Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

      Mihály Munkácsy: mitä vuoden vierailut kertovat

      Eniten katsottu teos on untitled (9901): 300 vierailua vuodessa, mikä on 16% kaikesta Mihály Munkácsy aiheesta luetusta. Sitä seuraavat a self portrait of the artist ja maternal happiness. Maalari-sivu: 900 vierailua. Teokset: 1 800. Yhteensä: 2 700. Lukijamäärä kasvaa: 600% enemmän käyntejä välillä Elo 2026–Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026, 1 800 vierailua. He valitsevat Selkeä värikylläisyys (Värikylläisyys) enemmän kuin luettelo antaa ymmärtää: 42% vierailuista, 20% kankaista.

      Mihály Munkácsy -taiteilijan 10 katsotuinta kangasmaalausta

      TopImpressionists.com-lukijoiden katsomimmat Mihály Munkácsy -teokset viimeisen kahdenneksän kuukauden ajalta, katselukertojen mukaan järjestettynä (10 kpl).

      1. untitled (9901) 1 untitled (9901) 300 käyntiä · 15,8%
      2. a self portrait of the artist 2 a self portrait of the artist 200 käyntiä · 10,5%
      3. maternal happiness 3 maternal happiness 200 käyntiä · 10,5%
      4. a portrait of the princess soutzo 4 a portrait of the princess soutzo 100 käyntiä · 5,3%
      5. untitled (4051) 5 untitled (4051) 100 käyntiä · 5,3%
      6. In The Barbizon Woods - 6 In The Barbizon Woods - 100 käyntiä · 5,3%
      7. untitled (2598) 7 untitled (2598) 100 käyntiä · 5,3%
      8. untitled (5193) 8 untitled (5193) 100 käyntiä · 5,3%
      9. untitled (2957) 9 untitled (2957) 100 käyntiä · 5,3%
      10. Hungarian Rider On The Evening Way Home 10 Hungarian Rider On The Evening Way Home 100 käyntiä · 5,3%

      Milloin lukijat vierailevat Mihály Munkácsy -sivulla?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

      Taulukon luvut
      KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
      Lok 202500
      Mar 202500
      Jou 202500
      Tam 202600
      Hel 202600
      Maa 202600
      Huh 202600
      Tou 202600
      Kes 20261000
      Hei 20261001 700
      Elo 20261000
      Syy 2026600100

      Milloin lukijat avaavat Mihály Munkácsy -taiteilijan kankaat?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

      Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

      Mitkä ovat Mihály Munkácsy suosituimmat kankaat kuukausittain?

      Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

      Taulukon luvut
      TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
      lady seated at her needlewo…000000000000
      a lady seated in an elegant…000000000000
      a self portrait of the arti…0000000001000100
      a portrait of the princess…00000000010000
      Enough, dear mother!000000000000
      The faggot gatherer000000000000
      trop de belle mere000000000000
      untitled (2957)00000000010000
      untitled (9901)00000000030000
      untitled (6571)000000000000

      Millä kielillä Mihály Munkácsy on luettu?

      Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

      Taulukon luvut
      KieliKäynnitJaa
      englanti20066,7%
      puola10033,3%

      Kuinka monta käyntiä Mihály Munkácsy saa päivässä, ja mitä seuraavaksi?

      Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

      Taulukon luvut
      PäiväKäynnit
      ma 21 Syy0
      ti 22 Syy100
      ke 23 Syy0
      to 24 Syy0
      pe 25 Syy0
      la 26 Syy0
      su 27 Syy0
      ma 28 Syy0
      ti 29 Syy100
      ke 30 Syy0
      to 1 Lok0
      pe 2 Lok0
      la 3 Lok0
      su 4 Lok0
      ma 5 Lok0
      ti 6 Lok0
      ke 7 Lok0
      to 8 Lok100
      pe 9 Lok0
      la 10 Lok0
      su 11 Lok0
      ma 12 Lok (ennuste)0
      ti 13 Lok (ennuste)100
      ke 14 Lok (ennuste)0
      to 15 Lok (ennuste)0
      pe 16 Lok (ennuste)0
      la 17 Lok (ennuste)0
      su 18 Lok (ennuste)0
      ma 19 Lok (ennuste)0
      ti 20 Lok (ennuste)100
      ke 21 Lok (ennuste)0
      to 22 Lok (ennuste)0
      pe 23 Lok (ennuste)0
      la 24 Lok (ennuste)0
      su 25 Lok (ennuste)0
      ma 26 Lok (ennuste)0
      ti 27 Lok (ennuste)100
      ke 28 Lok (ennuste)0
      to 29 Lok (ennuste)0
      pe 30 Lok (ennuste)0
      la 31 Lok (ennuste)0
      su 1 Mar (ennuste)0

      Mitä lukijat kysyvät artistista Mihály Munkácsy

      Mitä Mihály Munkácsy -taiteilijan maalauksia katsotaan eniten?

      untitled (9901) ensimmäisenä: 300 käyntikertaa, 16% katseluista. Yläpuolella on 10 teosta.

      Kuinka suuri on Mihály Munkácsy lukijakunta TopImpressionists.com-palvelussa?

      2 700 käyntiä kahdennesvuotena: 900 taiteilijan sivulla, 1 800 teoksissa.

      Minkä tyyliset Mihály Munkácsy -teokset sopivat lukijoiden makuun?

      Selkeä värikylläisyys (Värikylläisyys) -tyyliset kankaat saavat 42% käynneistä, vaikka ne muodostavat 20% koko luettelosta.